Ах ,та Европа !Кандидат за председника зарадио СИДУ!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Будући кандидат за председника Француске добио је СИДУ јер је силовао девојку која је радила као собарица.

Pre samo nekoliko dana Dominik StrosKan bio je šef Međunarodnog monetarnog fonda (MMF), vodeći kandidat za predsednika Francuske, ugledan čovek s jakim poznanstvima i vezama, ali i solidno popunjenim bankovnim računom.

sobarica koja ga je optužila za seksualni napad, 32godišnja državljanka Gane, živi u Bronksu, u stanu koji se više godina izdaje samo osobama koje su zaražene virusom side.

Ona je stan dobila preko Harlemskog udruženja za osobe obolele od side i sada u njemu živi sa 15godišnjom ćerkom. Njujork post tvrdi da nema šanse da bi ključeve dobio neko ko nije oboleo od te opake bolesti.
Pre stana u kojem trenutno živi, sobarica je živela u drugom stanu u Bronksu, koji je takođe iznajmila preko istog udruženja.


Матори перверзњак је добио шта је заслужио и то им је кандидат Европске Француске за председника.

61780.jpg
 
Ко зна шта се крије иза свега тога ? Не кажем да је човек невин,треба сачекати резултате званичне истраге,али малте не специјалност многих обавештајних служби је монтирање секс скандала у циљу неутрализације објекта опсервације.Сама чињеница да се ради о особи,која је по писању медија,имала изгледне шансе да победи на следећим изборима наводи на помисао да иза свега стоје одређене службе.Слична методологија примењена је и у сфери високог спорта,где се бројним професионалним спортистима монтирају силовања неби ли им се у процесу вансудског поравнања и одустајања од тужбе измамио огроман новац.
 
Ovako nesto desava se svuda u svetu, drugo, vrlo je simptomaticno da mu se to uvali bas pred kandidaturu!
Koliko je neko platio sobarici da tako nesto eventualno ustvrdi, imajuci u vidu cinjenicu da je ovaj mogao KUPITI iliti platiti mnogo bolje, lepse i zdravije?
Ma koliko godina imao, novac je taj koji je vecno mlad, a konkurencija je konkurencija, svim raspolozivim sredstvima!
 
Ovako nesto desava se svuda u svetu, drugo, vrlo je simptomaticno da mu se to uvali bas pred kandidaturu!
Koliko je neko platio sobarici da tako nesto eventualno ustvrdi, imajuci u vidu cinjenicu da je ovaj mogao KUPITI iliti platiti mnogo bolje, lepse i zdravije?
Ma koliko godina imao, novac je taj koji je vecno mlad, a konkurencija je konkurencija, svim raspolozivim sredstvima!

Anketa: Stros-Kan žrtva zavere

PARIZ - Većina Francuza uverena je da je izvršni direktor Međunarodnog monetarnog fonda Dominik Stros-Kan žrtva zavere i da se neopravdano nalazi u zatvoru, rezultat je ankete u kojoj je učestvovalo 1.007 punoletnih građana Francuske.

Na pitanje "da li mislite da je Dominik Stros-Kan bio žrtva zavere", pozitivno je odgovorilo 57 odsto ispitanika.

Manje od 32 odsto veruje da je direktor MMF kriv, a 11 odsto pitanih nije imalo mišljenje o tome, prenosi AP.

Stros-Kan je uhapšen u subotu, pošto ga je sobarica u jednom njujorškom hotelu optužila za pokušaj silovanja. Na prvom saslušanju, sudija nije odobrio da on bude pušten iz pritvora uz kauciju od milion dolara.

Vest o hapšenju Stros-Kana šokirala je Francuze, jer je on bio najozbiljniji kandidat socijalista za naredne predsedničke izbore.

U svim anketama, Stros-Kan je ubedljivo vodio ispred aktuelnog predsednika Nikolasa Sarkozija.


http://www.blic.rs/Vesti/Svet/254684/Anketa-StrosKan-zrtva-zavere
 
Afera Stros-Kan: U hotelu čekali sat vremena pre nego što su pozvali policiju

NJUJORK - Njujorška policija istražuje zašto je uprava hotela “Sofitel” čekala sat vremena pre nego što je pozvala policiju, nakon što je direktor MMF Dominik Stros-Kan u žurbi napustio hotel.

Policijski izvor izjavio je za Rojters da istražitelji pretpostavljaju da je sobarica ušla u Kanov apartman nešto malo posle podneva.

Video snimci i izjave svedoka ukazuju na to da je Stros-Kan oko 12.29 i 12.30 časova napustio hotel, a da se prethodno nije odjavio na recepciji, i da je na ulici zaustavio taksi. Istražitelji veruju da je sobarica gotovo odmah prijavila navodni napad izvesnom broju zaposlenih u hotelu, navodi izvor.

Prvi poziv iz hotela, prema zvaničnim podacima, koje je izvor iz policije preneo Rojtersu, dogodio se u 13.32 časova. Dok su iz hotela zvali policiju, obezbeđenje hotela je saopštilo da su oni hteli da prijave incident. Prva policijska ekipa stigla je u hotel 13 minuta kasnije.

Jedna mogućnost je da je žrtva napada bila toliko potrešena i da je njena priča o napadu bila toliko zaprepašćujuća, da je menadžerima hotela trebalo sat vremena pre nego što su došli sebi i smogli snage da pozovu policiju.

