Keš za treš

HAD~

Aktivan član
Poruka
1.727
Par puta na televiziji sam cuo da se priprema ovako nesto. To se trenutno radi u "Tehnomarketu" . Dakle,donesete neispravne aparate,a za uzvrat dobijete novac. U tehnomarketu se radi ali ne dobija se kes nego popust za kupovinu kod njih. E sad,u par navrata najavljeno je da ce se u svim gradovima otkupljivati neispravni elektricni uredjaji,ali da ce se davati kes. Da li neko zna nesto o tome?
 
Sto ste neozbiljni ??? U tehnomarketu tv je 850,a ja ih imam kuci 8,komp je 1000 a ja imam 2,pa vi preracunajte ;)


Bilo je zvanicno obavestenja da ce davati kes u celoj zemlji,samo ne znam od kad ;)
 
Nema to daš staro dobiješ keš nismo mi neozbiljni .Ti nisi shvatio tu akciju.Kad to bude javi da ispraznim podrum.

Aman bre,ne pitam ja da li ce to biti,nego kad ce da pocne da funkcionise kod nas!!! Nekoliko puta je neki zvanicnik na RTS1 rekao da se priprema akcija " Keš za treš " . Za neispravne aparate davace se baš keš !!! :p
 
Ау , онда је то озбиљније јер је неки зв(екан)аничник и то на " Ваше право да знате " РТС рекао да, али да се ( пред иѕборе ) припрема акција, а по њима и иначе нам цветају руже .
 
SET RECIKLAžA ima 2 akcije,
1va je Recikliraj profitiraj, i to je akcija koja važi u Tehnomaniji i Tehnomarketu. doneseš stari uređaj i dobiješ vaučer koji možeš da čuvaš i kad nakupiš nekoliko da uz doplatu kupiš novi uređaj.
2ga je Keš za treš je akcija koja podrazumeva da po pozivu na besplatnom telefonu oni dolaze na lokaciju preuzmu od vas stari uređaj i daju keš ili da vi sami odnesete u SET.
www.setreciklaža.rs
 

Back
Top