koleno

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
pocela sam da se bavim sportom malo aktivnije(uvek sam se bavila ali ovog puta po programima).dosta vozim biciklu u sali i primecujem da me koleno boli u zglobu.kad idem uz stepenice,kad radim vezbe sa savijanjem i oslanjanjem na koleno.instruktor mi rece da idem da snimim koleno i da prekinem vezbe ali ja necu.zato radim ono sto mi ne opterecuje koleno.ipak zanima me sta moze da bude.btw dosta vremena provodim u stojecem polozaju zbog posla.ponavljam necu da prekinem treninge jer to mi cini dobro na drugi nacin i potrebno mi je .hvala dr
 
Imala slichan problem dok sam se bavila sportom. Onda sam cvrsto bandazirala koleno (davno je bilo, tada sam to radila elastichnim zavojem, ali sad imas elastichne kao steznike) sto kolenu daje potporu, i rasterecuje ligamente. Meni svakako jeste pomoglo, probaj i dok radis i dok vezbas pa vidi kako ti je, ako ti ne bude bolje idi da se snimis - moze da bude i meniskus, nije se zezati sa tim.
 
Ja bih ti ipak savetovala posetu ortopedu ili fizijatru, nemoj se saliti sa tim, prvo proveri da li je sve u redu pa onda nastavi sa vezbanjem.
Pozdrav!
 

Back
Top