Bern

Bern? to je samo glavni grad Konfederacije ali se zivot i ekonomski i uopste sve resto desava te po Zûrich, Basel Geneve..

Za Bern bas i ne znam da li ima sta zanimljivo...

a ako pricas za KANton Bern, onda je mnogo veci i ima sta da se vidi .. Gstaad..jezera kolko oces...

svrati , pa se overi..

Tschûssli!!
 
SRDJAN_FR:
Bern? to je samo glavni grad Konfederacije ali se zivot i ekonomski i uopste sve resto desava te po Zûrich, Basel Geneve..

Za Bern bas i ne znam da li ima sta zanimljivo...

a ako pricas za KANton Bern, onda je mnogo veci i ima sta da se vidi .. Gstaad..jezera kolko oces...

svrati , pa se overi..

Tschûssli!!

mmmmm..... Gstaad :D
 
ines1:
Da, ali ja idem u grad Bern kod konzervativnih rodjaka koji bas nisu u fazonu da me vodaju okolo :cry: :cry: :cry:

E novinarka, pa ja bi mogla da ti preporucim jednog momka;) 72 godiste ma TAMAN za tebe;) a i onako je iz Berna a i predpostavljam da ti nece biti dosadno sa njim;)
FIN JE KAO DA JE IZ FINSKE;)))
 
ines1:
MaRiJa-CH:
ines1:
Da, ali ja idem u grad Bern kod konzervativnih rodjaka koji bas nisu u fazonu da me vodaju okolo :cry: :cry: :cry:

E novinarka, pa ja bi mogla da ti preporucim jednog momka;) 72 godiste ma TAMAN za tebe;) a i onako je iz Berna a i predpostavljam da ti nece biti dosadno sa njim;)
FIN JE KAO DA JE IZ FINSKE;)))


Preporuci!!! Ocekujem kontakt! :lol:

JAVI SE meni bre prije ce mene vidis sto sam na 300 km nego njega.... ili dodji na sajam automobil Marta meseca...
 
ines1:
MaRiJa-CH:
ines1:
Da, ali ja idem u grad Bern kod konzervativnih rodjaka koji bas nisu u fazonu da me vodaju okolo :cry: :cry: :cry:

E novinarka, pa ja bi mogla da ti preporucim jednog momka;) 72 godiste ma TAMAN za tebe;) a i onako je iz Berna a i predpostavljam da ti nece biti dosadno sa njim;)
FIN JE KAO DA JE IZ FINSKE;)))


Preporuci!!! Ocekujem kontakt! :lol:

JAVI SE meni bre prije ce mene vidis sto sam na 300 km nego njega.... ili dodji na sajam automobil Marta meseca...u GEnevu
 
ines1:
Dolazim u aprilu, malo sam odlozila, tako da nikako necu moci u martu da budem u Zenevi! :roll:

Eto!!!

auuuuu pa ti si jos tamo bre

a jel siguran taj termin leba ti?
el si bar dobila vizu ili se nadas samo??

pa prije cu dodjem ja u YU no ti ovamo kako vidim..
 

Back
Top