Kako nastavljati download mail-ova????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa u cemu je stvarno tvoj problem???

Ja nikada nisam imao velikih problema sa mailom kao ti a zasto???

Odluci se za mail klijent:

pored autloka imas ih koliko hoces..

Ako ti sta znaci koristim mozilla thunderbird i dobar je, mada sam ranije koristio Eudoru...

No znaci postavis sebi neki mail klijent i podesis akaunt (nadam se da to znas da uradis)
zatim ides u konekciju i pokupis svoju postu sa svog naloga..

Sad moze da se desi da je zagusenje, desava se..

Sta bi trebalo da uradis...

Ides na stranicu tvog provajdera i opcija Web mail..

Udjes u svoj akaunt i pogledas postu.. Ako ima smeca, odmah bacis, ako ima velikih fajlova mozes da ih downloadujes odmah i ostali dio poste skines sa svojim mail klijentom.. Ne kontam sta je to toliko strasno sa downloadom maila... Poz.
 
Pa dobro, nije problem od zivotnog znacaja, ali kada skidam veliku postu pa dodje do prekida veze (posto sam preko modema i telefonske linije), a vec sam skidao pola sata, pa onda sve Jovo-nanavo (John-again)! Znaci ako nema nekog programa tipa DAP-a ali za thunderbird, onda treba ici direktno preko web-mail-a na svoj account pa tu pogledati postu i download-ovati sve sto bih od poste sacuvao...
 
bandzi:
Pa dobro, nije problem od zivotnog znacaja, ali kada skidam veliku postu pa dodje do prekida veze (posto sam preko modema i telefonske linije), a vec sam skidao pola sata, pa onda sve Jovo-nanavo (John-again)! Znaci ako nema nekog programa tipa DAP-a ali za thunderbird, onda treba ici direktno preko web-mail-a na svoj account pa tu pogledati postu i download-ovati sve sto bih od poste sacuvao...
Skini Operu i uzivaj.Nikad ti se nece desiti da kopa po vec primljenoj poshti,i mozesh da birash da li ce ti poshta ostati na serveru ili ce je Opera preuzeti.Prosto a radi savrsheno. :D 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top