Silent Hill 4

:)

e moji gameri..
posle besomuchne kombinatorike sa tasterima..nashla sam ga..
jedini nachin - (F)aim lock + action button..
vec sam pomislila da mi nema pomoci.. :roll:

hvala na savetima..u svakom sluchaju..pozz..odoh u toluca prison.. :shock:
 
Za iskusne igrace SH serijala :)
Koliko sam video svi hvale dvojku i cetvorku kao najbolje delove. Ja sam svojevremeno imao dvojku i poceo sam da je igram i odustao sam posto sam tada imao losu graficku kartu i ona magla je izgledala kao pesak i zestoko me nervirala. E sad ja ne mogu nikako da nadjem ta 3 diska. Izgleda da sam ih nekom dao ko se pravi lud :) Pitanje glasi. Koji je nastavak bolji. Dvojka ili cetvorka odnosno da li da jurim gde mi se dela dvojka ili da nabavim cetvorku?
 
pa,po meni dvojka je bolja jer ima neverovatniju pricu od cetvorke i po meni je strasnija,mada dvojku sam igrao prvu pa mozda mi je zato strasnija.

Ja ti preporucujem da pronadjes dvojku I kupis cetvorku,a sto da ne i trojku.Ali ako nemozes,pronadji dvojku.
 
ej..ziva sam :)
zavrshih sh2 juche u jednom dahu (mada uglavnom bez daha :shock: ) odkako sam se "odglavila" iz bunara..
dobila sam leaving ending, kao i vecina vas..
sh2 sam igrala posle sh3, koji je meni bio trip-trip..a sh3 posle sh4 koji je turobniji i teskobniji od oba..trojka mi se vishe svidela od chetvorke, a dvojka od trojke..ali ne slushajte mene..ko igra igre unatrag nije neki savetodavac... :)
pozz
 
Meni je trojka iz nekog razloga najbolja... U četvorci sam stigao do djela gdje se vraćam sa onom ženetinom (zaboravio sam joj ime davno sam igrao) i vratio sam se na mjeso gdje je bio onaj vrtić. pojma nisam imao šta trebam da radim pa sam deinstalirao. Šta mislite? Šta ste vi radili?
 
Kosan_Punk:
A jeli je neko igrao ikada PRVU survival horror igru:Alone In The Dark.

Ja sam je igrao kada sam imao 6 godina,i secam se te igre ko da sam je igrao juce.Jeste da sam igrao samo 10 minuta,ali je bila jako strasna.

I sada,9 godina kasnije,nasao sam je na sajtu www.Abandonia.com.Tu su sve stare igre.Jedva cekam da padne noc i da je se potsetim(URA za raspust).

I izvinjavam se sto nisam odgovarao na pitanja i morali da pogledate u resenja(koje ja mrzim),ali nije mi isao internet.
Pa gdje si uspio da je skineš, na tom sajtu je nema?
 
ma sta je vama ljudi svi hvale 2 i 4 sh a troju ko kamo pomene,ja sam igrao sva 3 dela osim prvog...i mogu da se pohvalim da sam presao 2 i 3 bez varanja (jedino me izivciarao onaj bunar :roll: tu sam porao pogledati walktru...ma bio sam previse iztraumiran :shock:)sto se tice 4 totalno me razocarao najlosiji od 2,3dela!
Stigao sam do onog dela kada onaj luzer sto je stajao kod sirotista, sto sam mu dao cokoladno mleko ,mislim, zapali se pa me progoni...pa ka ja ubijem sa cinovskim krampom(!)i tako to...tu sam stao pa sam deinstaliro (problemi na kompu)zanima me koliko do kraja i da li vredi jos igrat?!?!?!?!
inace po meni 3 je najbolja prica i najstrasnija mada sam 2 vec zaboravio znam da se radi o tvojoj bolesnoj zeni koju ispada da si ti ubio ili...
ps.u 4 sto sam igrao stigao sam dokle sam stigao bez varanja posto sam kupio igru cim je izasla a onda nije bilo varanja :wink: vredi igrati bez cheta!
 
