KAZABLANKA

divlja-u-srcu

Poznat
Banovan
Poruka
8.396
Znate ovu pricu! Njih dvoje se zaljubili, a ona ga napusti iz njemu nepoznatog razloga :? . Bio je rat, a ona je imala muza, doduse verovala je da je poginuo, pa kad je saznala da nije, vratila se njemu jer je njemu bila potrebnija u tom trenutku! I posle duzeg vremena njih dvoje se srecu ponovo :) , ona je opet sa muzem! I opet na kraju zavrsi sa muzem...ma sve je tu rat zas*rao :( ..smrc...smrc :cry: , al dobrooo...sta je tu je!
E, tako! :)
Stigoh u Kazablanku naravno da imaju internet caffe! Zato vam se i javljam! :D

Inace, znate li ko svira piano , ovde, bas sada?
Pa Sam! :D

I ja mu kazem: "PLAY IT AGAIN , SAM!" 8)
 
Ima jedna jako duhovita, istinita i sjajna knjiga - 'Sve što treba da znam, naučio sam još u zabavištu'. Između: pranje-ruku-pre-i-posle-jela, ima i - KO SE TUČE, TAJ SE VOLI! E, sad ti još samo ubaci i tu melodiju, pa otpevaj sebi. I to-je-to :wink:
 
...A ostavljas suve vrhove!? Hoces naslov "Zaljubite se u senzaciju", a?
Promenila si sredinu? Da li se odluka o promeni sredine kuva, donese nakon duzeg "bikovanja", u tvom slucaju, bikice, bikice moja slatka - "vacarenja" ili se to samo - presece?!
To je, bre, TO!
 
po meni je to tipicno igranje i zaljubljivanje na netu... nikako ne mozes biti siguran u osecanja sagovornika i koliko se lako razocaras, toliko lako i poletis... :?

zato je takve situacije ipak najbolje raspraviti sa onim sa kojim su se zamrsile (i to ne preko neta, ako je moguce) :wink:
srecno!
 
Meni to deluje ovako:
Ti si nesto zabrljala, nebitno sta i koliko, a on ima sklonosti ka zlopamcenju i neki djavo ga tera da ti vraca!!! E sad, s' druge strane si mu simpaticna, svidjas mu se, slatka si mu itd... ili u prevodu kresn'o bi te rado.
Zato bi da te otera, al' ne da mu se.
Tj. vi ste ko dva jeza koji su progutali magnete :roll:
Znam kako ti je i ja sam u sl. SOSu i neznam sta da mislim...
 
divlja-u-srcu:
E ovako ljudi :? . Ima jedan mali...dobro nije mali, ja volim tako da ga zovem :) ...on je ustvari baja :D ! Doduse to on tvrdi :roll: ... ma ne tvrdi nego se ponasa ko baja :roll: , ja ustvari ne znam da li je ili nije :? . Ma nema veze uostalom! Znamo se vec duze. U pocetku smo se kulirali...onako bilo je obracanje na distanci i vise onako kulturno, ali iza toga je stajalo nesto drugo tipa "ides mi na zivce" :x . Mada garantujem za je u pojedinim situacijama hteo da ostavi utisak da je mnogo pametan :roll: . Ono doduse jeste inteligentan, priznajem, iako mi je isao na zivce! I tako...prodje jedan duzi period i on odjednom pocne da bude fin sa mnom :) ...onako drugarski...i super smo se zekili. Mislim sladak je i sarmantan, tj. bio je. Ja kao super imam novog drugara...kad se prekide i to :( . Mozda se naljutio iz jednog razloga, nemam pojma, nesto sam bila zabrljala :? . I onda opet posle duzeg vremena meni doslo i pocnem da ga zekim...i on od tad poceo da bude bezobrazan do zla boga :evil: ! Stalno mi vice da sam glupaca i jos grdnije stvari :evil: ! Te da sam ovakva, te da sam onakva i da ga ja nocu sanjam , a necu da priznam :? ! Ono nisam ga sanjala, samo jednom posle kad mi je ovo vec rekao :lol: ...a jednom mi je rekao da sam slatka :) . Mada prica svima da mu se ne svidjam, prica to i meni i hvata priliku da me zayebava kad god stigne. Pa zayebavam i ja njega i svasta sam i ja njemu rekla! :evil: Nego skapirala sam da me je nesto lagao, al' dobro i ja sam njega... :roll: I sad vi meni objasnite- STA JE BRE OVO ... :? ?
90% si opsiala situaciju koja se meni desila prosle godine i koja jos traje ali ja sad totalno sve ignorisem tako da ti ne mogu pomoci :cry:
 
etotako:
pa ja mislim da je jasno... ti si zaljubljena... tvoja ljubav je opsesivna i isključiva... ti voliš samo sebe i ne plašiš se to da pokažeš pred čitavim svetom... ah, ne... pred čitavim forumom!

U prevodu ja sam luda! :) E to mi vec nije nista novo! Al' to me cini politicki nekorektnom, daleko od sterilnog + nisam svetica! :P A ti bi mene u ludaru? :? E, pa nece moci, ove noci! :P
A u koga si ti zaljubljena, bas me zanima? :)
 
gigule:
a jesi sad i ti isfrustrirana?

Ma sve je postalo nepodnosljivo, mislim sve je gori i gori! Pocelo je da mi smeta, u pocetku je bilo zanimljivo, sad vise nije! :evil:
I da, njega devojcice vole, vrzmaju se oko njega, mnoge yebava, ma on vam je jedan fic-firic! Svalercina neotesana! Kakav baja, breee! :evil:
 

Back
Top