Koji je znak najbolji u sexu?

Koji horoskopski znak je najbolji u krevetu?

  • Ovan

  • Bik

  • Blizanci

  • Rak

  • Lav

  • Devica

  • Vaga

  • Skorpija

  • Strelac

  • Jarac

  • Vodolija

  • Ribe


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Po anketi Skorpije, pa Jarcevi, pa Lav(to sam ja), ...

Ne znam, nisam imao vise iskustava sa istim znakom toliko da bih mogao da ih poredim...
Svi smo subjektivni po ovom pitanju, osim recimo Skorpija, znaju sta hoce i kako hoce, a sad mit je da i dobiju to sto hoce...
 
Vodolija, skorpija, jarac, lav, blizanci, vaga, pa tek devica....

anketa je produkt broja clanova foruma sa odredjenim znakom,
pa tako najvise ima jarceva i skorpija....

- - - - - - - - - -

Vodolije imaju spontanost, skorpije volju, a jarcevi ideju u dobrom rasporedu,
ostalima je potreban neki spoljni dodatak da ih pomeri...
 
Po anketi Skorpije, pa Jarcevi, pa Lav(to sam ja), ...

Ne znam, nisam imao vise iskustava sa istim znakom toliko da bih mogao da ih poredim...
Svi smo subjektivni po ovom pitanju, osim recimo Skorpija, znaju sta hoce i kako hoce, a sad mit je da i dobiju to sto hoce...

ma mit je i da znaju šta hoće i kako hoće...
nego, da vam otkrijem tajnu po xxx put: nije do znaka. :dosadno:

- - - - - - - - - -

Realno, nije nijedan/na. Vrlo brzo se ispucaju sve karte, pa preraste u rutinu. U ozbiljnoj vezi se molis samo da bude redovno :)

realno mi te je žao.

- - - - - - - - - -

Ja mislim da astrolozi treba da se dogovore jel za dobro torbanje bitan samo znak kao takav,ili mars.Dok se ne dogovore Astrologija ce ,na njihovo negodovanje, i dalje biti pod Zabava.

pa sve dok je teletabisa koji se pitaju: koji je znak pod naj+ ili - dalje od zabave ne može odmaći.
a ni pitanje nije za astrologe već za teletabise koji pri upoznavanju i eventualnom sexu pitaju: a šta si u horoskopu?
ti si čak i izraz "torbanje" ajd da kažemo pozajmio... tako da mi je nebitno šta si u horoskopu ako si kompletna dileja, sigirno nisi ni neki *****.
ako se još i izvrištiš na mene sad biću sigurna.
 

Back
Top