Ekiman:
ma sta je vama ljudi svi hvale 2 i 4 sh a troju ko kamo pomene,ja sam igrao sva 3 dela osim prvog...i mogu da se pohvalim da sam presao 2 i 3 bez varanja (jedino me izivciarao onaj bunar :roll: tu sam porao pogledati walktru...ma bio sam previse iztraumiran :shock:)sto se tice 4 totalno me razocarao najlosiji od 2,3dela!
Stigao sam do onog dela kada onaj luzer sto je stajao kod sirotista, sto sam mu dao cokoladno mleko ,mislim, zapali se pa me progoni...pa ka ja ubijem sa cinovskim krampom(!)i tako to...tu sam stao pa sam deinstaliro (problemi na kompu)zanima me koliko do kraja i da li vredi jos igrat?!?!?!?!
inace po meni 3 je najbolja prica i najstrasnija mada sam 2 vec zaboravio znam da se radi o tvojoj bolesnoj zeni koju ispada da si ti ubio ili...
ps.u 4 sto sam igrao stigao sam dokle sam stigao bez varanja posto sam kupio igru cim je izasla a onda nije bilo varanja :wink: vredi igrati bez cheta!
MRZIM ŠIFRE. Ja sam i dvojku i trojku (kec nisam mnogo igrao zato što nisam imao PSX) prešao bez šifara na har dok sam u četvorci došao do samog kraja (ima još dosta da igaraš) nisam znao da uradim ono što sto sam gore pomenuo (nisam znao gdje da idem) i ni tada nisam varao već sam deinstalirao igru. Sačuvao sam sejv za ne daj Bože. da ako neko zna...
 
(ima još dosta da igaraš)
Stvarno!?Dodjavola :evil:(ali u pravom smislu reci)
Ipak cu morat instalirat ponovo!jesam li barem presao pola igre koliko sam ja skonto onaj dugokosi koji mi je dao lutku mislim dsa se zove joe silavan(ili sam pomesao,hmmm moguce..)je ubica ali ako ima puno do kraja ko zna kakve gadosti me cekaju...
ehh, ne prelazi mi se opet ta nocna mora ali sam sacuvo save za svaki slucaj,hmmm pa moram se opet baciti na posao :?
da li vredi truda ali stvarno?
 
Dechki imam jedan problem.Ali da krenem od pochetka...
............

Poshto sam prochitao vashe pohvale u vezi ove igre(Silent Hill 4),reshio sam da je instaliram.Instalacija je proshla u redu.Kada hocu da je pokrenem ispishe mi ovo:"The game is not properly installed."
Da li neko mozhe da mi pomogne?
............

Crack file-a nema na CD-u.100%
 
Zaboravio sam neshto:Na samom kraju instalacije ispishe mi ovo:



----Self-Registration Error----
The following did not self-register or unregister:

1.C:\Program Files\MYTH\Silent Hill 4\drc.dll
Error loading type library/DLL.

To continue,click OK;otherwise,click Cancel.

Ja kliknem na OK i instalacija se zavrshi.
 
MRZIM ŠIFRE. Ja sam i dvojku i trojku (kec nisam mnogo igrao zato što nisam imao PSX) prešao bez šifara na har dok sam u četvorci došao do samog kraja (ima još dosta da igaraš) nisam znao da uradim ono što sto sam gore pomenuo (nisam znao gdje da idem) i ni tada nisam varao već sam deinstalirao igru. Sačuvao sam sejv za ne daj Bože. da ako neko zna...

Ja sam se izgubio ovde.
 
igram sillent hill 4
zaglavio sam se kod one sugave lutke
Kad udjem u sobu 303 kod one devojke nadjem je kako uimire tada me irica prebaci u moju sobu a tunel na zidu se zatvori.
kako da izadjem iz sobe
 
najbolja igrica koju sam ikad igrao, jednostavno je neprevazidjena... nivo, likovi, prica, grafika.. sve je savrseno.. apsolutno jedna od retkih igrica kod kojih sam uzivao dok sam igrao....

@blackhawk1
ne secam se najbolje, odavno sam igrao.. ali mislim da je to deo kada trebas da razbijes zid koji se nalazi izmedju wc i tvoje sobe...
 

Back
Top