* * * Hospitality club * * *

kalliope

Aktivan član
Poruka
1.152
Danas sam prvi put cula za HC, i posetila sam njihov sajt. Funkcionise po principu dobrovoljnosti, ti se registrujes, i onda mozes da, kad otputujes u inostranstvo, i da ostanes par dana kod nekog njihovog clana sa kojim si se prethodno dogovorio. placas samo posebne troskove-telefon, hranu, itd. a oni ti daju smestaj. HC-a ima u mnogim zemljama, bas mi se ta ideja cioni interesantnom. samo odaberes osobu iz odredjene zemlje, dogovoris se s njom, vidis njen profil... u profilu ona pise adresu, ime, interesovanja, na koliko dana je moguce doci, da li ima ljubimce... da bi kantaktirao nekog clana moras da se registrujes, tj. da napises nesto o sebi, adresu (moze da bude skrivena), i da li bi primio nekog kod sebe. sve to da ne bi pokusao nesto da ukrades, itd. cak i ako nepises da ne bi primio nikog, mozes da ides kod drugih ako se dogovoris. dobro, a?
ima ljudi iz brazila, engleske, USA, grcke, rusije, maroka, japana... oni ti uglavnom pokazu grad, itd.

e, sad, zanima me-jel neko od vas cuo za to, ili se mozda uclanio? ima ljudi i iz nase zemlje...
ako neko ima neka iskustva??
 
hanibal77:
d-mol:
hanibal77:
dodjite kod mene u francusku.treba mi drugar za prolecno riljanje baste.
sifra:hrana svaki dan


Što si neka. Taman sam se primila na prvu rečenicu. :cry:
a svi oce da jedu moj paradajz a niko nece da rilja.nije u redu!!! :cry:


A ti to ozbiljno. Ja mislila da zezaš. Nisam znala da imaš baštu.
Evo oću ja. Ali ako može sa prikolicom, teško da će ona moći da rilja.
 

Back
Top