Drugo objašnjenje, u koje, prema rečima izvora, policija najverovatnije više veruje, jeste da je hotel, čiji su vlasnici Francuzi, oklevao da prijavi slučaj, jer je glavni akter skandala eminentna ličnost iz Francuske.

Međutim, pod znakom pitanja još uvek ostaje šta je Stros-Kan radio tokom perioda od četiri sata, od trenutka kada je, po rečima policije, izašao ih hotela, do trenutka kada je policijska služba na aerodromu “Džon Kenedi” ušla u avion koji je trebalo da poleti za Pariz, i zatražila od Stros-Kana da sa njima napusti avion.

Policijski izvor otkriva da su istražitelji saznali da je Stros-Kan oko 15.30 časova pozvao hotel, verovatno sa aerodroma, i pitao da li je možda zaboravio neke stvari u hotelu.

Policajci u hoteli rekli su osoblju da ga pitaju gde se nalazi, jer je kod njih njegov mobilni telefon, i da će mu ga oni doneti. Umesto toga, njujorška policija se dogovorila sa aerodromskim službenicima da zadrže avion u kome se nalazio Stros-Kan dok ne stignu detektivi.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/25487...-sat-vremena-pre-nego-sto-su-pozvali-policiju
 
Будући кандидат за председника Француске добио је СИДУ јер је силовао девојку која је радила као собарица.

Pre samo nekoliko dana Dominik StrosKan bio je šef Međunarodnog monetarnog fonda (MMF), vodeći kandidat za predsednika Francuske, ugledan čovek s jakim poznanstvima i vezama, ali i solidno popunjenim bankovnim računom.

sobarica koja ga je optužila za seksualni napad, 32godišnja državljanka Gane, živi u Bronksu, u stanu koji se više godina izdaje samo osobama koje su zaražene virusom side.

Ona je stan dobila preko Harlemskog udruženja za osobe obolele od side i sada u njemu živi sa 15godišnjom ćerkom. Njujork post tvrdi da nema šanse da bi ključeve dobio neko ko nije oboleo od te opake bolesti.
Pre stana u kojem trenutno živi, sobarica je živela u drugom stanu u Bronksu, koji je takođe iznajmila preko istog udruženja.
Матори перверзњак је добио шта је заслужио и то им је кандидат Европске Француске за председника.

61780.jpg

Nisam znala da se oboleli od side "stavljaju u karantin" tj. posebna naselja - stanove.
 
Sta ce biti ako se dokaze da nema SIDU?

to sam i ja pomislila. nista lakse, nego da uradi test i vidi da li je hiv pozitivan ili ne. a sta ako mu nameste testove (manja verovatnoca, jer test moze da uradi bilo gde) ili ako su ga onako usput necim zarazenim potkacili i tako mu uvalili virus.
 
to sam i ja pomislila. nista lakse, nego da uradi test i vidi da li je hiv pozitivan ili ne. a sta ako mu nameste testove (manja verovatnoca, jer test moze da uradi bilo gde) ili ako su ga onako usput necim zarazenim potkacili i tako mu uvalili virus.

Izvinite, a o cemu vi ovde divanite?

On je nju naterao da mu pusi (da sada ne kazem sta) i moje
prosto pitanje bi bilo , a kakve to sada veze ima sa sidom?

Zasto bi Ameri njemu nesto smestali pa ga cak i zarazili sidom?

On ej zanimljiv samo za Francusku, Ameri nemaju ni pojma ko je on.
 
Izvinite, a o cemu vi ovde divanite?

On je nju naterao da mu pusi (da sada ne kazem sta) i moje
prosto pitanje bi bilo , a kakve to sada veze ima sa sidom?

Zasto bi Ameri njemu nesto smestali pa ga cak i zarazili sidom?

On ej zanimljiv samo za Francusku, Ameri nemaju ni pojma ko je on.

ostace ti radoznalost nezadovoljena. :zag:
 
Ti mene ne poznajes, od kud ti ideja da ce mi "radoznalost ostati nezadovoljena".

Mislim, kojim se ti jezikom sluzis? Ovo ne postoji u srpskom. Nezadovoljena radoznalost?

:( ne Lazumes? ti bi da se ebuckas u mozak i bas si radoznala da da vidis kakvo je ebuckanje sa mnom. a posto ja necu da se ebuckam, ostaces nezadovoljena.

al' cu biti toJiko dobLa da ti kazem da na foLumu ima mnogo zlih Ludi :mrgreen: i nekih koji mene ne voJU. :( :mrgreen:
 
:( ne Lazumes? ti bi da se ebuckas u mozak i bas si radoznala da da vidis kakvo je ebuckanje sa mnom. a posto ja necu da se ebuckam, ostaces nezadovoljena.

al' cu biti toJiko dobLa da ti kazem da na foLumu ima mnogo zlih Ludi :mrgreen: i nekih koji mene ne voJU. :( :mrgreen:


Pa sad,pravo da ti kazem, zabole me nesto za tvoje frustracije oko
ebuckanja.

I fala ti ko sreskom nacelniku za prosvetljavanje oko foruma. Mislim, bas
su mi potrebne drage Savete:D
 
Pa sad,pravo da ti kazem, zabole me nesto za tvoje frustracije oko
ebuckanja.

I fala ti ko sreskom nacelniku za prosvetljavanje oko foruma. Mislim, bas
su mi potrebne drage Savete
:D

necu ja tebe, nego ti mene hoces da ebuckas u mozak. ali ja necu, posto sam fina osoba.:D ne spadam u zle lude.

uvek u sluzbi naroda. :cool:

:zcepanje:
 

Back
Top