Хрватица ухапшена у Америци због зверства над Србима

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Victims and witnesses from the camps, quoted in court documents, say that while wearing a Croatian uniform, twin knives strapped to her belt and a boot, Ms. Basic carved crosses into prisoners’ foreheads. They accuse her of slitting one man’s throat and forcing others to drink from the dead man’s wound.

One witness says Ms. Basic made him drink gasoline, then set fire to his hands and face. Others say she forced them to crawl — half-naked, a knotted rope in their mouths and a Croatian soldier on their back — across a floor littered with glass.
http://www.nytimes.com/2011/04/04/us/04hide.html?_r=1&hp
Зашто "наше" медије овде у Србији нису објавиле ово хапшење, и велику подршку што има од американаца у свом окружењу који игноришу зверства која је починила?
 

ko je ta ženturača? :dontunderstand: prvi put čujem za nju :think:
Звер очигледно за коју не бих било чудновато да ваш Тадић тражи ослобођење, као што је пустио 3 звери недавно и поред доказа да су починили зверства над Србима.
 
http://www.nytimes.com/2011/04/04/us/04hide.html?_r=1&hp
Зашто "наше" медије овде у Србији нису објавиле ово хапшење, и велику подршку што има од американаца у свом окружењу који игноришу зверства која је починила?

Kod tebe tamo gore ne dolazi dnevna stampa, inace bi znao da su o ovom banditu u obliku zene, pisali bas svi, i nije hrvatica ,nego je muslimanka, ali sa hrvatskim pasosem :rtfm:
 
Звер очигледно за коју не бих било чудновато да ваш Тадић тражи ослобођење, као што је пустио 3 звери недавно и поред доказа да су починили зверства над Србима.

zver ili samo "zver" ? :per:
 

šta...reko ti Tarot Milan, a? :per:

sačuvaj me Zeuse ovih krstaričinih baba naricaljka, baba gatara, baba tužakaljka, nvo i inih baba :roll: krsta u poslednje vreme postala pravi babinjak :sad2:

Какав си ти смарач...
Главна активност на форуму ти је бављење Србима,зато си и направио профил.
Смарач,смарач,смарач.
И активност ти је да се човек прекрсти само...
Комплексашу један досадни.
 
Какав си ти смарач...
Главна активност на форуму ти је бављење Србима,зато си и направио профил.
Смарач,смарач,смарач.
И активност ти је да се човек прекрсти само...
Комплексашу један досадни.


ma ko si sad ti bre da mi sudiš :hahaha: od kuda si se sad ti isčupao :rotf: dok sam ja došao na ovom forumu ti u svojoj palanci nisi ni znao šta je kopjuter
a kompjuteraški "mag" Vuk Drašković je za tebe bio doktor informatičkih nauka :mrgreen:
:arrow:
0733007.23.jpg
:rotf::rotf::rotf:



:bye:
 

ma ko si sad ti bre da mi sudiš :hahaha: od kuda si se sad ti isčupao :rotf: dok sam ja došao na ovom forumu ti u svojoj palanci nisi ni znao šta je kopjuter
a kompjuteraški "mag" Vuk Drašković je za tebe bio doktor informatičkih nauka :mrgreen:
:arrow:
0733007.23.jpg
:rotf::rotf::rotf:



:bye:
Драшковић је ваш. Што се тиче тебе и осталих покатоличених, ваша опседнутост Србима и луда мржња показује колико сте несрећни. После копања по контејнерима у геноцидној творевини хрватској долазите и загађујете форум:bye:.
 
Kod tebe tamo gore ne dolazi dnevna stampa, inace bi znao da su o ovom banditu u obliku zene, pisali bas svi, i nije hrvatica ,nego je muslimanka, ali sa hrvatskim pasosem :rtfm:
Не лажи ја сам овде у Србији у Кг, хајде да се сретнемо. Приказују само брбљање о ЕУропству да треба да имамо плате као бугари и румуни и тиме да будемо задовољни. Ова звер која се приказује на њу јорк тајмс као хрватица је требала бити на првој страни и то јасно да се види да је главна тема, то је међутим ћушнуто као да се ради о нечим безначајним.
 
http://www.nytimes.com/2011/04/04/us/04hide.html?_r=1&hp
Зашто "наше" медије овде у Србији нису објавиле ово хапшење, и велику подршку што има од американаца у свом окружењу који игноришу зверства која је починила?

Jedan moj prijatelj iz Amerike ima običaj da za ovakve slučajeve kaže:
"Ne interesuje me da li su je uhapsili, ne interesuje me tok sudjenja. Interesuje me samo koliku poštarinu treba da platim za kutiju sa njenim pepelom"
 
Звер очигледно за коју не бих било чудновато да ваш Тадић тражи ослобођење, као што је пустио 3 звери недавно и поред доказа да су починили зверства над Србима.

Naš TadiĆ? Gospodin Tadić ješ predsjednik kojeg ste vi izabrali. Vama nitko ne valja. Za vas je i Tadić ustaša.:roll:
 
Naš TadiĆ? Gospodin Tadić ješ predsjednik kojeg ste vi izabrali. Vama nitko ne valja. Za vas je i Tadić ustaša.:roll:
Кад су избори ваше усраше подрже тадића и он вам покаже лојално ослобађајући ваше звери који су почнили геноцид над Србима и хапси Српске хероје. Са вама само преко нишана. Ајд сад иди смрди и копај по контејнерима као што је обичај код вас покатоличених.
 

Back
Top