Albumi - procena vrednosti

U pitanju je svetsko prvenstvo u fudbalu... imam taj album...koliko to vredi?

Pogledaj par post-ova iznad i videćeš... ;-)

Album vredi čak i ako nije popunjen (naravno najbolju cenu postiže ako je 100% ispunjen) . Sve zavisi od toga koliko je ocuvan (da li su ispisani rezultati, dvolisnica da je na mestu,da nije lepljen selotejp trakom, išvrljan i slično.

U najboljem slučaju kod nas možes dobiti od 6000-8000 din.
 
U pitanju je svetsko prvenstvo u fudbalu... imam taj album...koliko to vredi?

Evo iz topic-a Kupujem/Prodajem:
Prodajem album Španija 82 World cup (Panini).
Cena: 7000 din.
Album je kompletno popunjen i u odličnom stanju. Gledao sam malo po netu i moram priznati da nisam naišao na očuvaniji i kvalitetniji album. Jedina mana su popunjeni rezultati, doduse čitko, precizno i 100% tačno (nije me mrzelo da proverim :-)). Drugih tragova pisanja i ostalih ostecenja nema.
Album je k'o nov!

Eto taj album sam spustio na 6500 i prodao jednom našem kolekcionaru... što i nisu neke pare za tako star i kvalitetno očuvan album.

Najbolje, ako ti nije hitno, da sacekaš svetsko prvenstvo jer tad takve stvari postižu najveću cenu, pa mozeš dobiti i nesto više za njega...
(ili dogodine ga prodaš u jeku kvalifikacija... album ce tad biti 30 godina star...)
 
Zanima me koliko vredi album X svetsko fudbalsko prvenstvo 74, Minhen, "Mala enciklopedija Kekeca-Biseri" ??? Fali predzadnja strana, tj pola argentinske reprezentacije i oko desetak slicica. Sveukupno stanje 3+ vuce ka 4 :)
IMAG0468.jpg
IMAG0469.jpg
IMAG0470.jpg
IMAG0471.jpg
 

Back
Top