UEFA EURO 2012 - Evropsko prvenstvo 2012.

Za koga ćete navijati na EP?

  • Nemačka

  • Engleska

  • Italija

  • Španija

  • Holandija

  • Rusija

  • Portugal

  • Francuska

  • Neko drugi

  • Kad nema Srbije - ni za koga


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
402375_289319751118929_100001227184396_953352_1783971333_n.jpg


ja sam igrao PX...bolje ovako da ostane...
nego me stra ce ga mune mucki ovaj mali Dzonson...
 
A sećam se ranije...ta Engleska je bila ozbiljna reprezentacija, a sada im igrač Totenhema kapiten, na šta su spali...jbga.:(

nikad ozbiljni nisu bili....nista nisu osvojili...
ali gledaj sad kad Hari zasuce rukave a Parker ponese kapitensku ima Evropu da osvoje :D
Hari oce da vodi na kraj sezone Englesku na EURO a da se posle EURA i osvojenog trofeja vrati se u Tottenham....
 
Ono sto su Nemacka i Francuska odigrale je za nas atomski fudbal,misaona imenica......kosmicki precizni pasovi,ostre lopte taman kolko treba,klizu po podlozi,puno ideje,trcanja,kontranapada,isprobavanja,bas ono cemu sluzi prijateljski mec,a ne bunker jebeni......
Loran Blan nekada najbolji stoper sveta danas igra veoma ofanzivno kao selektor,a primera radi nas nekadasnji navalnik pizon igrao je bunker ko da u zivotu nije presao centar.....
Spanija,nemacka,holandija i francuska bice zanimljivo videti,ove selekcije najvise obecavaju......
spanci i francuzi u pripremama protiv nas nece zapinjati,a razbice nas,inace da smo kojim slucajem prosli na EP i bili u grupi s spanijom verujem da bi sa sve taktikom 5-5-0 pukla petarda u nasoj mrezi......minimum
danas se ne moze sa sigurnoscu tvrditi ni da cemo avganistan dobiti.........ali je uspeh sto nismo primili gol od gazarjana,manucarjana,kristofija........nema sta veliki smo.......
 

Back
Top