pufffffff

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
oni koji su hteli da me upozore, poslali su mi pp, ili me zvali telefonom. nisu otvorili temu protiv onih koji su me razvlacili, niti je iko od njih napisao i jedan post de bi pomenuo njih, njihove porodice, gde zive ili bilo sta slicno. vecina je bila na ovom forumu..takodje su bili sigurni da ja necu uraditi nista slicno, zato su mi i rekli. da ja znam, jer se o meni radi.
misim, uocavas razliku?:)



...ne pratim ( pisani ) dijalog izmedju tebe i Mede ( grubo bi bilo da napishem Medveda )...

...OvO shto si napisala je OK ako se odnosi na tvoj problem...jer, on je bio samo TVOJ problem...

...ali, ako si ovo napisala u kontextu ove Teme i svega shto je proizashlo, onda OvO mogu da protumachim kao pokushaj odbrane Administracije i pokazivanja "kako treba reshiti ovakav ili slichan problem" u buduccnosti...( "ispod povrshine" )...

...p.s.
... bavish li se u RL politikom...profesionalno ?
 
Највећа заблуда је што су неки овде управо преместили свој РЛ,
а да тога нису свесни.
Да сам у тој ситуацији ја бих се врло,
врло забринула.:aha:


ONLAJN3_thumb.jpg



"Internet nije vise elitistički i akademski medij, već privilegija svih,
i malih i velikih i starih i mladih i normalnih i nažalost,
nenormalnih.

Sve ove pobrojene osobine postanu mnogo gore, kada se iz
realnog sveta preselite u virtuelni,
u većini ljudi se, poput
korisnika heriona, probudi nekakav Mr. Hajd, mnogo veći,
snažniji, pametniji i beskrupulozniji da sve ono negativno iz
sebe prenese na ekran. A onda, kada se aklimatizuju na taj svet
i sve više počnu da ga menjaju realnim, taj groteskni prikaz u ogledalu
Interneta postane dopadljiv, a virtuelni svet postane normalan, zameni
ovaj realni i onda ispadima nema kraja..."



.

Пост написан јутрос у 5 и 20. :confused:
За почетак поста узет цитат у којем се помиње Ванда.

Хајмо редом:
Косела, искрено ти признајем да те нисам приметила на форуму док ниси почела да ме пратиш и користиш сваку прилику да ме поменеш у неком ружном контексту.
Ти причаш да смо овде ,,невидљиви'' и само никови.
Да ли ти јуриш ник Ванда, или јуриш мене стварну? :dontunderstand:

Ако јуриш ник, заменићу се са неким, па јури тог другог.
Мислим, ако је реч о невидљивим особама, које су само виртуелне и на које не треба обраћати пажњу, како сам баш ЈА придобила твоју пажњу? :eek:

Ак кажеш да је у реду слагати цео живот, што ме онда гањаш по форуму, можда сам измислила овај живот, што би ти сметао нечији измишљен живот? :sad2:
 
Пост написан јутрос у 5 и 20. :confused:
За почетак поста узет цитат у којем се помиње Ванда.

Хајмо редом:
Косела, искрено ти признајем да те нисам приметила на форуму док ниси почела да ме пратиш и користиш сваку прилику да ме поменеш у неком ружном контексту.
Ти причаш да смо овде ,,невидљиви'' и само никови.
Да ли ти јуриш ник Ванда, или јуриш мене стварну? :dontunderstand:

Pa ovako Vanda...ti si svojim delovanjem na forumu pokazala da umesh da mislish i da sagledash stvari....veliki broj drugih korisnika tebi veruje, imash kredibilitet...bila si moderator vishe nisi...kao takva ti si potencialna opasnost za forum....i sad, kako se to reshava?

