Dame, iskreno DO KRAJA ako moze.

Iskreno?
Ako bi mi onda jako trebale pare onda bi. Bila sam i u vecim problemima u zivotu, i izvukla sam se, mislim da bi mogla i to da svarim posle.
Pocetak price mi lici na moje letovanje... sama sam, niko me ne poznaje, upoznajem se sa starijim tipom, 15 god stariji od mene, pocnemo da pricamo, dopadne mi se, i biva to letovanje mojih snova... ali bez para naravno. Nisam mu dozvolila ni da mi plati pice, protiv cega se njegov ego dosta bunio.... Cujemo se i dan danas, i jedva cekam leto da ga opet vidim i da opet zajedno provedemo par dana.
 
mrzim sto cu biti ovako grozna.....ali ebi ga.....sto se mora nije tesko... :?

znaci kazete da se samo foliramo, da bi se svaka od nas koja se nadje u takvoj situaciji, odmah uhvatila za dedin slic.....ma sta kazete? :shock: :shock:

cek, cek :? ....rekoste da svako ima cenu.....ok, da vidimo :!:

za jedno 15-ak dana treba da dobijem menstruaciju. zarad ovog eksperimenta,sacekacu je nespremna (bez uloska). posle dva-tri sata cu taj okrvavljeni ves skinuti i ostaviti jedno tri meseca da odstoji (joj, meni se vec zgadilo :? ). e sad idemo na glavni zadatak:

dragi moji muskarci, dajem 1000 evra onome koji bude pristao da taj moj ves posle tih tri meseca stajanja(zamislite samo kako to izgleda :x )lepo ocisti jezikom (detaljno, molim vas)!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ajmo momci....i bez foliranja....pa zar se ne secate...sve ima svoju cenu :lol: :lol: :lol: :lol:
 
OK...sigurno je da nebi popusi nikome ma neznam za koje pare.....

PS:jesam li vam nedostajao???????????///
Nije me bilo 2 dana......
Znate shta sam radio......bilo je ono...............
Startup fdisk....delete partiton 1.....format c:
SetupXp.exe.i tako dalje....
 
JOVANA77:
mrzim sto cu biti ovako grozna.....ali ebi ga.....sto se mora nije tesko... :?

znaci kazete da se samo foliramo, da bi se svaka od nas koja se nadje u takvoj situaciji, odmah uhvatila za dedin slic.....ma sta kazete? :shock: :shock:

cek, cek :? ....rekoste da svako ima cenu.....ok, da vidimo :!:

za jedno 15-ak dana treba da dobijem menstruaciju. zarad ovog eksperimenta,sacekacu je nespremna (bez uloska). posle dva-tri sata cu taj okrvavljeni ves skinuti i ostaviti jedno tri meseca da odstoji (joj, meni se vec zgadilo :? ). e sad idemo na glavni zadatak:

dragi moji muskarci, dajem 1000 evra onome koji bude pristao da taj moj ves posle tih tri meseca stajanja(zamislite samo kako to izgleda :x )lepo ocisti jezikom (detaljno, molim vas)!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ajmo momci....i bez foliranja....pa zar se ne secate...sve ima svoju cenu :lol: :lol: :lol: :lol:

aauuuuuuuuuu pa ti nisi normalanaaaaaaaaaaaaaaa :shock: :lol: pa nije pitao onaj lik gore da lizes usrani ves tom liku nego samo da ga popusis za odredjenu cenu sta si se ti uvredila :wink:
 
JOVANA77:
mrzim sto cu biti ovako grozna.....ali ebi ga.....sto se mora nije tesko... :?

znaci kazete da se samo foliramo, da bi se svaka od nas koja se nadje u takvoj situaciji, odmah uhvatila za dedin slic.....ma sta kazete? :shock: :shock:

cek, cek :? ....rekoste da svako ima cenu.....ok, da vidimo :!:

za jedno 15-ak dana treba da dobijem menstruaciju. zarad ovog eksperimenta,sacekacu je nespremna (bez uloska). posle dva-tri sata cu taj okrvavljeni ves skinuti i ostaviti jedno tri meseca da odstoji (joj, meni se vec zgadilo :? ). e sad idemo na glavni zadatak:

