Od koje godine žene propadaju?

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.509
Ako možete da mi kažete koje godine su najbolje za ženu odnosno posle koje sve teže podnosite što vam se godine lepe?
Neke su spremne na plastične zahvate uz kilometarske konsultacije sa alavim plastičnim hirurzima. Tako da kad zatežu ovo ili ono mene zanima kojoj godini života teže?

Hvala
 
naravno da propadaju fizicki,to je tako neminovno.
dobijamo na intelektu,sarmu,opustenosti,ali ...
za citanje knjige su ti potrebne duze ruke,tj djozluci,
koza posle spavanja ostaje naguzvana jos dobrih pola sata,
kad cucnes,treba da se uhvatis za nesto da ustanes,
jel bas moram da nabrajam...?
spisak je vise nego podugacak
 
Posle 35-te propadaju do cetrdeseste maksimalno uspevaju sakriti propadanje, do 45 uspevaju sakriti brzinu propadanja a posle 50 su bas to to to, tj koliko su propale propale su i tu se nema sta mnogo skriti, seda kosa i losi zubi, sve drugo sto se vise skriva deluje bas suprotno.

to sa losim zubima i nije bas tacno,posto moji matorci imaju zube kao konji,sve svoje.
nego za zenu je jako vazno u kasnijim godinama da bude malo punija,jer je lice jedrije.
moja mama u sedamdesetoj ima telo kao devojka,pliva tri puta nedeljno,ali lice kao pergament
 
naravno da propadaju fizicki,to je tako neminovno.
dobijamo na intelektu,sarmu,opustenosti,ali ...
za citanje knjige su ti potrebne duze ruke,tj djozluci,
koza posle spavanja ostaje naguzvana jos dobrih pola sata,
kad cucnes,treba da se uhvatis za nesto da ustanes,
jel bas moram da nabrajam...?
spisak je vise nego podugacak

Si luda, bre, generacijo, sad niko neće da nas pogleda. Kad će već jednom da naučiš da zaobilaziš istinu?
 
naravno da propadaju fizicki,to je tako neminovno.
dobijamo na intelektu,sarmu,opustenosti,ali ...
za citanje knjige su ti potrebne duze ruke,tj djozluci,
koza posle spavanja ostaje naguzvana jos dobrih pola sata,
kad cucnes,treba da se uhvatis za nesto da ustanes,
jel bas moram da nabrajam...?
spisak je vise nego podugacak

Pa ovo je univerzalno, za oba pola. Ne važi samo za žene, čak - čula sam, ako su lagali mene i ja lažem vas, da te duge ruke za čitanje, tj. dalekovidost, pre pogadja muškarce, nego žene, i to, po statistikama, čak 5 godina ranije, u proseku! ;)

Osim toga, a na prvom mestu - oštro protestvujem protiv upotrebe glagola propadati u ovakvom kontekstu. Propada kuća, propada auto, propada investicija, a žena ne može da propadne ( kao ni muškarac, uostalom ), osim ako ne stane na šaht bez poklopca, ili ne zakorači u kabinu bez lifta. :mrgreen:
Postoje mnogo lepši izrazi, ako ništa, mnogo prigodniji izrazi za tu pojavu, od propadanja. :ok:
 
Žene ostare preko noći....gledaš je svaki dan - devojka, a onda kao da joj se odjednom pojave bore i borice, lice koje dokazuje da je svašta već preturila, i dobrog i lošeg, telo koje nije više onako gipko i jedro...
Naravno, taj trenutak je individualan, nekome dođe u 30, nekome u 45, ali zapanjujuće je očigledan.
Muškarci stare postepeno, kod njih taj prelaz nije tako nagao.
 
to sa losim zubima i nije bas tacno,posto moji matorci imaju zube kao konji,sve svoje.
nego za zenu je jako vazno u kasnijim godinama da bude malo punija,jer je lice jedrije.
moja mama u sedamdesetoj ima telo kao devojka,pliva tri puta nedeljno,ali lice kao pergament


Nisam napisaala da svima godine nose lose zube vec da se uz sedu kosu jedino losi zubi mogu skriti raznim navlakama, beljenjem, cak i vestackim zubima.
 

Back
Top