KO JE SLIKAO NOCNO OSVETLJENJE

  • Začetnik teme likovnjakudusi
  • Datum pokretanja
Hey...malo kasno ali sta sad. Imas npr Rembranta, koji slika portrete iz polu tame i slike sa temama iz biblije. Isto imas puno baroknih slikara koji slikaju tzv podrumsko svetlo. Iz novije umetnosti, fovista, ekspresionista - Moris Vlamenk. Njegovi kasniji radovi. ulice prekrivene snegom, trgovi. Baci pogled. :)
 
ljubicastozelena roze:
Hey...malo kasno ali sta sad. Imas npr Rembranta, koji slika portrete iz polu tame i slike sa temama iz biblije. Isto imas puno baroknih slikara koji slikaju tzv podrumsko svetlo. Iz novije umetnosti, fovista, ekspresionista - Moris Vlamenk. Njegovi kasniji radovi. ulice prekrivene snegom, trgovi. Baci pogled. :)
PUNO TI HVALA, JA SAM JOS O TOME I NIJE KASNO. MOZDA SI MOGAO DA MI NAPISES SAJTOVE AKO IH ZNAS. HVALA TI MNOGO !!!!
 
Anonymous:
ljubicastozelena roze:
Hey...malo kasno ali sta sad. Imas npr Rembranta, koji slika portrete iz polu tame i slike sa temama iz biblije. Isto imas puno baroknih slikara koji slikaju tzv podrumsko svetlo. Iz novije umetnosti, fovista, ekspresionista - Moris Vlamenk. Njegovi kasniji radovi. ulice prekrivene snegom, trgovi. Baci pogled. :)
PUNO TI HVALA, JA SAM JOS O TOME I NIJE KASNO. MOZDA SI MOGAO DA MI NAPISES SAJTOVE AKO IH ZNAS. HVALA TI MNOGO !!!!
www.artcyclopedia.com ,www.abcgallery.com
Procesljaj malo ove sajtove, ja sam mislila da trazis iskljucivo slike gradova nocu... :roll:
 
Goscice, moram da ti kazem da si mi nevidjeno pomogla!!!HVALA!!! :wink: :wink: :wink: Ja inace nisam iz umetnicke struke, ali radim jedan u sa decom , pa tako predajem i likovno. sve ovo mi je neophodno za jedan projekat za strucno usavrsavanje.
E, Sad po onom , ko ti da prs....jos jedno pitanje : Znas li mozda na kojim sajtovima mogu da pronadjem nesto od decjih radova na istu temu? Ako znas,slucajno...
Puno te pozdravljam. :) , pa se jos ovde "cujemo"
P.S. Cime se ti bavis, ako zelis da otkrijes?
 
likvovnjakudusi:
Goscice, moram da ti kazem da si mi nevidjeno pomogla!!!HVALA!!! :wink: :wink: :wink: Ja inace nisam iz umetnicke struke, ali radim jedan u sa decom , pa tako predajem i likovno. sve ovo mi je neophodno za jedan projekat za strucno usavrsavanje.
E, Sad po onom , ko ti da prs....jos jedno pitanje : Znas li mozda na kojim sajtovima mogu da pronadjem nesto od decjih radova na istu temu? Ako znas,slucajno...
Puno te pozdravljam. :) , pa se jos ovde "cujemo"
P.S. Cime se ti bavis, ako zelis da otkrijes?
Jako mi je drago da sam pomogla, za decije radove cu morati malo da "procackam", pa ti javljam.Inace sam po profesiji vajar, a po vokaciji slikar.Poz.! :)
 
e pazi ovako prvi ko se bavio problematikom nocnog osvetljenja ti je pjero dela franceska,imas karavadja tintoreto andrea del satro e ali ja mislim da ti je najpogodniji tintoreto mad ja mislim da je i rafaelo imao nesto i to ima tri izvora nocnog osvetljenja spasavanje nekog alostola iz tamnice... :)
 

Back
Top