problemo caleed TV OUT

deejayo

Obećava
Poruka
77
akcija je sledeca ocu da prebacim naravno sliku sa kompa na tv i da gledama filmove itd..
komponenta: Nvidia Riva Tnt 2 model 64 sa tvoutom sa valjda 4 rubice i onim vecim crnim,kabl ima jedan ide u card drugi,scart,naravno u tv.sve povezem,al nishta,nabavio sam tvtool najnoviji neshto chachko opet nishta,e dal ima neko profi da mozhe da mi objasni gde greshim il gde i nashta obratiti pazhnju,podeshavanja u vec pomenutnom tvtool (koji su mi preporuchivali) il vec u WIN-u ,napomena da je kartica vec radila i da kabl je apsolutno istpravan
unapred zahvalan!!
 
AKO SI DOBRO POVEZAO KABLOVE I NA TV NASAO KANAL ONDA OVAKO. (ZA TO TI NIJE POTREBAN NIKAKAV SOFTVER)
OTVORU PRPOERTIS KARTICE. U DESNOM PROZORU VIDJECES MENY. KLIKNI NA CLONE MODE OPTION ( NA SVAKOJ KARTI JE DRUGACIJI MENI ALI NEBITNO NADJI TI CLONE MODE)
CEKIRAJ DUGME CLONE PA APLLY. NA TV BI TREBALA DA SE POKAZE SLIKA. AKO TREPERI ILI NIJE U BOJI ONDA NADJI FORMAT PROPERTIS. I TU IZABERI PAL B. TO TI JE TO. AJD JAVI STA SI URADIO.
 
to mi nishta nije pomoglo,paz imam tvtool9 i sad ja mislim da je frka u driveru jer gledo sam upustvo tvtool i kazhe na pochetku mora da se vidi (hardwerr detection) u meniju tvtool i dal je oshmekowao karticu i tv out (ono da bude interrnal valjda)e meni je oshmekovao karticu al nije oshmekovao tvout a pominjem josh jednom rivatnt264model tvout ima tako da negde je problem u startu sad shta je najpametnije raditi(joshjednom kabl radi i kartica,jer je radila pre) shta mi je chiniti ????
 
desni klik na desktop-PROPERTIS-ADVANCED-(KARTICA)-GEFORCEXXX) kada ti se otvori ta kartica u desnom uglu vidices padajuci meni. Ako ga nema klikni na strelicu zelenu sa desne strane pa ce ti se otvoriti. Na njoj izaberi NVIEW DISPLAY MODE. sada ti se otvorio prozor na kome je nacrtan most. iznad njega na lijevoj strani stoje dva check boksa. Prvi je STANDARD a drugi CLONE. cekiraj CLONE pa apply. Sada su ti se prikazala dva mosta i slika na TV-eu.
kada se pokaze slika klikni na DETECT DISPLAY. na monitoru treba da bude broj 1 a na tv broj 2. To je to.
 

Back
Top