umnjak

S

sanja

Gost
imam impaktovani umnjak koji pod hitno moram da vadim. to je onaj nerazvijeni, urasli u kost, uzas, niko bas to ne voli da radi.
da li neko zna oralnog hirurg a kog preporucuje?
hvala.
 
Ja sam vadila umnjak u zemunskom domu zdravlja, i prvi put kad sam to radila vristala sam na stolici. Mucenje je trajalo sat vremena. Ali ja imam komplikovano korenje na umnjacima. Sledeci put kad sam vadila bila sam psihicki spremna na mucenje i opet je bilo, ali sam znala da ce to da traje neko vreme i posle ce da prodje. Budi hrabra i pripremi se na najgore pa ako dobro prodjes, super, a ako ne, sta da se radi tako je moralo biti. Svaki ORL hirurg zna svoj posao, problem je tvoj umnjak.
 
hvala... vadila sam vec 2 redovna, nista spec. ali ovaj je mnogo zeznut, urastao tj. neizrastao pa to mora nesto da se secka i slicno. zato pitam jel neko ima takvo iskustvo, znam da ce da boli, eh... ali bar da zavrsim sa tim.
 
Rekoh ti ja, meni su oba donja umnjaka bila urasla, to jest virila je samo trecina zuba. Morali su to meso okolo da seku, pa da oslobodi prilaz zubu, pa onda burgijom da busi rupu da moze da uvuce polugu kojom cupa zub i posle jos i kljestima da ga vadi. Sat vremena sam sedela na stolici. Morali su da mi dodaju anesteziju (lokal). Bilo je mucno ali tako mora. ako bas hoces ime lekara u Zemunskom domu zdravlja, Silerova ulica, trazi doktorku Bojanu Grebenarevic, mladja zena puna ljubaznosti i razumevanja i zna svoj posao.
 
mazzola:
Rekoh ti ja, meni su oba donja umnjaka bila urasla, to jest virila je samo trecina zuba. Morali su to meso okolo da seku, pa da oslobodi prilaz zubu, pa onda burgijom da busi rupu da moze da uvuce polugu kojom cupa zub i posle jos i kljestima da ga vadi. Sat vremena sam sedela na stolici. Morali su da mi dodaju anesteziju (lokal). Bilo je mucno ali tako mora. ako bas hoces ime lekara u Zemunskom domu zdravlja, Silerova ulica, trazi doktorku Bojanu Grebenarevic, mladja zena puna ljubaznosti i razumevanja i zna svoj posao.


joj, hvala puno na detaljnom opisu. vec mi je muka. ko hoce da ide samnom?
 

Back
Top