ljubav

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ja sam rođen u znaku lava. 30.-og Jula sada već davne '64.-te. Veruj mi,ovo tvoje pitanje mi je zagolicalo maštu,ali nažalost,odgovor ne znam,jer ni jedna žena u mom životu nije bila rođena u tvom znaku.Kad je pronađem,preneću ti svoje iskustvo i saznanje.
 
Ako je zena rak, a muskarac lav, to i nije lose jer muskarci lavovi vole da dominiraju, zasticuju, a rakovi su najsrecniji i najsigurniji ako je u okolini neko ko moze da ih stiti i dominira nad njima (naravno u odredjenim granicama). Seks i nije narocito dobar.

P.S. Ne bi bilo lose da se malo vise pozabavis podznacima
 
E, a mislis da se to gleda u zajednickom horoskopu, ili svakom posebno pa se poredi.
Sta je vazno za seks, ajde reci ako znas?

Kao sad bih ja da izaberem bez probe... :wink:
 
Seks je stvar ukusa....
Ali se iz pojedinacnog horoskopa moze videti ko ima kakvu seksualnost i sta za njega predstavlje seksualno zadovoljstvo, pa npr. ako je neko previse romantican tip (ribe) i naleti na isuvise strastvenog (primer Lava) ne mora da znaci da im seks nece biti dobar, jer se opet gleda u kom znaku je Mars (ako je jednom u vodenom, a drugom u vatrenom, tu.....), pa gledas planete u 8. polju, vladara 8. polja itd. Kad sve sagledas vidis da li bi tu islo ili......
 
Lose iskustvo? Mene pitas?
Ne, to jest i lose i dobro 8)
nego, onako, da proverim logiku stvari.
A interesuje me za potencijalne kandidate u buducnosti ... pa zato.

@Begmaki: Hvala na odgovorima, ucim polako...
 
Astrologijom se bavim oko pola godine, tako da puno znam, ali mi praksa nedostaje, a forum je perfect mesto za vezbu. (vezbam na vama) :twisted:
Svoj talenat posvecujem Plutonu na 9 stepenu skorpije. :D
POZDRAV
 
Pozdrav,
samo ti vezbaj na nama, nisi los... :D

Reci, meni je Pluton u Vagi ,X kuca. Sta mi to znaci?

A da li bi bio ljubazan da mi izracunas kada mi sunce prelazi 5.polje, ako ti dam datum:

28.11.1973. 6:50 Beograd

:?: Hvala
 
Kad je Pluton u vagi znaci da je on tu u svom detrimentu i da njegov uticaj u do sada poznatoj simbolici ne postoji (sve sto cu ti reci ne mora da znaci jer je uzasno oslabljen). On moze dati neobicno duboko sagledavanje estetike, smisao za forme i oblike, proucavanje klasicne lepote, svest o tragediji ljubavi.......
Pluton u 10. polju kaze da si silovita i energicna licnost, natprirodne volje i snage, jako zelis karijeru, ali ces pasti jer hoces JOS, JOS, JOS - nezasita si. Pluton govori i da imas talente za proroka (u neku ruku astrologa).

12.04.2005.-06.05.2005. Sunce jase 5. kucom
Ovih dana tu je mesec, a ocekuj za koji dan i merkura.
 
begmaki:
Astrologijom se bavim oko pola godine, tako da puno znam, ali mi praksa nedostaje, a forum je perfect mesto za vezbu. (vezbam na vama) :twisted:
Svoj talenat posvecujem Plutonu na 9 stepenu skorpije. :D
POZDRAV


Posto si voljan da volontiras, imam jednu povecu molbu za tebe:04.08.73.8 45'
 
KISA:
pomagaj i meni
30.06.70 13.10h Novi Sad

brine me saturn u 7 kuci?


Novosadjanki od Novosadjana,

Negde sam ranije napisao o tom Saturnu. U 7. kuci i nije toliko strasan koliko moze da izgleda. Jedino kod tebe mi se ne svidja ovaj kvadrat sa Venerom. To znaci da se osoba razocara u ljubav i moze da dovede do veze sa starijom osobom. S tim da ovan na vrhu 7. kuce voli da unosi smetnje u brak.
Udaj se pa probaj. :)
 
Mala_Zelena:
E jel bi mogao meni da pomognes. Zanima me fax.
26.06.1985.
9:25
Bg


Ucinio bi mi veliku uslugu!

Unapred hvala

Sve sto se vidi je to da bi ti lezala neka akademija umetnosti (venera u 9. kuci). Ljubav na faksu.
Nije ni narocito dobro, a ni narocito lose.
kako ide sada?
 
begmaki:
Mala_Zelena:
E jel bi mogao meni da pomognes. Zanima me fax.
26.06.1985.
9:25
Bg


Ucinio bi mi veliku uslugu!

Unapred hvala

Sve sto se vidi je to da bi ti lezala neka akademija umetnosti (venera u 9. kuci). Ljubav na faksu.
Nije ni narocito dobro, a ni narocito lose.
kako ide sada?


Pa spremala sam se za arhitekturu(nekih 8 meseci), nisam prosla, pa sam zavrsila na masincu.
Tamo sam prvog dana upoznala (sadasnjeg)decka i od prvog dana smo nerazdvojni.
Nego ne znam sta da radim.
Da li cu uspeti da zavrsim ovaj fax i kad zavrsim sta cu posle.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top