u cemu je problem

psy:
windowsu treba da se startuje 10min(bukvalkno),u stvari sve na racunaru radi otprilike 10x sporije nego shto bi trebalo.

Malo vise pojasni !

Da krenemo od HD dali li ti hrci HD !
Da ti se nije nakacio neki zlonamerni program!

Moze da svasta bude !!!

Shta si sve ti preduzeo povodom toga tj, shta si sve radio ! Svaka informacija je vazna ako zelis pomoc!

Koju mashinu Koristis !
 
ma jok decko je nakacio malo trojanaca i nista vise ... posto je nemoguce da nesto ne radi kako treba pod windows XP, a da pri tom se podize operativni sistem, ti lepo uradi novu instlaaciju operativnog sistema i bice ti bolje
 
pazi ovo,instalirao sam XP jedno 5 poota.I svaki put mi se isto deshavalo.Kad pokrenem neku igricu,ali samo igricu,u roku od 15min. komp blokira,ja ga restartujem,
i ono da mi da biram,safe mod,zadnju konf. koja je radila i sl.Bez obzira shta izaberem,nastavi sa ucitavanjem i kad treba da se pojavi qrsor,samo se resetuje o5!Znaci svaki put kad sam ga o5 instalirao isto se deshavalo.E sad,tada je josh radio normalno,a sada radi kako sam vetj opisao.
E da zakacio sam virus BEAGLE ili tako neshto,ali formatirao sam c particiju uvek pre instalacije Windowsa,a sada mi Kaspersky ne nalazi ni jedan virus.
Hard ponekad malo zahrci,ali retko.
Konfiguracija je Athlon 1700,256,40gb,geForce mx460
 
To što radi sporo bi morala da reši nova instalacija.
To što se resetuje u toku igranja ... Može svašta da bude .Isključi automatsko restartovanje ( cont.panel-sistem-advanced-startup and recovery ; settings ) pa pogledaj šta ti kaže .
Kažeš da se sada restartuje i pri startovanju windowsa . Da li se to uvek događa ili ... ? Ako je uvek onda pregledaj postavke u Bios-u . Jesi li možda menjao postavku APIC ? Probaj instalaciju windowsa sa učitanim optimizovanim default-ima . Prethodno proveri hard disk na drugom PC-u . Vrlo je moguće da on brljavi ( čak vrlo verovatno ) .
 
hmm? da li tvoj procesor ima zastitu od pregrevanja? ne znam za athlone ali vecina intela ima obicaj da se nesnosno uspori kada se pregreju pa... proveri da nije to... pored toga hmm? pazi kad nemam ideju a da nije hardver na samrti... :(
 
Proveri da li imas u windows\system32\ winlogin.exe ako imas to cudo onda je to sasvim uobicajena pojava , ali pazi postoji fajl koji se zove winlogon.exe on je windowsov sistwmski fajl a winlogin.exe je virus . Ako imas isti idi u sejf mod pa ga izbrisi a onda sa neta skini winlogin Remove i obrisi pomocu njega ostatke u registri bazi . Ovaj virus zauzima 100% procesorskog vremena te onda racunar sve ostalo radi jako sporo.Srecno :lol:
 

Back
Top