LAZNE BUDALE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

isidor ns

Početnik
Poruka
7
kako mogu neke budale da se predstavljaju kao zene,a pri tom traze dopunu...kako ih nije sramota samih sebe????ako su devojke onda su stvarno koze...plitke i sitne kokosarke...sta bi vi uradili da vam devojka trazi dopunu?
 
isidor ns:
kako mogu neke budale da se predstavljaju kao zene,a pri tom traze dopunu...kako ih nije sramota samih sebe????ako su devojke onda su stvarno koze...plitke i sitne kokosarke...sta bi vi uradili da vam devojka trazi dopunu?
izvinte molim vas...
al cega bre dopunu?novcanika?
 
DisMisaL:
Te što zavlače naivne za dopunu su još i dobre.
Gore su one što traže nekog samo da im ceo život plaća post-paid.
icon_lol.gif
icon_lol.gif
icon_lol.gif
 
isidor ns:
kako mogu neke budale da se predstavljaju kao zene,a pri tom traze dopunu...kako ih nije sramota samih sebe????ako su devojke onda su stvarno koze...plitke i sitne kokosarke...sta bi vi uradili da vam devojka trazi dopunu?
Da sam musko, sigurno bih bila kreativna...takve budale su mi poslastica...nesto bi vec morala uciniti za mene, ne bi bilo za dz!
 
Znaci da dopunim spisak sponzoruse, splavaruse, dopunasice ili postpeidasice..... ko bi se svega setio. Iako volim zene kod ovakvih tipova zena ma koliko se trudio da sebe zamislim u kombinaciji sa njima ne ide brate.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top