Vesnici zdravog razuma

Reg

Elita
Poruka
24.712
U Srbiji se desila neverovatna stvar: gradjani malog grada u Vojvodini započeli borbu protiv mentalnog zagadjenja koje nezaustavljivo šire zvezde Granda.

Meštani Kule protestovali su zbog odluke gradske vlasti da se na kanalu pored njihovih kuća postavi splav pevača "Zvezdi granda" Milana Mitrovića.

Glavni razlog protivljenja meštana je činjenica da će se splav nalaziti u neposrednoj okolini parka, pored dečjeg igrališta, i oko 100 metara od stambenih kuća:

Ali, kao što to obično biva, javlja se predstavnik zagadjivača i pozivajući se na zakon i uredno pribavljene dozvole za zagadjenje kaže:

Predsednik opštine Kula Svetozar Bukvić kaže da je to učinjeno jer je investitor pribavio sve potrebne dozvole. Ipak, on priznaje da je strah građana od buke i glasne muzike opravdan.

"Da će biti povećana buka - hoće. Naravno da ćemo ga kontrolisati koliko je to moguće i na drugim mestima, ugostiteljskim objektima. Ako hoćemo da imamo miran grad, onda ćemo peticijom zatvoriti svaki lokal. To bi značilo da smo mi od 50 godina zaboravili da postoje oni koji imaju 20 i koji žele drugačije da žive od nas koji čitamo knjige i spavamo već u 22h. Ako budemo ažurno kontrolisali grad, kao što to radimo inače, ja ne vidim nikakvu opasnost bilo čega negativnog, naprotiv, može da bude samo pozitivno - da se u Kuli napokon nešto dešava", kaže Bukvić.

Dotični Bukvić opravdano nosi svoje prezime i slušajući ga večeras, potpuno mi je jasno zašto se zalaže za postavljanje splava zvezde Granda (pretpostavljam, ne tvrdim, samo pretpostavljam, da je dobio svoj deo). Pored toga što je očigledno nepismen i stigao iz nekog krša i kamena, da ne kažem neke pripi******** sigurna sam da je muzika koju sluša upravo ona koju možete čuti na Pinku, odnosno Grandu.

Kako god bilo, drago mi je da u Srbiji postoji potreba, makar malog broja ljudi, da se odbrani od mentalnog zlostavljanja kome su ovi mučeni gradjani izloženi svakodnevno "pevanjem" kojekakvog ološa koji sebe naziva pevačima i pevačicama.

Našla sam na Google dotičnu "zvezdu" i izgleda upravo onako kako sam i mislila da izgleda - kao homoseksualac debil.

petar-mitic.jpg
 
Poslednja izmena:
Našla sam na Google i dotičnu "zvezdu" i izgleda upravo onako kako sam i mislila da izgleda - kao homoseksualac debil.
:hahaha::rotf::zcepanje:
Ебте, са' ће дежурни прОпаТници ЛГБТ популације нашироко да анализирају твоја размишљања и подстицаје на говор мржње.
:mrgreen:
:sad2:
:think:
:rotf:
 
E..gledala sam deo priloga na TV, ali nisam sasvim ukapirala o cemu se radi.
@Reg, hvala za tekst, na zalost mislim da ce Bukvici i ovog puta satrti zdrav razum, zlostavljanje gradjana u tom smislu se nastavlja sve agresivnije
..a i inace trend je negativne selekcije na svim poljima
kako stati i ustati protiv svega..vise nemam ni ideju ni nervni sistem da razmisljam:confused:
 
  • Podržavam
Reactions: Reg
Našla sam na Google i dotičnu "zvezdu" i izgleda upravo onako kako sam i mislila da izgleda - kao homoseksualac debil.
:hahaha::rotf::zcepanje:
Ебте, са' ће дежурни прОпаТници ЛГБТ популације нашироко да анализирају твоја размишљања и подстицаје на говор мржње.
:mrgreen:
:sad2:
:think:
:rotf:

Šta se smeješ, pa je l' ne izgleda kao gay s koeficijentom inteligencije...30...na primer?
 
Колико год Гранд лоше утицао, мање је зло од константног довођења белосветских наркомана и курветина у Србију, од Егзита до солистичких концерата на које иде државна "елита" и гомиле блејачке масе.
 

Normalno, vidis kako se to kulturno radi :mrgreen: Zato Zagreb lici na Cirih a Beograd na Bukurest

Bio nama jedan stranac u gostima pre par godina i mi ga izveli uveče u grad, prošetali po centru, odveli ga na Kališ, u K. Mihailovu, silikonsku dolinu i pokazali mu sve "prirodne lepote" Beograda. Gleda Finac, oduševljava se lepim devojkama i tek pita: "A zašto one kod vas šetaju po celom gradu, kako je moguće da ne postoji neki deo grada gde one rade"? :lol: Sunce žarko, kako da čovek ne pomisli da su "na poslu" kad su sve iste i sve liče na zvezde Granda. :lol:
 
Bio nama jedan stranac u gostima pre par godina i mi ga izveli uveče u grad, prošetali po centru, odveli ga na Kališ, u K. Mihailovu, silikonsku dolinu i pokazali mu sve "prirodne lepote" Beograda. Gleda Finac, oduševljava se lepim devojkama i tek pita: "A zašto one kod vas šetaju po celom gradu, kako je moguće da ne postoji neki deo grada gde one rade"? :lol: Sunce žarko, kako da čovek ne pomisli da su "na poslu" kad su sve iste i sve liče na zvezde Granda. :lol:

Cergaski mentalitet, turska zaostavstina....cinge cinge i samo nek sljasti.... :roll:
 
Bio nama jedan stranac u gostima pre par godina i mi ga izveli uveče u grad, prošetali po centru, odveli ga na Kališ, u K. Mihailovu, silikonsku dolinu i pokazali mu sve "prirodne lepote" Beograda. Gleda Finac, oduševljava se lepim devojkama i tek pita: "A zašto one kod vas šetaju po celom gradu, kako je moguće da ne postoji neki deo grada gde one rade"? :lol: Sunce žarko, kako da čovek ne pomisli da su "na poslu" kad su sve iste i sve liče na zvezde Granda. :lol:

Pa imas na Oblicevom vencu oni kafici imaju neke shatro hostese koje izgledaju kao prostitutke i startuju prolaznike da dodju kod njih u kafic. Prolazim sa ortakom jednim i startuju nas a on joj kaze...Devojko zadnji put me tako startovala prostitutka u Amsterdamu. :)
 
Čini ti se, svi su isti ...iste frizure, ista garderoba...sve isto....plus što .veze s pevanjem nemaju, urliču bzv.

Pa ok kapiram da su to sve mentalni klonovi.

Ali ovaj levi izgleda kao da je baš pred fotkanje izvuko glavu iz nečijeg dupeta a desni pogledom spaljuje moždanje ćelije. Meni ovaj levi ipak više liči na budućeg vlasnika turbo splava. Ima iritantniju pojavu.
 

Back
Top