DALJINA

Zavisi koja daljina je u pitanju... Prekookeanska, medjudrzavna, medjugradska ili ...? I da li je u pitanju prijateljstvo ili veza... Ima raznih slucajeva, neki opstanu, neki ne, neki tek tada shvate kome je koliko stalo do nekoga, neko se razocara, neko sazna nesto vise i korisnije... ma svakakvih primera ima...
Meni licno ne smeta velika daljina, ali mislim da veze uglavnom ne opstaju, a razlog je bas i naveden - losa komunikacija, a ni emocije ne mogu biti ispoljene na adekvatan nacin... Jednostavno, nije to to... (opet napominjem da jedino zavisi o kakvoj daljini je rec)... Medjugradske veze opstaju, sa manjim ili vecim usponima i padovima, a vec ove vece... ne znam, nisam bila u prilici da osetim tako nesto :roll:
 
looodica:
Dali vam daljina smeta da bi se upoznali sa nekim i zbog cega :?:

Pravo da ti kazem loodice... Smeta mi, ali ne toliko da ne mogu da volim osobu koja je daleko. Vise je u pitanju druga strana... Kojoj to moze smetati mnogo vise nego meni. :roll: No, sad to vise nije vazno...
 
Vanilla Sunrise:
Daljina može biti veliki neprijatelj u komunikaciji,a naročito u vezama...Ne kažu ljudi džabe:daljina čini svoje ili daleko od oka,daleko od srca... :cry:

Tako je Vanilla zato sam i postavila ovu temu jer me interesuje kakvo mishljenje drugi imaju :P
 

Back
Top