Koji je znak najbolji u sexu?

Koji horoskopski znak je najbolji u krevetu?

  • Ovan

  • Bik

  • Blizanci

  • Rak

  • Lav

  • Devica

  • Vaga

  • Skorpija

  • Strelac

  • Jarac

  • Vodolija

  • Ribe


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ију, ја мислио да имамо посла с мушким. :p Бемти, а неко рече да и ботови могу да погоде пол на основу једног твита. Додуше тек са 92% тачности када су сви разматрани елементи доступни. Но, неко рече да је око 10% популације обојено бојама дуге, па можда и није до бота. :p
 
Ију, ја мислио да имамо посла с мушким. :p Бемти, а неко рече да и ботови могу да погоде пол на основу једног твита. Додуше тек са 92% тачности када су сви разматрани елементи доступни. Но, неко рече да је око 10% популације обојено бојама дуге, па можда и није до бота. :p

nisam sigurna da razumem sadrzaj tvoje poruke, no dobro, ... :)
 
Тачно, треба правити разлику између деструкције и самодеструкције. :)

Ево, ја након дужег времена попио мало, па ми свира у ушима. То је самодеструктивно понашање, узроковано стрелчевим јупијем у петој кући, који блааааге везе са шкорпијом нема.

Зез. То је само склоност одређеним уживањима. Е саад, што ми је веки у осмом пољу... мм... то мирише на добар секс. Јбг, шкорпије су предодређене да (по)знају тематику.
 
Тачно, треба правити разлику између деструкције и самодеструкције. :)

Ево, ја након дужег времена попио мало, па ми свира у ушима. То је самодеструктивно понашање, узроковано стрелчевим јупијем у петој кући, који блааааге везе са шкорпијом нема.

Зез. То је само склоност одређеним уживањима. Е саад, што ми је веки у осмом пољу... мм... то мирише на добар секс. Јбг, шкорпије су предодређене да (по)знају тематику.

brate, znaš šta je samodestruktivno ponašanje? studiranje medicine. e to bih volela da vidim, da mi neko kaže odakle meni crta tolikog mazohizma :lol:
odoh da spavam, a danas mi je rodjendan i umesto ko čovek da sam ga proslavila, ja sam od 6 na nogama, spavala 3 sata i osećam se sveže ko rosa u podne nakon kuvanja na testu :dash:
 
Ајок, студије припиши деветом и свему што га се дотиче. :)
Даље, није медицина крива већ би то пре била земља у којој је студираш.

U devetom? Znaci jedini rog u celoj karti mi je u devetom i to ovnovski...to objasnjava valjda nesto...

Kad smo vec kod sexa nemam neki kredibilitet ali recimo sto se ljubljenja i mazenja tice ovnovi su najgori, skorpija mi je prijala ali samo usta da ne otvara ni pre ni posle, u ribu sam bila jako zaljubljena pa se ne racuna, vaga je drugar, ostaje lav...valjda smo slicni egoisti samo sto oni imaju tananiji sklop od ovnova koji su ubi boze grubi...
 

Back
Top