Silent Hill 4

Kosan_Punk,opet sam zapeo...Vratio sam se ponovo do one kuce(gde sam onom tipu dao cokoladno mleko) koja je sad skroz srusena...Onaj mali mi je dao neki medaljon,sta sa njim,sta treba da radim...moja soba se skroz raspada!!!
Ajd!!!
 
Pa,ne secam se bas,ali secam se da ti je blavni cilj da sastavis onu coveka na kilicima kod srusene kuce.Na pocetku(kod groblja),trebalo je da pokupis baklju,i u blizini da je zapalis.Pa,trebalo bi ta tu u blizini bude neki bunar.Tu se nalazi jedan deo(noga,ja mislim).Jedino mozes da uzmes ako ti je baklja upaljena i drzis je.

I jedno upozorenje,znas onog garija koji te sada stalno prati i pokusava da te ubije.Zao mi je,ali to ce trajati do kraja igre :twisted: .E,ako si u prostoriji,a nema nikoga,nemoj se osecati sigurno,jer on moze da otvara vrata!To se meni dogodilo kada sam gledao napise na groblju :) .

A sada tvoja soba.Sada te sobe ne samo da te vise ne leci,nego te i ubija.Sada SIGURNO nisi siguran nigde. :twisted: .A da sobu uklonis od prokletstva(barem dok ne dodju nove),je da postavis one bele svece na pod blizu njih i cekas 10-ak sekundi dok ne nestanu.A i one medaljoni pomazu da ti ta proklestva ne mogu nista(ali se ubrzo polomi medaljon)
 


Ljudi,poludecu otkad sam bio na dnu(room 302 of the past)vrtim se ukrug :shock: ...Sad sam po stoti put u Hospital world-u(2-nd time)i mislim :?: da bi trebalo da se vratim u Apartmant world po "Umblimical cord".Da li je prolaz na drugom spratu
u zadnjoj sobi sa desne strane gde zuje one bubetine? :cry: Kako da ih pokokam kad ovaj kreten prska samo ispred sebe????

 
VisionOfDisorder:
november child:
Kosan_Punk:
Nema na cemu,pitajte mene ako ste u frci oko Silent Hillova(osim keca)

evo ja sam u frci u SH3..tolikoj da igram samo po danu, uz muziku i kad nisam sama u kuci.. :)
sumnjam da mi tu neko moze pomoci..
a citajuci sve ovo o SH4, ne verujem da cu se bolje provesti i sa njim..

Mnogo lepa igrica. Dvojka je najbolja dodushe.
СХ4 је много јак и у почетку сам га играо ноћу са слушалицама али сам касније одустао :D :lol:
4Милан:убићу те!!!
Због тебе сам игру инсталирао поново и поново ми поједе сво слободно време које имам :lol:
Тренутно сам дошао до оног затвора за клинце,значи још мало па те стижем па настављамо љути бој у "дуЈету" :) :)
 
Ево ме у подземној по други пут ал ти си изгледа далеко одмакао?
Ај немој да користиш решење осим ако баш запнеш :(
 
cages:
Ево ме у подземној по други пут ал ти си изгледа далеко одмакао?
Ај немој да користиш решење осим ако баш запнеш :(
Imas ti jos dosta posla da zavrsis,A reshenje nije da nije primamljivo ali ja sam saznao samo ono sto mi je trebalo,pa bio bi bezveze da sebi
kvarim igru koju sam upoznao 1999(SH2-mozgalica na klaviru?)Nego zna li neko nesto o Resident Evil 4(jesu li potrosili temu)...
 
cages:
Silent hill ми је мнооого јачи,не знам из ког разлога...

Kada je genijalna igrica. Sadrzi toliko lepih emocija, fenomenalnu muziku Akire Yamaoke... predivnu prichu... i naravno skoro nevidjen horor.

Shta da ti kazem, samo na Silent Hill 2 je radio ceo oblakoder ljudi pune dve godine (ako ne i vishe).

Divota.

Silent Hill 2 je tako tuzna pricha.

A da ne prichamo o skrivenim detaljima koji POVRH svega imaju logichno objashnjenje, ako se udubish.

Sve je povezano.
 
Не знам брате,раније сам имао аверзију према тим Јапанским играма али сада видим да сам био у вееликој заблуди :)
За које платформе је рађена двојка? Одговара ми за комп и за сони кеца :lol:
 

Back
Top