poker

igrala sam poker ali mi se ne svida zato sto ne moras bas mnogo da mozgas neko je sve manje vise stvar srece... sad igram preferans
 
evo ti
"poker ( eng.poker) hazardna igra karata sa dva do šest igrača s ulozima, u kojoj se karte igrača ne cene prema vrednosti pojedinih karata, nego prema broju istih karata, broju uzastopnih karata, npr. duplum, truplum ( par, triling), kenta itd. "
( Vujaklija)

jasnije sad? he he he
 
Poker :shock: ....gde me nadje....Kad se samo setim,....igrao sam nekad u veeelike pare...
Poker su cetiri iste(npr kralja)...i postoji vise vrsta pokera....otvoreni, zatvoreni....i moze da se igra od 2-8 igraca...s tim od 4-8(igraca) se najcesce igra u kazinu...To je igra koja se igra sa parama....Sreca moze da igra neku ulogu....ali ne mora da znaci.... u toj igri pobedjuje onaj ko ima bolje zivce...
Nisam igrao jedno dve godine.....ali kad procitah ovo.......pocese da me svrbe prsti..... :roll:
 
Ja sam nedavno skinula neki Strip poker preko intrneta na mobilni telefon, nije los, zarazan je, ali brate ona igra veca-manja me izludjuje, posto kad dobijes neku kombinaciju, moras to da igras (na sve li nista), jer je igra za jednu osobu. Inace, ljetos me drug naucio toj igri, zanimljiva je, al ne bi ni pokusala da igram u pare :?
 

Back
Top