egzotichno

Egzoticno...hm
Egzoticno u stilu stranaca...pa ima ih. Ja cesto srecem nekog malog crnca, a znam da ima dosta Grka koji studiraju medicinu u NS. Na exitu sam upoznala Svedjanku koja se zabavlja sa nasim momkom u Svedkoj, pa su zajedno posetili NS.
 
SoSad:
Egzoticno...hm
Egzoticno u stilu stranaca...pa ima ih. Ja cesto srecem nekog malog crnca, a znam da ima dosta Grka koji studiraju medicinu u NS. Na exitu sam upoznala Svedjanku koja se zabavlja sa nasim momkom u Svedkoj, pa su zajedno posetili NS.
I onda su postali domaci.Nasoj prsuti niko ne moze odoleti. :D
 
Hvala na ukazanoj paznji. Stvarno sam iznenadjen ovim gestom. Mislio sam da su tebi neki drugi tipovi vise u glavi nego ja. Hvala jos jednom. :wink: Kako su krenule, jos malo pa cu i cvece poceti da dobijam. :lol:
 
Pera_Zdera:
Hvala na ukazanoj paznji. Stvarno sam iznenadjen ovim gestom. Mislio sam da su tebi neki drugi tipovi vise u glavi nego ja. Hvala jos jednom. :wink: Kako su krenule, jos malo pa cu i cvece poceti da dobijam. :lol:[/quote
AL' SMO SE UOBRAZILIIIIIIIIII! :wink:
 
Pera_Zdera:
peach:
Pera_Zdera:
Foxy_Cleopatra:
Pera_Zdera:
Znam jednog crnca, oces da ti ga nabacim... a ti meni jednu Swedjanku. :lol:
aj se Ti i ja trampimooo...ja imam d v e svedjanke-e-e-e-e :P
U njami njami. :lol: Nesto mi krenula voda na usta...nisam jeo jos - zato verovatno. :lol: Spakujte mi 2 za poneti. :lol:
DA TI NIJE MALO MALO? :wink:
Pa ako dizes 2 prsta da budes treca, razmislicemo o tome. :lol:
CUJ 2 PRSTA,3 PRSTA! VREDI LI MI? MISLIM,IPAK SU U PITANJU SVEDJANKE,ZAR IMAM NEKE SANSE PORED NJIH? :roll:
 

Back
Top