ETHERNET? controller

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
39.620
Malopre sam iz windowsa pokusavala na sajtu softonic-a (posto mi rekose da je on "najsigurniji" po pitanju virusa i tako toga) :roll: pokusavala da pronadjem konverter pomocu kog bi video u MP4 formatu mogla da prebacim u neki format koji podrzava windows movie maker (nemoze MP4 a telefon snima u tom formatu)
Skinula sam neki medjutim videvsi da se nista nije promenilo resila sam da batalim, deinstaliram ga i obrisem.Ugasila sam program, ali je onda iskocio report malwbit. sa opcijom da "nesto" sklonim u karantin ali ne i da ga obrisem. Naravno nisam obratila paznju sta je pronaso :dash:
Ali mi sad u windowsu ne radi internet. (u linuxu radi)
Resetovala sam modem za internet, reko mozda je do njega, restartovala i komp. ali se onda odma po dizanju sistema pojavilo obavestenje
Found new hardware
I "ponuda" da instaliram
Eternet controller
ATHEOS AR8131 PCI-E gigatron eternet conroller
Kliknula sam cancel ali onda svaki cas iskace obavestenje

Porblem ocured during hardware initialisation

Sta je to? Jel da instaliram "to"?
Uradila sam quick scan malw.bit. nije nasao nista.
Sta da radim? :besna:
 
Poslednja izmena:
Pa, vidi vako... Ja to skinem na linuksu, pa prekopiram u windows particiju, i onda pokrenem odande. Ako ne znaš kako da mountuješ windows particije pod linuksom (a trebalo bi da je prosto ko pasulj, samo ti treba root password), a ti onda uzmi prazan cd pa nareži taj fajl, ili iskopiraj na flash, ili već tako nešto uradi.
 
Skini na linux pa zatim prebaci na flash i onda uđi u windows pa sa flasha instaliraj driver ;)

pa prvo sam to i probala. ali nemam pojma kako da ovde uopste i aktiviram ili sta vec flesh :besna:
nema ga...
y/bo me ubuntu :dash:

Pa, vidi vako... Ja to skinem na linuksu, pa prekopiram u windows particiju, i onda pokrenem odande. Ako ne znaš kako da mountuješ windows particije pod linuksom (a trebalo bi da je prosto ko pasulj, samo ti treba root password), a ti onda uzmi prazan cd pa nareži taj fajl, ili iskopiraj na flash, ili već tako nešto uradi.

e heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
nemam rezac
kako da mi radi fles ovde?
 
eto, prebacia sam odavde u folder sa fotkama i sad ga ima u windowsu ali ja pojma nemam sta sa onim treba da radim.
gsad_-1.gif
rumenka-1.gif
 
pa prvo sam to i probala. ali nemam pojma kako da ovde uopste i aktiviram ili sta vec flesh :besna:
nema ga...
y/bo me ubuntu :dash:
e heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
nemam rezac
kako da mi radi fles ovde?

Pa kada prikljucis racunaru USB flash memoriju pojavice ti se prozor kao i kada ubacis disk u cd rom. Tj. isto kao na Windowsu.




ima gomila opcija kad udjem u ubuntu software center ali pojma nemam koju da iyaberem
gazi mi paganine sta da odaberem od svega onoga da bi mogla da pokrenem usb

Sta ces tamo? Kada prikljucis USB trebalo bi da ti se pojavi na desktopu ikonica koja predstavlja USB. Dva klika na tu ikonicu i prikazace ti se sadrzaj USB-a kao i sadrzaj svakog foldera. Ako se ne pojavi ta ikonica, ili ako se ne otvori sam prozor po prikljcivanju USB-a, idi u podmeni "Places" i tamo ces na spisku videti USB, a ako i to nece, onda otvori My Computer i tamo ce ti biti ikonica za USB.

THIS FILES ARE HIDDEN
ZAKLJUCANO!!!

To ti pise kada otvoris C particiju iz Windowsa. To je zastita od neiskusnih korisnika kako ne bi obrisali nesto sto ne sme da se brise. Dovoljno da se klikne ponudjena opcija ispod tog teksta i pojavice se sadrzaj C particije. Kada otvoris C particiju iz Ubuntu-a, videces normalno sadrzaj.



eto, prebacia sam odavde u folder sa fotkama i sad ga ima u windowsu ali ja pojma nemam sta sa onim treba da radim.
gsad_-1.gif
rumenka-1.gif

Crni vuk ti je napisao. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top