Mensa

he..mensa 8)
idem da sipam tiroksina 100% na chetkicu i etotako se nije pokazala na testu
e dosta slihtanja idem da spavam i da sanjam smoki i slonove
 
TOMAX:
p.s.obratite pažnju... sada će njena slika da šmugne iz profila.

p.s. ma dobro, znam da je nije skinula. ma sad će ona... strpite se još samo malo... čim završi priču o zubima i otrovnim kaladontima, valjda će se setiti da pogleda ovu stranu... a onda... he,he
TOMAX, pa nisam ti ja foto model :twisted:
ali evo... na tvoje insistiranje menjam sliku
 
Ne volim takvu procenu intilegncijea samim tim i procenu licnosti.Nije dobro biti ni previse pametan.Preko 135 je loodilo,to sam cula. Zato,ako ste previse pametni folirajte da ne dobijete toliko :lol:
 
snaja88:
Ne volim takvu procenu intilegncijea samim tim i procenu licnosti.Nije dobro biti ni previse pametan.Preko 135 je loodilo,to sam cula. Zato,ako ste previse pametni folirajte da ne dobijete toliko :lol:

Tačno, evo " voćka " Jagodica folira i to godinama !!! :lol:
 
...pitam se koliki je IQ (koliko ispod 135) toj osobi koja ti je to rekla...
...To su manje-vise gluposti... taj test je smislio covek...
...meni je malo zafalilo...ali je radoznalost ispunila svoju obavezu...
 
...da, ali... jedna od osnovnih stvari je da se IQ test ne radi na jeziku koji ti nije maternji... Ovi testovi ne podrazumevaju ikakvo znanje koje si prethodno stekao... Imate na sajtu mense, ali ne nase... Hrvatske... ( www.mensa.hr )pa ako smatrate da vam tu ne treba prevod... proverite se... Tamo se meri IQ do 174 (meni je tu 150, a na mensinom 145 8) ), a test koji je vazeci u mensi je do "vise od 156" ... Zanimljivo je proveriti, ali ne ako vam je samopouzdanje labilno... moglo bi da ima kontraefekat :( ...
Kao logicke igrice... :wink:
:arrow:
 
grr, nestao je post koji je predlagao merenje IQ na sajtu koji je na engleskom jeziku... pa sad, kao, ja ne pricam povezano... a ja pricam.. mislim povezano... ne uvek.. ih IQ>135... mozda i jes.. loodilo ohohohohoho :twisted: ............
 
e, ja sam se sada testirala na onom hrvatskom sajtu
rezultat:
"Vas IQ bi mogao biti oko: 132

Ovo nije službeni rezultat, te ga ne možete koristiti kao takvog.
Ako vas zanima točan IQ, pozivamo vas na službeno testiranje."

Ovo još uvek nije IQ 148 i više
evo, idem da lupam glavu o zid... pošto sam skoro luda

Ma bezveze su ti testovi gde imaš samo brojeve i crteže... hoću tekstualni problem breeee
 
malik:
grr, nestao je post koji je predlagao merenje IQ na sajtu koji je na engleskom jeziku... pa sad, kao, ja ne pricam povezano... a ja pricam.. mislim povezano... ne uvek.. ih IQ>135... mozda i jes.. loodilo ohohohohoho :twisted: ............
Stvarno... gde je post?
 
malik:
...da, ali... jedna od osnovnih stvari je da se IQ test ne radi na jeziku koji ti nije maternji... Ovi testovi ne podrazumevaju ikakvo znanje koje si prethodno stekao... Imate na sajtu mense, ali ne nase... Hrvatske... ( www.mensa.hr )pa ako smatrate da vam tu ne treba prevod... proverite se... Tamo se meri IQ do 174 (meni je tu 150, a na mensinom 145 8) ), a test koji je vazeci u mensi je do "vise od 156" ... Zanimljivo je proveriti, ali ne ako vam je samopouzdanje labilno... moglo bi da ima kontraefekat :( ...
Kao logicke igrice... :wink:
:arrow:

Bio sam na tom sajtu.... i sta da kazem, 120! Mozda zato sto sam se bavio sahom! :lol: Testovi nisu teski, samo treba malo kontati. :idea:
 
rastamann:
jagodica:
eto tako licish na seron stoun na slici

U tom sluchaju ulazem rezervaciju na etotako...:)
evoooo...
rastamann - rezervacija obavljena na vreme
ostavljen depozit?

push_pin_004.gif
 

Back
Top