Pomoc oko editovanja slike u photoshopu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

maksimovic_m

Početnik
Poruka
11
Pozdrav,
Imam problem, ne znam kako da uradim a nisam nasao ni jedan tutorijal koji se odnosi na to sta hocu da uradim. U pitanju je to da hocu sebe da isecem sa slike i da budem samo ja na beloj pozadini, ali da to lepo izgleda (sredjene ivice, itd.), pa bih zamolio nekog ko je malo vestiji u photoshopu ako moze da mi to odradi, verujem da je za nekog znalca to smesan posao. Evo i link ka slici:
http://sharecash.org/download.php?file=1533040

Hvala unapred
 
Pozdrav,
Imam problem, ne znam kako da uradim a nisam nasao ni jedan tutorijal koji se odnosi na to sta hocu da uradim. U pitanju je to da hocu sebe da isecem sa slike i da budem samo ja na beloj pozadini, ali da to lepo izgleda (sredjene ivice, itd.), pa bih zamolio nekog ko je malo vestiji u photoshopu ako moze da mi to odradi, verujem da je za nekog znalca to smesan posao. Evo i link ka slici:
http://sharecash.org/download.php?file=1533040

Hvala unapred


si ti neki zaebant? (ovo je link od te `fotografije`)


 
Није смешно. Лик је то врло перфидно урадио јер је слику окачио на сајт ShareCash и сваким скидањем слике он лепо "заради" 80 центи. ;)
For every download you get up to 80 cents! Thats right, for the same 1000 US downloads you would be getting 10$ for on other sites you get $800 here - sometimes even more!
 
Ne razumem u cemu je tu problem, kakve veze ima gde sam upload-ovao sliku, inace sve upload-ujem preko toga, sto ne bih zaradio time nesto, to ni na koga ne utice, ne kapiram ali nema veze, ako vam je to problem okacicu na rapidshare ili tako nesto a ako ima nekog ko stvarno hoce da mi pomogne stvarno bih mu bio zahvalan

http://rapidshare.com/files/436511027/ja.jpg

Meni ne pada na pamet da ispunjavam neke survije da bih pogledao fotku, prijatelju, trosis tudje vreme. Fotke si mogao postaviti na x drugih sajtova koji su predvidjeni za to. Pozdrav.
 
Svejedno i preko drugih sajtova mora neko vreme da se saceka pre nego sto se aktivira link za download tako da je i to trosenje tudjeg vremena, ali samim tim sto neko hoce nekom drugom da pomogne znaci da ce potrositi svoje vreme. Neko je voljan da ga ustupi drugima dok vidim da neki i nisu. To sto vi pricate su cista SRPSKA POSLA na sta se ja uopste ne osvrcem!
Nije mi namera bila da zaradim 80 centi nego da mi neko ko dobro vlada photoshopom pomogne ako je voljan.
 
Svejedno i preko drugih sajtova mora neko vreme da se saceka pre nego sto se aktivira link za download tako da je i to trosenje tudjeg vremena, ali samim tim sto neko hoce nekom drugom da pomogne znaci da ce potrositi svoje vreme. Neko je voljan da ga ustupi drugima dok vidim da neki i nisu. To sto vi pricate su cista SRPSKA POSLA na sta se ja uopste ne osvrcem!
Nije mi namera bila da zaradim 80 centi nego da mi neko ko dobro vlada photoshopom pomogne ako je voljan.


www.dodaj.rs :)

nego Maksimovicu, ovo je mnogo mali format da bi se editovala fotka. Pozdrav.


ja-1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top