necu da stavljam naslov,kad je u pitanju pomoc!!!

srećica:
ja stvarno ne znam da li ovo treba da stoji ovde... ali nema veze...
imam ovaj xp i nemam instaliran antivirus,a ni ono java bla,bla,bla za prichaonicu...koliko mi je sigurno da tu javu instaliram bez antivirusa?da li mogu da neshto nabacim?
p.s.
nikad da mi dodje neki dechko da mi to instalira... :?

:wink:
Bez antivirusnog programa se ne izlazi nanet :!: :evil:
 
drago41:
srećica:
ja stvarno ne znam da li ovo treba da stoji ovde... ali nema veze...
imam ovaj xp i nemam instaliran antivirus,a ni ono java bla,bla,bla za prichaonicu...koliko mi je sigurno da tu javu instaliram bez antivirusa?da li mogu da neshto nabacim?
p.s.
nikad da mi dodje neki dechko da mi to instalira... :?

:wink:
Bez antivirusnog programa se ne izlazi nanet :!: :evil:
Ja evo bez antivirusa vec 4 godine i nista nisam dosad zabo :wink:
 
Kad_LupimLupim:
drago41:
srećica:
ja stvarno ne znam da li ovo treba da stoji ovde... ali nema veze...
imam ovaj xp i nemam instaliran antivirus,a ni ono java bla,bla,bla za prichaonicu...koliko mi je sigurno da tu javu instaliram bez antivirusa?da li mogu da neshto nabacim?
p.s.
nikad da mi dodje neki dechko da mi to instalira... :?

:wink:
Bez antivirusnog programa se ne izlazi nanet :!: :evil:
Ja evo bez antivirusa vec 4 godine i nista nisam dosad zabo :wink:
Ti bez antivirusa pa ti sistem riknjava odma, i nije da nisi nista pokupio nego nisi svestan sta je sve u tvom sistemu.A sve se cudis sta mi je kompu kako ovo neradi kako ono ne radi.Lepo reinstaliraj vise taj sistem pa kad instaliras novi onda uzmi "zastitie" i vozi misko...
 
Jao, bre! Znao sam da ces da se sad ti javis 8)
Sistem mi stoji bre 2,5 godine bez reinstalacije, a ipak jos uvek nije prs'o. Jes' da je pobrljavio na dva tri mesta, al' to su sitne gluposti. Jos uvek nista esencijalno nije odvalilo. Uostalom da je virusa bilo nasao bi ga tvoj Norton kad smo onda kopirali one moje stvari :twisted: :wink:

P.S. Ne placa me micro$oft da reklamiram, stvarno je tako! :D
 
Kad_LupimLupim:
Jao, bre! Znao sam da ces da se sad ti javis 8)
Sistem mi stoji bre 2,5 godine bez reinstalacije, a ipak jos uvek nije prs'o. Jes' da je pobrljavio na dva tri mesta, al' to su sitne gluposti. Jos uvek nista esencijalno nije odvalilo. Uostalom da je virusa bilo nasao bi ga tvoj Norton kad smo onda kopirali one moje stvari :twisted: :wink:

P.S. Ne placa me micro$oft da reklamiram, stvarno je tako! :D
Skenirali smo tvoje podatke a ne windows i sve sto ti je bilo na c:\... E ima zbog nas da zatvore temu :wink:
 
El Muerte:
C,c,c,c,c ja sam isto bio FREAK sa antivirusima, paranoik. Ali ima resenja. kada instaliras sistem (ono osnovno sto ti treba) napravis GHOST fajl.
Ne treba ti antivirus i ostale gluposti, a ko se desi da makar nesto malo zeza, pregazis sistem Ghostom i eto ti nov sistem za 4 minuta-BUKVALNO.
Yup, a za Ghosta sam odvojio ceo 1.5GB i jedan DVD za svaki slucaj.
 

Back
Top