Kelis

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
9.881
Kelis je bila divna, odgovorila mi je popodne u roku od desetak minuta. Iako sam i nju napala. Izbrisala sam to iz posta koji sam, po njenoj sugestiji, poslala Sizifu i Bozi (i saznala da nick Boža ne postoji, već je otišlo tamo nekom Bozi). Nadam se, na pravu adesu. :shock:
To je bilo pre desetak sati. Sizif i Boza još nisu preuzeli post, stoji kod mene u sandučetu.
Ponavljam pitanje, koje sam već postavljala mnogima - kako funkcioniše Forum? :? Koja su ovlašćenja i dužnosti moderatora i urednika? I prava.
Gde to piše? Dvanaest dana mi niko ne odgovara. :? Možemo svi da odemo na neke druge forume, ili ne znam šta već, i gde je tu onda smisao?
Baš sam pravi filozof! :lol: :lol: :lol:
 
postoje pravila Krstarice, to znaš, moderator brine da se ta pravila ne prekrše, da podforum na kojem je dotična osoba mod funkcioniše u skladu sa ti pravilima, pa i da briše postove koji nisu u skladu sa tim pravilima, da se zaklj. teme koje takođe nisu primerene i/ili da se prebacuju na druge podforume one teme koje ne pripadaju odr. podforumu...
ukratko to je to...
i nema nikakve nadoknade...nemaš ništa, tvoja je dobra volja da li ćeš da budeš moderator


Inače Boža sigurno nema vremena zato ti ne odgovara, samo strpljivo...biće...
 
Vecito su modovi krivi...
Sad jos kukas na ljude sto ti ne odgovaraju na pp, to je njihova dobra volja da li ce odgovoriti ili nece.

Kaezs da ne postoji Boza, ali si poslala Bozi...ovo ne kapiram al' ajde.
 
http://forum.krstarica.com/profile.php?mode=viewprofile&u=10
Ovo je link ka profilu administratora Boze (u originalu Bozo).
Istom tom Bozi mozete poslati mail na forum-info(a)krstarica.com
Njihovo (pritom mislim i na Sizifa) je da li ce da Vam odgovore na privatne poruke i pitanja koja ste im uputili.
Mislim da sam bila sasvim fer i uputila Vas na odgovornu personu koja moze resiti Vase nedoumice, zato nema potrebe da otvarate temu na filozofiji, koja nosi moje ime.
Pozdrav
 
zainteresovana:
Kelis je bila divna, odgovorila mi je popodne u roku od desetak minuta. Iako sam i nju napala. Izbrisala sam to iz posta koji sam, po njenoj sugestiji, poslala Sizifu i Bozi (i saznala da nick Boža ne postoji, već je otišlo tamo nekom Bozi). Nadam se, na pravu adesu. :shock:
To je bilo pre desetak sati. Sizif i Boza još nisu preuzeli post, stoji kod mene u sandučetu.
Ponavljam pitanje, koje sam već postavljala mnogima - kako funkcioniše Forum? :? Koja su ovlašćenja i dužnosti moderatora i urednika? I prava.
Gde to piše? Dvanaest dana mi niko ne odgovara. :? Možemo svi da odemo na neke druge forume, ili ne znam šta već, i gde je tu onda smisao?
Baš sam pravi filozof! :lol: :lol: :lol:

Postovani,

verovatno ste mislili na mene, ali u tom slucaju ste na pogresnu adresu poslali Vasu poruku jer meni nije stigla.

Sva pitanja u vezi administracije foruma i njegovog funkcionisanja postavite putem e-maila na adresu
'forum-info(a)internet-krstarica.com'.


Pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top