Pomoc za Civ3

Igra je odlicna.
Grafika nije nesto, ali je ostalo perfektno.
Inace je potezna strategija.
kreces iz praistorije i unapredjujes civilizaciju koju odaberes do 2000 i neke godine (mozes terati koliko god hoces).
E sad za razliku od vecina igara na ovaj kalup, ovde nije cilj osvojiti ceo svet, vec biti najuspesniji sa svojom civilizacijom u odnosu na ostale (sto ti izbacuje 2000 i neke godine).
A tu se ubraja koliko je stanovnistvo zadovoljno, nauka i tehnike i sve sto karakterise jedno drustvo.
 
Ne znam zašto,ali meni je mnogo više legao CIV 2.Doduše igrao sam je na P.S.-u danima,nedeljama,mesecima.Čini mi se da je igrivost bolja u drugom nego u trećem delu,i zašto nisu ostavili one blesave savetnike,i oni su ponekad znali da zasmeju.A možda sam samo sentimentalan,ne znam.Sve u svemu trojka nije ispunila moja očekivanja i brzo sam je izgustirao.To ne znači da se tebi neće svideti,naprotiv,ja sam u mom društvu jedini kome se igra nije dojmila.Sve u svemu dok ne probaš,nećeš znati.Pozdrav
 
father:
Ne znam zašto,ali meni je mnogo više legao CIV 2.Doduše igrao sam je na P.S.-u danima,nedeljama,mesecima.Čini mi se da je igrivost bolja u drugom nego u trećem delu,i zašto nisu ostavili one blesave savetnike,i oni su ponekad znali da zasmeju.A možda sam samo sentimentalan,ne znam.Sve u svemu trojka nije ispunila moja očekivanja i brzo sam je izgustirao.To ne znači da se tebi neće svideti,naprotiv,ja sam u mom društvu jedini kome se igra nije dojmila.Sve u svemu dok ne probaš,nećeš znati.Pozdrav
Ma dobra su sva tri dela (Long live Sid pa da docekamo jos koji).
@Kad_LupimLupim
Nemoj majke ti. Politiku, a narocito ploiticare mrzim iz dna duse. Bolje da ti ne objasanjvam razloge, a ima ih puno.
 

Back
Top