Takve osobe dobiju svoju senku, koja ih prati i provocira po forumu, vredja pljuje i uznemirava....na sve to chesh ti naravno reagovati (eto klikova) trazziti od administracije da to reshi ( eto klikova) oni che ti neshto palamuditi i praviti te ludom, ti chesh pocheti da pizdish ( eto klikova) korisnici che pocheti da se interesuju za taj "sukob" (eto klikova)

Josh nekoliko klonova che da pusti razne poluinformacije i dolije ulje na vatru, pochinju da kruzze pp-ovi (eto klikova) Kad se vratish nazad, uzrok sukoba je obrisan, ti tvrdish da je bilo tako a oni kazzu drugima da izmishljash i nisi bash chista u glavi...Kod drugih korisnika pochinje da se javlja sumnja u tvoje rechi, ti pochnesh da zahtevash sankcije za takvo ponashanje dotichne ( eto klikova) drugi prijavljuju postove tvoje senke u kojima te vredja i proziva ( eto klikova)

nishta se naravno ne desi i ostali zakljuche da je to TVOJ LICHNI SUKOB SA DOTICHNOM i odluche da se ne meshaju...ti ispadash budala, i vishe ti niko ne veruje, i sad ti lepo kazzi kad neshto nije kako treba, tvoja rech vishe nema tezzinu i administracija je zashtichena.
"senke" mogu biti plachene ili samo izmanipulisane da rade upravo to shto rade, vrlo je korisno.
Vechina bivshih moderatora ovde ima svoju senku koja joj dahche za vratom.........a neke su i same postali moderatori...
 
Poslednja izmena:
Pa ovako Vanda...ti si svojim delovanjem na forumu pokazala da umesh da mislish i da sagledash stvari....veliki broj drugih korisnika tebi veruje, imash kredibilitet...bila si moderator vishe nisi...kao takva ti si potencialna opasnost za forum....i sad, kako se to reshava?

Takve osobe dobiju svoju senku, koja ih prati i provocira po forumu, vredja pljuje i uznemirava....na sve to chesh ti naravno reagovati (eto klikova) trazziti od administracije da to reshi ( eto klikova) oni che ti neshto palamuditi i praviti te ludom, ti chesh pocheti da pizdish ( eto klikova) korisnici che pocheti da se interesuju za taj "sukob" (eto klikova)

Josh nekoliko klonova che da pusti razne poluinformacije i dolije ulje na vatru, pochinju da kruzze pp-ovi (eto klikova) Kad se vratish nazad, uzrok sukoba je obrisan, ti tvrdish da je bilo tako a oni kazzu drugima da izmishljash i nisi bash chista u glavi...Kod drugih korisnika pochinje da se javlja sumnja u tvoje rechi, ti pochnesh da zahtevash sankcije za takvo ponashanje dotichne ( eto klikova) drugi prijavljuju postove tvoje senke u kojima te vredja i proziva ( eto klikova)

nishta se naravno ne desi i ostali zakljuche da je to TVOJ LICHNI SUKOB SA DOTICHNOM i odluche da se ne meshaju...ti ispadash budala, i vishe ti niko ne veruje, i sad ti lepo kazzi kad neshto nije kako treba, tvoja rech vishe nema tezzinu i administracija je zashtichena.
"senke" mogu biti plachene ili samo izmanipulisane da rade upravo to shto rade, vrlo je korisno.
Vechina bivshih moderatora ovde ima svoju senku koja joj dahche za vratom.........a neke su i same postali moderatori...


..."senke" se nameshtaju i onima koji slobodno misle, a nisu nikad bili deo Administracije...:mrgreen:

...Manifest ili Jevandjelje po Pipi... :worth:
 
Koga bi htela? Ima ceo arsenal chichaka rasporedjenih po pdf-ovima na kojima "operishu" Ponekad ih prebace u drugi reon, npr sa politike na zzene, sa fudbala na filozofiju i tako

Nego, pitate se svi sledecha pitanja:

KO je tako dokon da prebacuje postove sa jednog foruma na drugi?
KO nije u stanju ni da izmisli sopstveni zzivot nego pravi kolazz od tudjih?
KO se pretvara da je realna osoba a nije?
KO prisvaja tudje fotografije i tudju decu?

ZASHTO to se bolje pitajte. I onda se odgovor nameche sam po sebi: Onaj ko ima INTERESA da to radi....a ja ne vidim da ta vasha Tijana ima neki interes u svemu tome....mozzda i ima, ali onda ne bi opstala ova tema koja se svodi na nju...
Bolest je mnogo kreativnija od c/p...
 
