Tone mesa švercovanog s Kosova završavaju u trgovinama

jomini®

Elita
Poruka
16.801
Piše u vestima da je uhapšena osmočlana grupa Srba švercovala meso sa Kosova u Srbiju. Bilo je tu svega: svinjskog, goveđeg, mangulica, piletine, ma čuda!
Meso nije imalo potvrdu o kvalitetu i poreklu. To je i logično. A tragično je što su to meso prodavali braći Srbima! Čak namenjeno i KRALJEVU!!!
Priča se da su imali zaradu i do 150%, a fascinantna je vest da su gorivo dobijali od nepoznatih izvora po takođe 150% nižoj ceni od redovne, ove ruske monopolističke. :hahaha:
A deci hteli da uvaljuju, srpčićima. Sramota.

Po poslednjoj vesti, nije uhapšen samo mastermind cele operacije. Složićemo se da nije mastermind (ovo nisu neke bombone! :lol: ) jer je najbistriji, nego je dobro povezan i upoznat sa situacijom na graničnim prelazima sa Kosovom. Kažu da je i ranije trgovao mesom i gorivom, a sad padaju jer, po izvoru poznatom autoru teme, "nisu davali procenat Tadiću"! :eek:
Da ih ne imenujem sad, sve stoji u linku, a pomenućemo da su kriminalci iz Valjeva, Čačka, Kraljeva i Raške!
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/219844/Tone-mesa-svercovanog-s-Kosova-zavrsavaju-u-trgovinama

Šta će proevropska vlada reći na ovo?
 
Piše u vestima da je uhapšena osmočlana grupa Srba švercovala meso sa Kosova u Srbiju. Bilo je tu svega: svinjskog, goveđeg, mangulica, piletine, ma čuda!
Meso nije imalo potvrdu o kvalitetu i poreklu. To je i logično. A tragično je što su to meso prodavali braći Srbima! Čak namenjeno i KRALJEVU!!!

Priča se da su imali zaradu i do 150%, a fascinantna je vest da su gorivo dobijali od nepoznatih izvora po takođe 150% nižoj ceni od redovne, ove ruske monopolističke. :hahaha:
A deci hteli da uvaljuju, srpčićima. Sramota.

Po poslednjoj vesti, nije uhapšen samo mastermind cele operacije. Složićemo se da nije mastermind (ovo nisu neke bombone! :lol: ) jer je najbistriji, nego je dobro povezan i upoznat sa situacijom na graničnim prelazima sa Kosovom. Kažu da je i ranije trgovao mesom i gorivom, a sad padaju jer, po izvoru poznatom autoru teme, "nisu davali procenat Tadiću"! :eek:
Da ih ne imenujem sad, sve stoji u linku, a pomenućemo da su kriminalci iz Valjeva, Čačka, Kraljeva i Raške!
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/219844/Tone-mesa-svercovanog-s-Kosova-zavrsavaju-u-trgovinama

Šta će proevropska vlada reći na ovo?

Znači, Tixi nije pao! :roll:
 
Au! :eek:

Bolje da ovo ne procitah.

A mislila sam da su ljudi iz Raske posteni i fini.

pa samo su dvojica iz raske u ovom lancu vecina su iz drugih opstina

vise svercuju ljudi iz drugih opstina neuporedivo nego iz raske jer su ovi sto kazu iz raske , pod svetlom

jer panduri kad puste nekog iz raske da prodje vidi mu se i zna se za njega u gradu , dok ako pustis nekog iz recimo cajetine to niko nema pojma

a njima je bitno da se ne zna
 
pa kad je u srbiji meso skupo i kad ga nema normalno je da ce da se svercuje sobzirom da regularno meso iz brazila i argentine i ne moze da se uveze

Pa nije normalno.
To je prehrambeni proizvod i mora da ima pecat i deklaraciju o ispravnosti.

Nije to garderoba.


pa samo su dvojica iz raske u ovom lancu vecina su iz drugih opstina

vise svercuju ljudi iz drugih opstina neuporedivo nego iz raske jer su ovi sto kazu iz raske , pod svetlom

jer panduri kad puste nekog iz raske da prodje vidi mu se i zna se za njega u gradu , dok ako pustis nekog iz recimo cajetine to niko nema pojma

a njima je bitno da se ne zna

Aaaa, znaci takooo. ;)

Nisam znala...
 
Pa nije normalno.
To je prehrambeni proizvod i mora da ima pecat i deklaraciju o ispravnosti.

Nije to garderoba.

pa ja sam citao da je to meso narocito iz argentine jako kvalitetno al da tadiceve sluzbe jednostavno nece da lupe pecat. al tacno je da tu moze zbog neproveravanja kvaliteta svasta da se progura al sirotinja ne bira sta ces.

svako bi da jede najbolje no na zalost zbog tadica to vecina nema da plati pa jede sto je najjeftinije
 
pa ja sam citao da je to meso narocito iz argentine jako kvalitetno al da tadiceve sluzbe jednostavno nece da lupe pecat. al tacno je da tu moze zbog neproveravanja kvaliteta svasta da se progura al sirotinja ne bira sta ces.

svako bi da jede najbolje no na zalost zbog tadica to vecina nema da plati pa jede sto je najjeftinije

A zasto ne bi "lupile" pecat ako je ispravno?

