Muske Vage?

Hammerhead:
Dovla:
Hammerhead:
:) otprilike bas tako!
Ma vage su Bogovi koliko god se drugi protivili jedino vage mogu da primete i najskrivenije tudje vrline i mane :wink:
da neka vrsta izrazenog instinkta koji mozes koristiti u komunikaciji...
U opstem opisu vaga stoji da veoma lako procenjuju (ja vise volim da kazem provaljuju) ljude ko su sta su kakvi su i sta se moze ocekivati od njih :wink:
 
gigule:
:shock: Dovla to važi samo za muške Vage ili za sve?
ja ne umem da procenim ljude...zato pitam...
Ja sam to citao za vage dakle nije bilo podele musko-zensko. Vage vole da vagaju i cak i kad procene coveka i dalje osta je nesto u njima sto im govori da mozda nisu u pravu. Meni licno ide odlicno. Pet recenica oci u oci i znam sta osoba misli, sta hoce od mene i koji joj je osnovni cilj u zivotu. Moje licno misljenje o horoskopu je da je to sve istina samo treba znati kako ga protumaciti za sebe. Kod tebe mozda postoji ono da procenis coveka iz prve ali bi volela da da je suprotno pa verujes u to drugo. E to vec nema veze sa horoskopom ve sa karakterom. Svasta sam nalupao valjda ces shvatiti sta sam hteo da kazem. Pozdrav :wink:
 
gigule:
sad znaš :)


evo pitanje za muške vage: da li ste vi svi onako lepo odeveni, nikada apa -drapa i volite isto tako elegantne, fine devojke?
Lepo smo odeveni u skladu sa potrebama. Licno, pravim razliku izmedju svecanosti, javnih ustanova, skole, kuce.... i u skladu s tim se i oblacim, ali ne rusim svoj imidz tako da kad se sve spoji ne ispadne lose mnogima se svidja kako se oblacim. Sto se tice devojaka... po meni je pojam devojka povezan sa urednoscu, lepim, elegantnim... tako da je moj odgovor DA, volim elegantne, fine devojke. :wink:
p.s. Mare cestitam na hiljadarci :wink:
 
Dovla:
gigule:
sad znaš :)


evo pitanje za muške vage: da li ste vi svi onako lepo odeveni, nikada apa -drapa i volite isto tako elegantne, fine devojke?
Lepo smo odeveni u skladu sa potrebama. Licno, pravim razliku izmedju svecanosti, javnih ustanova, skole, kuce.... i u skladu s tim se i oblacim, ali ne rusim svoj imidz tako da kad se sve spoji ne ispadne lose mnogima se svidja kako se oblacim. Sto se tice devojaka... po meni je pojam devojka povezan sa urednoscu, lepim, elegantnim... tako da je moj odgovor DA, volim elegantne, fine devojke. :wink:
p.s. Mare cestitam na hiljadarci :wink:
Evo i 1001. :wink: Svaka tebi cast kako nas opisujes ja bolje ne bih mogao :D
 
he he ...si siguran?



Pitanje: ste svesni svojih mana? mislim, recimo, neodlucnost...vage jesu neodlucne.
i da li se trudite da to promenite?
ajde dajte jos neke mane koje imate a tipicne su za vage...

recimo, muskarci vage...no kada zavode devojku rade to kao niko...ali kada dode do onoga da sve treba da zavrse poljupcem- ustuknu...i misle...da li ili ne? da li je ovo istina ili ne?
 
gigule:
he he ...si siguran?



Pitanje: ste svesni svojih mana? mislim, recimo, neodlucnost...vage jesu neodlucne.
i da li se trudite da to promenite?
ajde dajte jos neke mane koje imate a tipicne su za vage...

recimo, muskarci vage...no kada zavode devojku rade to kao niko...ali kada dode do onoga da sve treba da zavrse poljupcem- ustuknu...i misle...da li ili ne? da li je ovo istina ili ne?
Ovo poslednje nije istina...A ovo prvo da smo neodlucne isto nije bas istina nego previse razmisljamo sta da uradimo ali kad odlucimo jedno od dve mogucnosti tu nema vise diskusije...
 
Sto se tice mana tacno je da smo neodlucni i slazem se sa Maretom da kad nesto odlucimo to je to. Mislim da tvrdoglavost nije osobina vaga, ali stalna zelja za mirnim resavanjem problema se moze nazvati tvrdoglavoscu. Sto se tice onog sa devojkama iz licnog iskustva potpuno je nazalost tacno. Nikad ne znam kad je pravi momenat i da li ili ne, ali se i to moze gledati kao vrlina. Ostaviti devojku bez poljupca prve veceri budi u njoj nemir i onda ne moze da prestane da misli na tebe i kad se sabere zavodjenje i ova uznemirenost devojka iskace iz koloseka i to je to, ali moze biti i mana da devojka pomisli da je zavodnik neki slabic mada ne znam kako bi to mogla da pomisli posle sarmiranja od strane jedne vage. Sta ti mislis licno gigule? Jesam li u pravu za ovo sa poljupcem? :wink:

p.s. nek se javi ko nas ne voli
 
gigule:
e pa ja sam ženska vaga i nisam imala iskustava te vrste sa muškim vagama tako da mogu da kažem samo ono što sam pročitala...i između ostalog zato vas pitam... :)
moja najbolja drugarica svih vremena je vaga...druzimo se od moje i njene seste godine...i nikad me nije razocarala...ali posle se nisam sprijateljila ni sa jednom vagom...te ovnuse me okupiraju
vreme je za novu vagu, a :wink:
 
SINDI:
gigule:
e pa ja sam ženska vaga i nisam imala iskustava te vrste sa muškim vagama tako da mogu da kažem samo ono što sam pročitala...i između ostalog zato vas pitam... :)
moja najbolja drugarica svih vremena je vaga...druzimo se od moje i njene seste godine...i nikad me nije razocarala...ali posle se nisam sprijateljila ni sa jednom vagom...te ovnuse me okupiraju
vreme je za novu vagu, a :wink:
:lol: :wink:
 

Back
Top