Beograd

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.186
dsc2117n.jpg
 
Mislim dasu fotke odlicne-ali naslov tme skroz pogresan! >kazes ulice-a akcenat je na ljudima a ne na ulicama....Znas kad pogledas fotku-ne treba neko da Ti objasnjava sta je na njoj-fotka treba da govori vise od reci zar ne? Ako Ti das naziv fotki(seriji(ulice-a na fotki se ulica skor ni ne vidii-covek se zbuni....P.C. nisam mislio nista lose cak naprotiv ali zamerka stoji...Bilo bi prikladnije "zivot ulice "ili ulicni portreti...
 
Mislio sam na Ulice kao životnu kategoriju, sa svime što ona podrazumeva...znaš ono, "ulica mu ušla u krv" (meni jeste), "ulica ga vaspitala" (mene delom jeste, i na tome sam zahvalan). Biće još fotografija, u zavisnosti od vremena koje imam na raspolaganju...

P.S.
Fotografski stručnjaci kažu da je neophodno da fotograf da naziv svojoj fotografiji, jer tako prenosi ideju i tumačenje koje stoji iza fotografije, i pomaže onima koji fotografiju gledaju da shvate poentu.
 
Mislio sam na Ulice kao životnu kategoriju, sa svime što ona podrazumeva...znaš ono, "ulica mu ušla u krv" (meni jeste), "ulica ga vaspitala" (mene delom jeste, i na tome sam zahvalan). Biće još fotografija, u zavisnosti od vremena koje imam na raspolaganju...

Podrzavam temu bez obzira sto je Beograd davno proteran sa `fotografije`(kao i jos mnogo drugih tema koje se hvala Bogu postepeno vracaju), mada bi ovde vise legao zapadnjacki naziv sreet koji u prevodu ima drugi smisao
pozzzzzzzz
 

Back
Top