A ja se cudim sto me malo - malo boli stomak! :eek:
 
pa ja sam citao da je to meso narocito iz argentine jako kvalitetno al da tadiceve sluzbe jednostavno nece da lupe pecat. al tacno je da tu moze zbog neproveravanja kvaliteta svasta da se progura al sirotinja ne bira sta ces.

svako bi da jede najbolje no na zalost zbog tadica to vecina nema da plati pa jede sto je najjeftinije

ja koliko sam cuo glavni sverceri mesa u drzavi i kupci su ove glavne mesne industrije u zemlji jer je to meso skoro duplo jeftinije nego nase domace

cuo sam da kupuju to meso mesne industrije zlatiborac matijevic i tako te jace firme

Ali cekaj Tihi, samo jos ovo - kontradiktoran si sad.

Prvo kazes da je to meso kvalitetno (argentinsko), pa posle da ne valja, ali 'sirotinja ne bira".

Sta ja znam kao potrosac cije je i kakvo to meso kad npr. u "Matijevicu" ga kupim po punoj ceni?

Kakva sirotinja, kakvi bakraci, svi isto placaju, i ti isto placas ako kupis.

Ja se snabdevam iz jedne manje mesare, ali ne bi me cudilo posto su iz Paracina, da i oni tako nesto rade. A cene su iste, ako ne i vece nego u "Idei" npr.

Laku noc.
 
Piše u vestima da je uhapšena osmočlana grupa Srba švercovala meso sa Kosova u Srbiju. Bilo je tu svega: svinjskog, goveđeg, mangulica, piletine, ma čuda!
Meso nije imalo potvrdu o kvalitetu i poreklu. To je i logično. A tragično je što su to meso prodavali braći Srbima! Čak namenjeno i KRALJEVU!!!

Priča se da su imali zaradu i do 150%, a fascinantna je vest da su gorivo dobijali od nepoznatih izvora po takođe 150% nižoj ceni od redovne, ove ruske monopolističke. :hahaha:
A deci hteli da uvaljuju, srpčićima. Sramota.

Po poslednjoj vesti, nije uhapšen samo mastermind cele operacije. Složićemo se da nije mastermind (ovo nisu neke bombone! :lol: ) jer je najbistriji, nego je dobro povezan i upoznat sa situacijom na graničnim prelazima sa Kosovom. Kažu da je i ranije trgovao mesom i gorivom, a sad padaju jer, po izvoru poznatom autoru teme, "nisu davali procenat Tadiću"! :eek:
Da ih ne imenujem sad, sve stoji u linku, a pomenućemo da su kriminalci iz Valjeva, Čačka, Kraljeva i Raške!
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/219844/Tone-mesa-svercovanog-s-Kosova-zavrsavaju-u-trgovinama

Šta će proevropska vlada reći na ovo?

ovu stoku sto preprodaju krajnje sumnjivo meso u srbiju treba tretirati gore nego krijumcare droge...drogu uzimaju zavisnici---a meso moze da se nadje u legalnim tokovima i koriste ga svi....da icemu vredi ovo meso iz argentine,brazila i amerike ne bi zavrsilo na kosovu...
 
Ali cekaj Tihi, samo jos ovo - kontradiktoran si sad.

Prvo kazes da je to meso kvalitetno (argentinsko), pa posle da ne valja, ali 'sirotinja ne bira".

Sta ja znam kao potrosac cije je i kakvo to meso kad npr. u "Matijevicu" ga kupim po punoj ceni?

Kakva sirotinja, kakvi bakraci, svi isto placaju, i ti isto placas ako kupis.

Ja se snabdevam iz jedne manje mesare, ali ne bi me cudilo posto su iz Paracina, da i oni tako nesto rade. A cene su iste, ako ne i vece nego u "Idei" npr.

Laku noc.

napisao sam da sam citao da je kvalitetno na internetu, ali da se to ne moze znati jer nema provere kvaliteta , a nema jer vlast borisa tadica ne dozvoljava uvoz mesa iz juzne amerike vec samo iz evropske unije
 
ovu stoku sto preprodaju krajnje sumnjivo meso u srbiju treba tretirati gore nego krijumcare droge...drogu uzimaju zavisnici---a meso moze da se nadje u legalnim tokovima i koriste ga svi....da icemu vredi ovo meso iz argentine,brazila i amerike ne bi zavrsilo na kosovu...

druze na zalost sve vece mesne industrije u zemlji srbiji otkupljuju preradjuju i prodaju ovo meso

bukvalno sve

zasto? pa srpski stocni fond je unisten , a i razlika u ceni je ogromna pa ljudska pohlepa i zelja za zaradom to ne moze da izdrzi
 
druze na zalost sve vece mesne industrije u zemlji srbiji otkupljuju preradjuju i prodaju ovo meso

bukvalno sve

zasto? pa srpski stocni fond je unisten , a i razlika u ceni je ogromna pa ljudska pohlepa i zelja za zaradom to ne moze da izdrzi

da imam moc---sve alave na ovaj nacin koji zaradjuju---bolje da ne kazem sta bih im uradio...
razgovarao sam sa fitosanitarnim inspektorom visoko rangiran u srbiji...ne ide da kazem gde je i za sta sef---da covek ne bi imao problema...ozbiljan covek...sto ce reci nije sklon lazima...ugledan...rekao mi je pre nekoliko godina da u americi ima nekoliko farmi koje tove pilad tako sto se koncentrat mesa sa propilenom--trafo ulje inace kancerogeno i veliki je problem da se reciklira...ti pilici se kolju i meso distribuise preko americkih vojnih baza crnim kanalima na trziste sirom sveta.....ako je to tacno-----sta mi to radimo nasoj deci kupujuci takvo meso...?? ako ga kupis na ulici je zlocin...ali ako se ono nadje u legalnoj radnji---pa to je za momentalno streljanje...na licu mesta...
 

Back
Top