Pomagajte

kaurloto

Zainteresovan član
Poruka
214
U ocaju sam vec sa pretragom kako dobiti dvojno drzavljanstvo (srpsko/hrvatsko)! Naime, rodjena nisam u Hrvatskoj vec u prelepoj Vojvodini al mi je jedan roditelj rodjen, odrastao, zavrsio skolu i radio u Hrvatskoj i sada ima i njihovu licnu kartu i pasos. Dal i ja mogu na neku foru preko roditelja da dobijem dvojno, naravno nemam nameru da se udajem za hrvata da bi tak dosla do nje.
 
kaurloto:
U ocaju sam vec sa pretragom kako dobiti dvojno drzavljanstvo (srpsko/hrvatsko)! Naime, rodjena nisam u Hrvatskoj vec u prelepoj Vojvodini al mi je jedan roditelj rodjen, odrastao, zavrsio skolu i radio u Hrvatskoj i sada ima i njihovu licnu kartu i pasos. Dal i ja mogu na neku foru preko roditelja da dobijem dvojno, naravno nemam nameru da se udajem za hrvata da bi tak dosla do nje.

Za eks yu prostore je važilo da može da se dobije državljanstvo i preko imovine nad zemljom.....
Znači proveri, deda prepisao zemlju.....unuka,, lepa , prava hrvatica, .......

pa javi ako uspeš sa zemljom....
 
Hvala ti na savetu, uradicu tako. Vidis to nisam ni pomislila da bi moglo bit potencijalno resenje verovatno zato sto imam lose iskustvo sa konzulato u Subotici. Kada sam trazila svojevremeno informacije za vizu lik koji je radio tamo mi je tako drsko davao uputsva da sam pozelela da ga sretnem negde u gradu i da mu pokazem ko je ovde u Srbiji gazda, al me prodje bes kada sam bez po muke posle dobila vizu.
 
Pokousala sam da prosledim malo cas mejl al mi crce internet i to bas u momentu slanja, bedak! Ako jos uvek vazi ta fora za zemlju onda bi trebalo da mi upali jer imovine tamo imam, istina ne na svom imenu al bice ako treba. Javicu ti ako sve prodje cakum pakum!
 

Back
Top