TV kartica

Spieler

Početnik
Poruka
43
Posto treba da kupim tv-karticu, interesuje me na sta da obratim paznju tj na koje performanse prilikom kupovine. Planiram da potrosim oko 3000 dinara. I kakva je kartica Pinakl?
Hvala!
 
pinnacle miro pc tv pro, znaci ima i fm.Ja je koristim od decembra 2003.g.Licna iskustva su mi vrlo oprecna.Prvo, posto je prikljucena na kablovsku, hvata sve zivo, kao i radio.Tu je savrsena.zamrke su mi vezane za softver koji je u pratnji.Glavni problemi se javljaju kada treba da nesto sa videa skdam na nju, jer se mesaju audio signali, iako sam sve to podesio kako treba, vezako za isvore signala.Ponekad mi daje ton sa nekog drugog kanala.Doduse,, kod mene je to relativno kompilkovano, jer sam uvezao sve zivo-tv sa grafickom, kablovsku sa tv karticom i videon, video sa tv-om i tv karticom, a u sve to jos ubacio kombinatoriku sa 2 zvucne kartice.Postoji kod pinakla jedna specificnost koja mi se ne dopada-poveyivanje zvuka ide sa tv kartice na line in ulaz na zvucnoj, ali se moze premostiti unutrasnjim povezivanjem preko aux-a.Uglavnom, ako ti cena od oko 60 jevreja nije mnogo, preporucujem je svakako.Inace leadtek.
 
Ja imam Pinnacle pro sa crvenom plocom donesena iz svapse.Kartica je namenjena za snimanje sa tv i raznih drugih uredjaja.Sve je kako vidis na tv-u takav ti i snimak bude.Da bi snimio u mpeg 2 moraces da doplatis 5 funti i to preko interneta.Sto se tice cene neces je naci ispod 100 eura e sad zavisi sta ti nameravas da radis sa njom.Ako ces da gledas tv to ti je onda skupo gledanje.Kartica zahteva jako dobar prijem (kablovska,satelitska) ili jako dobru antenu.Mislim da ti je bolje da uzmes neki winfas 2000 expert i napravices dobar posao. 8)
 
I ja planiram da kupim TV karticu ,pa se raspitujem na raznim forumima i prema onome sto sam vidio LeadTek winfast 2000 xp expert/deluxe su odlicne ,pa sam narucio expert za 115KM.
 
Ljudi, nemogu da verujem da je cena oko 100-tke!ma bre jos u dec.2003.kada sam ja kupovao, bila je oko 70.Mislim da je i kod mene stampa na ploci crvena, a radi se o miro PCTV pro-verziji.Ostali komentari oko kvaliteta snimanja stoje.Cak i skidanje sa VHS ide fantasticno lako.
 

Back
Top