Muzicki Caffe

E pa meni je malo dosta... malo vise... Radio sam nesto ranije u toku dana... i onda sam nesto namestao od 4 popodne do 10 uvece... stvarno dosta... i previse.
 
Platin, ako si namestao vino i kiselu, tesko ce ti to Nina oprostiti :mrgreen:

I ja radio do sada, dosao kuci...i tako :)

Da jesam, to se ne bi ni nazivalo radom...

Nego sam na jednom ****** laptopu namestao ****** wireless net... koji ****** nije hteo da proradi vec 2 dana, pa sam onda komp nosio kod prijatelja koji ga je konacno namestio.
Ali, wireless jos uvek ne radi pouzdano - nemam pojma zasto nece, a nemam pojma ni zasto onda odjednom hoce.

Bas sam raspolozen u *** **** ***** ********. Svaka * odgovara jednom slovu... pa vidi kako sam raspolozen... bas.... bas...
 
Da jesam, to se ne bi ni nazivalo radom...

Nego sam na jednom ****** laptopu namestao ****** wireless net... koji ****** nije hteo da proradi vec 2 dana, pa sam onda komp nosio kod prijatelja koji ga je konacno namestio.
Ali, wireless jos uvek ne radi pouzdano - nemam pojma zasto nece, a nemam pojma ni zasto onda odjednom hoce.

Bas sam raspolozen u *** **** ***** ********. Svaka * odgovara jednom slovu... pa vidi kako sam raspolozen... bas.... bas...

Mislim da sam povezao sve tackice, osim prvih 6 :mrgreen:

Ma nemoj da se nerviras, sve se da namestiti...ajde..da mi :pivce: pa nek ide zivot ... :cool:
 
Мало аматерског видеа.


Odlicno :) Slika je ostra kao sto treba da bude :)

Imam samo jednu zamerku - kad 'panoramises' idi triput sporije. Nase vidno polje je mnogo sire nego od aparata, pa nam je mnogo jasnije.

A fora sto se most zove 'novi'... a nit' je nov nit' je cist... grafiti svuda :mrgreen:
 
Vece
Kako mi je salatka ova slika...:)

cuvar.jpg
 

Back
Top