Profesionala deformacija

ja uvek idem u muski toalet :) i dzentlmeni me uvek puste preko reda ;)
Mnogo propustas u zenskom:lol:
osim frizidera... :rumenko:

ne preturam po tudjim stvarima.ako nesto zeli da podeli sa mnom ucinice to.ako sta skriva...mozda je bolje da ne znam.

ne preturam ni po cijim stvarima ...po mojima su preturali ...a mogli su i da me pitaju gde drzim lepe slike iz svog zivota i ne bi trebali preturati po mom vesu ....pokazala bih im pravo mesto :heart:

E ljudi ono preturanje ne znaci da ste lopov i da cete ostaviti lom..nego cisto baciti pogled na bilo sta sto ce vam pojasniti na brzinu sliku o osobi koji ne poznajete
 
a gde sam ja to napisala??
Nikada ni za jednog svog decka nisam niti bih rekla da je sirovina..Kao ni oni za mene ( sigurna sam 100% da sam losa osoba)
Jer , ja sam njih birala a i oni mene...Ako bih pljuvala po svojim momcima, pljunula bih i na sebe istovremeno..To sto su nam se negde pogledi , misljenja razisli, ili emocije nestale daleko je od toga da su sirovine

A taj post koji si citirao je imao ironicnu konotaciju..Samo je problem sto ti to nisi ukapirao...
Previse bukvalno sve shvatas

I nisam te napadala samo sam iznela svoje misljenje..A to su dve razlicite stvari

Nisi me napala, a napisala si da sve bukvalo shvatam. Odlicno.
 
Recimo nadjete se na gajbi kod neke nove kombinacije..nebitno dal ste upali ili je ona otisla do prodavnice..imate neko vreme da saznate nesto o njoj..sta gledate i gde preturate?:mrgreen:
Meni padaju na pamet scene iz filmova, gde se prvo pretura po ormaricima po kupatilu :lol:. Otkud znam..ja bi preturala po frizideru, da vidim sta ima da se jede i da li je domacin co'ek :mrgreen: :lol:.Ako nema sunke i slanine..nije moj tip :lol:
 
Ма мислио сам на једну тачку, на њу целу, а те тачкице се после прелистају лагано, да се не прескочи нека страница.. :)

Па није отишла на пет година, вратиће се.. За то време гледам тв или причам на телефон, или се раскомотим, да не губим време после.. :)
A sta mislis , ona se vrati sa policijom ? Presjelo bi ti hebanje ! :hahaha:
 
Recimo nadjete se na gajbi kod neke nove kombinacije..nebitno dal ste upali ili je ona otisla do prodavnice..imate neko vreme da saznate nesto o njoj..sta gledate i gde preturate?:mrgreen:

Ne radim to.
Jesam jednom, kad sam bila klinka, tadasnjem momku pretrazivala fijoke trazeci neke fotke (nisam nasla nista :mrgreen: ) posle sam se osecala kao bolid, pa sam odlucila da necu da budem takva osoba :lol:
 
Recimo nadjete se na gajbi kod neke nove kombinacije..nebitno dal ste upali ili je ona otisla do prodavnice..imate neko vreme da saznate nesto o njoj..sta gledate i gde preturate?:mrgreen:

Svi će misliti da lažem, ali ja stvarno ne bih kopao :lol:
Ali sad baš kad reče profesionalna deformacija, verujem da bih joj čačkao komp, preporučio joj da pobriše programe koje ne koristi, uradi defragmentaciju, pređe sa internet explorera na operu, instalira ccleaner i tako dalje :rotf:

S druge strane, kad god sam bio za nečijim računarom (a muško je) bilo mi je zabavno da gledam kukije i pretražujem browsing hitory :lol: Poslovni računar a sve guglano "best ass", "big tits", "cum on ass" i tako dalje :lol: Ženske su tu dosadne, ništa sočno nema..


E da, to što rekoste knjige, to uvek pregledam, ali to nije preturanje valjda, mislim stoje na polici :dontunderstand:
 
Svi će misliti da lažem, ali ja stvarno ne bih kopao :lol:
Ali sad baš kad reče profesionalna deformacija, verujem da bih joj čačkao komp, preporučio joj da pobriše programe koje ne koristi, uradi defragmentaciju, pređe sa internet explorera na operu, instalira ccleaner i tako dalje :rotf:

S druge strane, kad god sam bio za nečijim računarom (a muško je) bilo mi je zabavno da gledam kukije i pretražujem browsing hitory :lol: Poslovni računar a sve guglano "best ass", "big tits", "cum on ass" i tako dalje :lol: Ženske su tu dosadne, ništa sočno nema..


E da, to što rekoste knjige, to uvek pregledam, ali to nije preturanje valjda, mislim stoje na polici :dontunderstand:

knjige i cedeove ako su na vidiku

jebbo pare, valjalo bi proveriti frižider... otkud znaš, možda ima neki dobar sataraš.

E bre al ste mastoviti..pa ovo je sex pdf ljudi:lol:
 
pa nismo romantichni no praktichni... oni


mada bas nije ni romanticno da nekom uzmesh profajlerski profil dok ej otiso da kupi gumicu za slavinu ili nesto. i sta kao vidis rascvetalu cetkicu i kao "mmm... moram ovaj da hranim machku. cao"
 
Imam komšinicu, stan ispod mene. Majka sa dve male divne ćerkice. Razvedena. Nisam je pitao za godine, velim nepristojno je, al dao bih joj od 32 do 35 godina, ne verujem da je starija. Izgleda fenomenalno. Utegnuta, uvek skockana, doterana, blago našminkana... ima tet leptira na ramenu.

Zvoni ona meni jednom na vrata i tad se po prvi put upoznasmo. Kaže "komšija, meni curi neka voda odozdo u kupatilu, a vi ste iznad mene". Ja stao, zatečen, reko u sebi "e do kurrca, ako je meni pukla cev, pozdravi se sa 300-400 evra". Kažem "daj da vidim gde curi". Siđem do njenog stana i uđem u kupatilo... Koje? Poljski klozet je za ono pojam. To je tako štrokavo, prljavo, puno kojekavog krša... plavi lavabo pobeleo od kamenca. Slavine isto. Otirač daj bože da je ikad opran. Dlaketine na sve strane... Horor.

Serem se na takvu ženu. To treba samo tapkati kurrcem po čelu.
 

Back
Top