...da su malo pametniji, dobila bi adekvatnu..."senku"...ovako, OvO je samo "odraz" njihove inteligencije i umecca "vodjenja" politike Foruma...

Pametnog uvek lomish gluposhchu jer sa tim ne mozze da se nosi...suvishe je nepojmljivo...dakle vrlo lukav potez zalepiti senku koja je kontra...i time proradi psihologija:
S kim si takav si
i eto ti savrshenog uspeha nameshtaljke...kad se dva pametna sukobe, tu se ima shta nauchiti pod jedan, pod dva nikad se ne spushtaju na vasharski nivo...
Svi smo mi ovde uchesnici "Farme"
 
Koto, videla sam toliko tema o modovima da ne umem da ih izbrojim, sa takođe vrlo ozbiljnim optužbama, i NIJEDAN nije pao zbog takve teme, pogotovo u roku od 24h. Ebg, meni to nešto govori.

meni to govori da nemaju svi modovi istu tezinu. neki su relativno tezi od drugih. neki ce pasti i zbog sitnice (ne u ovom konkretnom slucaju o kome se ovde pise), a drugi ce prestati da budu modovi samo onda kada i ako oni sami tako odluce.
 
Pametnog uvek lomish gluposhchu jer sa tim ne mozze da se nosi...suvishe je nepojmljivo...dakle vrlo lukav potez zalepiti senku koja je kontra...i time proradi psihologija:
S kim si takav si
i eto ti savrshenog uspeha nameshtaljke...kad se dva pametna sukobe, tu se ima shta nauchiti pod jedan, pod dva nikad se ne spushtaju na vasharski nivo...
Svi smo mi ovde uchesnici "Farme"
:ok::ok:

И морам да додам - оног момента кад сам се учланила, било ми је јасно да ме чекају овакве ствари. Не изненађује ме много тога, искрено.
Али, кад сам већ део ,,Фарме'', зашто не бих увеличала тај шоу понекад?
Бар то могу и умем. ;)
 
Pametnog uvek lomish gluposhchu jer sa tim ne mozze da se nosi...suvishe je nepojmljivo...dakle vrlo lukav potez zalepiti senku koja je kontra...i time proradi psihologija:
S kim si takav si
i eto ti savrshenog uspeha nameshtaljke...kad se dva pametna sukobe, tu se ima shta nauchiti pod jedan, pod dva nikad se ne spushtaju na vasharski nivo...
Svi smo mi ovde uchesnici "Farme"

...napisah...da su malo pametniji prilepili bi adekvatniju "senku"...

...svako ko ima "ochi shirom zatvorene" konta ko mu je PRILEPAK ( ili vishe "njh" )...:lol:

...za boldovano...teorija koja sve manje uspeva u praxi...
 
:ok::ok:

И морам да додам - оног момента кад сам се учланила, било ми је јасно да ме чекају овакве ствари. Не изненађује ме много тога, искрено.
Али, кад сам већ део ,,Фарме'', зашто не бих увеличала тај шоу понекад?
Бар то могу и умем. ;)


...show must go on...let's play ...ili kako bi rekli Jamajchani..." leC DuDa T agen"...:hahaha:

...
 
Poslednja izmena:
:ok::ok:

И морам да додам - оног момента кад сам се учланила, било ми је јасно да ме чекају овакве ствари. Не изненађује ме много тога, искрено.
Али, кад сам већ део ,,Фарме'', зашто не бих увеличала тај шоу понекад?
Бар то могу и умем. ;)

Ja chu da budem Vendi :zper:

Mene je iznenadilo, jer nije bilo odmah tako...u jednom momentu se odluchilo da se "podigne rejting foruma" i pocheli su da se povlache sumanuti potezi koji unishtavaju ma i tragove kvalitetne konverzacije i kvalitenog foruma........a onda sam shvatila da se to mnogo bolje prodaje, jeftini bofl, i mnogo ga je lakshe i jeftinije napraviti.
Mozze i c/p, mogu i klonovi ...i parice samo kaplju...mnogo jednostavnije nego odrzzavati kvalitetan forum kome je cilj razmena informacija i mishljenja....