dragi moji muskarci, dajem 1000 evra onome koji bude pristao da taj moj ves posle tih tri meseca stajanja(zamislite samo kako to izgleda :x )lepo ocisti jezikom (detaljno, molim vas)!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ajmo momci....i bez foliranja....pa zar se ne secate...sve ima svoju cenu :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti si sada otisla toliko daleko da ovo sve zvuci kao neka psihopatska prica.Taj debeli Amerikanac,je verovatno okupan i cist.A jedina mana mu je sto je malo debeo i malo je matoriji.
A to sto si ti pomenula je kao da slusam price iz nekog logora gde zlostavljaju zarobljenike.A koje zadovoljstvo tebi predstavlja to sto ce neko da polize tvoje gace ili sta vec.Da si rekla da polizemo cupi nekoj babi to bi nekako i shvatio,ali ovo ne bas.Pa naravno da niko ne zeli da se zarazi,za ne znam kakve pare.
Mislim da je 1000 evra mala cifra.Neki ne bi izasli iz kuce za te pare,ali za koju nulu vise...
Evo odmah da vidimo jel bi muskraci polizali neku matorku ili babu,relativno higijenski sredjenu za 10 000 ili 100 000.Pa kad mu baba izbroji na ruke sto somica naravno da bi.
Ja mogu samo da ti kazem da sam bio sa nekoliko ljudi koji su zarad odredjenih stvari izvrsavali samopovredjivanje.Lomili ruke,noge,sekli se... i to ne za pare,vec za neke smesne stavri,ali to im je tada bilo neophodno.Jer mozes da zamislis da sama sebi lomis ruku,prste,skidas konce i sl?Tako da...mislim da ljudi mogu da idu prilicno daleko.
 
JOVANA77:
snoshaj efendija:
Shizi:
Ne!
Ako sam na psolovnom putovanju u Spaniji, u hotelu...nije mi problem imati 1000 eura
A i ovako ne...da mu pocistim necistoce zato sto sam ja njemu privlacna..ne

1OOO evra je lepa lova za 5 minuta, bar sa mog apekta.

pa popushi mu ti onda.......posto ja ne bih ni u ludilu :lol:

Ovo je bio moj odgovor na temu!!!!!!

A onda su usledili ovakvi odgovori:

dejan011:
Odavno sam provalio da bi svaka riba pristala, neka za 5 evra, druga za milion. Svaka ima cenu, sve ostalo je foliranje.


Tobruk:
neshto mi govori da ce mnogi nosevi da se povecaju ovih dana..

Ima takvih postova jos, al da ne davim. Sve se svelo na to da sve i svako ima cenu....a ja TVRDIM da nije tako!!!! I mogu da vam dam jos hiljadu primera da postoje stvari koje vi ni za kakve pare ne bi uradili, dragi moji muskarci. Ja jesam navela uzasan primer...gadno do kraja, ali samo sam htela da vam otvorim oci. A sa moje tacke gledista, popush.iti onom dedi sa pocetka teme za 1 000€ je isto toliko gadno!!!!!! Ma trazila bih mu da mi pokaze tih hiljadu evra pa bi mu ih nabila u usta....da crkne ko svinja....da mu njegove pare dodju glave. Otkud mu pravo da bilo koju zenu ponizava takvom ponudom....BLJAK!
 
JOVANA77:
mrzim sto cu biti ovako grozna.....ali ebi ga.....sto se mora nije tesko... :?

znaci kazete da se samo foliramo, da bi se svaka od nas koja se nadje u takvoj situaciji, odmah uhvatila za dedin slic.....ma sta kazete? :shock: :shock:

cek, cek :? ....rekoste da svako ima cenu.....ok, da vidimo :!:

za jedno 15-ak dana treba da dobijem menstruaciju. zarad ovog eksperimenta,sacekacu je nespremna (bez uloska). posle dva-tri sata cu taj okrvavljeni ves skinuti i ostaviti jedno tri meseca da odstoji (joj, meni se vec zgadilo :? ). e sad idemo na glavni zadatak:

dragi moji muskarci, dajem 1000 evra onome koji bude pristao da taj moj ves posle tih tri meseca stajanja(zamislite samo kako to izgleda :x )lepo ocisti jezikom (detaljno, molim vas)!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ajmo momci....i bez foliranja....pa zar se ne secate...sve ima svoju cenu :lol: :lol: :lol: :lol:

Podrshka :wink:
 
JOVANA77:
JOVANA77:
snoshaj efendija:
Shizi:
Ne!
Ako sam na psolovnom putovanju u Spaniji, u hotelu...nije mi problem imati 1000 eura
A i ovako ne...da mu pocistim necistoce zato sto sam ja njemu privlacna..ne

1OOO evra je lepa lova za 5 minuta, bar sa mog apekta.

pa popushi mu ti onda.......posto ja ne bih ni u ludilu :lol:

Ovo je bio moj odgovor na temu!!!!!!

