Player za wmv format?

san

Početnik
Poruka
21
Da li neko zna sa kojim playerom mogu videti film, koji je u wmv formatu,.. naime montirao sam film sa DV kamere, koriscenjem Windows movie makera, koji mi je sacuvao film u wvv formatu, koji inace bez problema gledam u Windows media playeru (10) sobzirom da imam W. XP (sp.1) ali problem je sto taj isti film ne moze videti moja devojka koja ima Windows 98!... probao sam i sa mv2 i Bs playerima, ali nikako mi ne uspeva.

Ako neko moze da mi pomogne, bio bih mu mnogo zahvalan

Goran
 
Možda i ovo pomogne...
http://www.google.com/search?hl=en&lr=&q="wmv+player"free&btnG=Search :idea: :P
____________________
www.karlo.co.sr


karlocar.jpg
 
Hvala puno na savetima, sto se tice promene fomata, to sam vec probao i dosta se gubi na kvalitetu (mislim iz WMV-a u AVI), da sam koristio neki dr. program za montazu a ne W.movie maker, verovatno bi sve bilo OK jer bih odmah mogao da konvertujem film u AVI, koji moze da se gleda i na 98', ovako... bio sam na sajtovima koje ste mi preporucili ali nisam uspeo da dobijem to sto mi treba,.. drugar mi je rekao da verovatno fali neki codec, ali koji, kako da znam?
 
nadji na netu AVIcodec ili Gspot - to su free programi sa kojima ces pregledati taj film a oni ce ti reci koji ti codec nedostaje i gde da ga skines.
...nisam sigurna da ces to odgledati na win98 ali javi ako uspes
... bilo bi lako da win98 podrzava WMP10
 
Zahvalio bi se Andrei i Karlu na pomoci,.. samo sam hteo da vam javim da nisam uspeo da sa nekim playerom (ubacivao sam i kodeke ali bez rezultata) odgledam WMV fajl na Wind. 98,.. tako da sam skinuo Biosoft-ov ASF konvertor i sa njim prebacio WMV u MPG2,.. sto nije ispalo tako lose,mada je original (u WMV formatu) koji mogu gledati na W. XP-u, daleko boljeg kvaliteta.
U svakom slucaju, mnogo vam hvala,... sad sam se i sam zarazio za ovu temu:)

Pozdrav od Gorana!
 

Back
Top