Prvo me nerviralo, a onda kazzem, ok, Krstarica je privatno vlasnishtvo, nije javni servis, nije drushtvena svojina...nek rade sa njom shta god misle......a da li chu ja uchestvovati u tome?
Pa ne zzelim da uchestvujem u tome, ali mi niko nije ni rekao da chu biti deo toga na taj nachin, a jesam samim tim shto sam registrovana ovde....i tu se osecham pomalo prevareno i osecham se da me drzze za ovcu, ali sve dok stvar ne postane lichna nema veze.
A kada postane lichna, e onda ima i pravnog leka, a to vech nikome nije u interesu.
 
®:
Fali ti jedno :mrgreen:®:mrgreen: a u drugom slučaju imaš višak ij, tj. i, jer j ide poslije n, lenJčugo :per:
TrnJovit je put proekavljivanja :lol:
Eh, Trnjaci i Dvorovi :mrgreen:


P.S. Nikad neinventivniji post od tebe!!!!! :evil:

Jel vidish ! :lol:

Eto koji sam karakter. Tolike zime i ljeta provedoh na ekavskom govornom podrucju, a znam da se kaze vrijedna=vredna, ali lijenost ne znadoh kako da napisem .Crna ja, znas li da si mi odma ti pao na pamet...umalo ne napisah lenost :D mogu misliti kako bi me napenalio
To ja treniram , kad bejah tamo pisah ije, a sad mi nedostaje eeeeeeeee, pa da ne ispadnem iz shtosa.

A nista me vishe ne pitaj ni za citanje, ni pisanje, ni gramatiku , ni pravopis ...svesam zaboravila...u svrhu adaptacije , memoriju je popunio centar za brojanje KM ...jos samo da polazem za dozvolu upravljanja skelom i bicu u ful opremi :lol:

Inace izvinjavam se zbog zloupotreba teme za odgovor

Tema je od pocetka vrlo zanimljiva i da ne zurim sada rado bi uzela uceshce u razvijanje kora tj. stranica.
 
Poslednja izmena:
meni to govori da nemaju svi modovi istu tezinu. neki su relativno tezi od drugih. neki ce pasti i zbog sitnice (ne u ovom konkretnom slucaju o kome se ovde pise), a drugi ce prestati da budu modovi samo onda kada i ako oni sami tako odluce.

Da, mislim da chak ni svi supermoderatori nemaju istu funkciju i uvid u sve kao neki drugi.......Koliko administratora ima Krstarica? Mi uglavnom vidjamo samo taba, zar ne....a ostalih 5-6? Ne pojavljuju se....bar ne otvoreno u svojim "uniformama" .... a sigurno da pod raznim "plashtevima"
Ova "administracija" koja mi vidimo i koja je je regrutovana iz redova nas samih, pod nashim imenima a njihovom zastavom, e to vam je dragi moji dzak za udaranje. Smejurija. Niko od njih ne donosi nikakve odluke, vechina ih veruje da radi na tome da forum bude bolje mesto za forumashe ( dakle suprotno interesima priliva kapitala) ali snose posledice tudjih "loshih" odluka.
Kada korisnici krenu na moderatora, nezadovoljni kontradiktornim stavovima administracije, uvek se zavrshi tako shto Admini chute....puste da se o korisniku-moderatoru iznosi prljav vesh, da se vredja, da mu se zadire u privatni zzivot...a onda ga smene. :)
A korisnici ujeli sami sebe za rep i zadovoljno misle da su postigli neshto...privid.......
 
Poslednja izmena:
Zato što je zabavno? Zato što ih boli uvo za druge ljude?
Uostalom, ovde se često događa da ti ljudi ne veruju kad pišeš istinu, a u laž veruju.

To nije zabavno, vec bolesno
Zabavno je glumiti da si neko drugi i pre svega lagati samog sebe
Onda moras da budes ozbiljan psiho za tako nesto
I da u tome jos i uzivas
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top