A onda su usledili ovakvi odgovori:

dejan011:
Odavno sam provalio da bi svaka riba pristala, neka za 5 evra, druga za milion. Svaka ima cenu, sve ostalo je foliranje.


Tobruk:
neshto mi govori da ce mnogi nosevi da se povecaju ovih dana..

Ima takvih postova jos, al da ne davim. Sve se svelo na to da sve i svako ima cenu....a ja TVRDIM da nije tako!!!! I mogu da vam dam jos hiljadu primera da postoje stvari koje vi ni za kakve pare ne bi uradili, dragi moji muskarci. Ja jesam navela uzasan primer...gadno do kraja, ali samo sam htela da vam otvorim oci. A sa moje tacke gledista, popush.iti onom dedi sa pocetka teme za 1 000€ je isto toliko gadno!!!!!! Ma trazila bih mu da mi pokaze tih hiljadu evra pa bi mu ih nabila u usta....da crkne ko svinja....da mu njegove pare dodju glave. Otkud mu pravo da bilo koju zenu ponizava takvom ponudom....BLJAK!

Maaaajstoooreeeeeeee! Ne bih nikad nekog tako ponizio, pre bih potrosio 'iljadarku na neku ekstra luksuznu veceru sa doticnom, a ti Lilu srrrrrrrrrm te bilo.... :x
 
goodday:
divlja-u-srcu:
prospero:
goodday:
koliko eura toliko ljudskih cudi
:D :D :D 8)

E si video kako je goody pametan? :)
Al' nam se daje na kasicicu. :cry:
kazi "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA"

Jooooooooj...sto si sladak!
1.gif


 
JOVANA77:
JOVANA77:
snoshaj efendija:
Shizi:
Ne!
Ako sam na psolovnom putovanju u Spaniji, u hotelu...nije mi problem imati 1000 eura
A i ovako ne...da mu pocistim necistoce zato sto sam ja njemu privlacna..ne

1OOO evra je lepa lova za 5 minuta, bar sa mog apekta.

pa popushi mu ti onda.......posto ja ne bih ni u ludilu :lol:

Ovo je bio moj odgovor na temu!!!!!!

A onda su usledili ovakvi odgovori:

dejan011:
Odavno sam provalio da bi svaka riba pristala, neka za 5 evra, druga za milion. Svaka ima cenu, sve ostalo je foliranje.


Tobruk:
neshto mi govori da ce mnogi nosevi da se povecaju ovih dana..

Ima takvih postova jos, al da ne davim. Sve se svelo na to da sve i svako ima cenu....a ja TVRDIM da nije tako!!!! I mogu da vam dam jos hiljadu primera da postoje stvari koje vi ni za kakve pare ne bi uradili, dragi moji muskarci. Ja jesam navela uzasan primer...gadno do kraja, ali samo sam htela da vam otvorim oci. A sa moje tacke gledista, popush.iti onom dedi sa pocetka teme za 1 000€ je isto toliko gadno!!!!!! Ma trazila bih mu da mi pokaze tih hiljadu evra pa bi mu ih nabila u usta....da crkne ko svinja....da mu njegove pare dodju glave. Otkud mu pravo da bilo koju zenu ponizava takvom ponudom....BLJAK!
dobro je rekao dejan011 svaka bi pristala za odredjenu cenu da to uradi cuj sebe ne bi pristala za milion evra ili 2 bas ti verujem ni si ni svesna koliko je to para, ja ne kazem i muskarac bi se svaki prodao za odredjenu svotu novca a ti ovde drvis k.... kako ne bi za milion. a koji si nam to primer dala ako mislis na onaj gore primer to nema veze sa sa tim sto je covek postavio pitanje, ti u tom primeru spominjes prljavi ves!!prvo on nije rekao da je deda nego da je stariji od vasa pa moze biti i da je stariji 5god,6,7,8, ti si neka jako fina cura kad ti je to toliko gadno da se poredi sa tim tvojim glupostima sto si navela :twisted:
 

Back
Top