5 hiljada evra, kineska svastika na 3 god. i deo zarade prodavnice...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

HappyFuneral

Domaćin
Poruka
4.544
Situacija je sledeca....

Indirektno mi je ponudjeno da ozenim (:rotf:) svastiku Kineza koji u mom gradu drzi par prodavnica kineske skart robe...
Dobijem 5k evra ako ostanem u braku sa svastikom 3 god, kako bi dobila drzavljanstvo (mislim da je 3 ili je mozda 2 god). 2,5k dobijem odmah, a 2,5 dobijem posle tih par godina suzivota sa kineskinjom.
Ako mi je to malo, dobijam i deo zarade jedne od prodavnica koje poseduju...

Potpisuje se ugovor o tome da nema nikakve deobe imaovine u slucaju razvoda braka i u obavezi sam da zivim sa njom tih par godina, zbog redovne kontrole nasih organa...

Ja sam za ovakve price cuo, al nisam do skoro verovao da se to stvarno desava...

Kakvi su ljudi koji prihvataju ovakve ponude? Da ste na mom mestu, sta biste radili? :)
 
Situacija je sledeca....

Indirektno mi je ponudjeno da ozenim (:rotf:) svastiku Kineza koji u mom gradu drzi par prodavnica kineske skart robe...
Dobijem 5k evra ako ostanem u braku sa svastikom 3 god, kako bi dobila drzavljanstvo (mislim da je 3 ili je mozda 2 god). 2,5k dobijem odmah, a 2,5 dobijem posle tih par godina suzivota sa kineskinjom.
Ako mi je to malo, dobijam i deo zarade jedne od prodavnica koje poseduju...

Potpisuje se ugovor o tome da nema nikakve deobe imaovine u slucaju razvoda braka i u obavezi sam da zivim sa njom tih par godina, zbog redovne kontrole nasih organa...

Ja sam za ovakve price cuo, al nisam do skoro verovao da se to stvarno desava...

Kakvi su ljudi koji prihvataju ovakve ponude? Da ste na mom mestu, sta biste radili? :)

posalji broj ovim LDPovcima...oni bi sve prodali za "bolji zivot"...jedino sto bi tesko dostigli tu cenu od 5k....al dosta njima i 2 soma...:hahaha:
 
Situacija je sledeca....

Indirektno mi je ponudjeno da ozenim (:rotf:) svastiku Kineza koji u mom gradu drzi par prodavnica kineske skart robe...
Dobijem 5k evra ako ostanem u braku sa svastikom 3 god, kako bi dobila drzavljanstvo (mislim da je 3 ili je mozda 2 god). 2,5k dobijem odmah, a 2,5 dobijem posle tih par godina suzivota sa kineskinjom.
Ako mi je to malo, dobijam i deo zarade jedne od prodavnica koje poseduju...

Potpisuje se ugovor o tome da nema nikakve deobe imaovine u slucaju razvoda braka i u obavezi sam da zivim sa njom tih par godina, zbog redovne kontrole nasih organa...

Ja sam za ovakve price cuo, al nisam do skoro verovao da se to stvarno desava...

Kakvi su ljudi koji prihvataju ovakve ponude? Da ste na mom mestu, sta biste radili? :)

Pa ako izgleda ovako

2nbvrf7.jpg


onda privataj odmah ;) ..a uzmi i taj procenat od radnje.
 
kinezi i jevreji hmmm

A ne... palo meni na pamet nije da pristanem. Samo me zanima misljenje ljudi, ali neko ozbiljno...
Da li bi uopste razmisljali da li da pristanu na ovo...
Zasto bi pristali, ako bi pristali, ili zasto ne, ako im se ideja ne svidja...

S obzirom na stanje u drzavi, 5k evra nije mala para...

Jel je neko uopste mislio o ovome vise od 5 sekundi?
 
[Ne_Vazim_Se];15936867:
... a shta se ovde tachno prodaje?

Mislim, to "oni bi sve prodali" zvuchi kao da dupe dajesh... a realno nishta ne radish i dobijesh 5 soma za to... je l' tako!?

pa sta znam...dajes nekome 3 godine zivota za 5 soma....idi bolje radi nesto pa zeni koju hoces...usput...5 000 za 3 godine je zbir bedne plate manje od 150 e mesecno...to je zaista jadno...zato i kazem...to niko osim lezilebovica LDPovca nece zagristi...jedino njima mozes da podvalis pricu kako ce dobiti sve za nista....(jedino ako neko bas jeste u skripcu pa mora to da uradi...)
 
Poslednja izmena:
Situacija je sledeca....

Indirektno mi je ponudjeno da ozenim (:rotf:) svastiku Kineza koji u mom gradu drzi par prodavnica kineske skart robe...
Dobijem 5k evra ako ostanem u braku sa svastikom 3 god, kako bi dobila drzavljanstvo (mislim da je 3 ili je mozda 2 god). 2,5k dobijem odmah, a 2,5 dobijem posle tih par godina suzivota sa kineskinjom.
Ako mi je to malo, dobijam i deo zarade jedne od prodavnica koje poseduju...

Potpisuje se ugovor o tome da nema nikakve deobe imaovine u slucaju razvoda braka i u obavezi sam da zivim sa njom tih par godina, zbog redovne kontrole nasih organa...

Ja sam za ovakve price cuo, al nisam do skoro verovao da se to stvarno desava...

Kakvi su ljudi koji prihvataju ovakve ponude? Da ste na mom mestu, sta biste radili? :)

A je l' ima seksa u tom braku.
 
A ne... palo meni na pamet nije da pristanem. Samo me zanima misljenje ljudi, ali neko ozbiljno...
Da li bi uopste razmisljali da li da pristanu na ovo...
Zasto bi pristali, ako bi pristali, ili zasto ne, ako im se ideja ne svidja...

S obzirom na stanje u drzavi, 5k evra nije mala para...

Jel je neko uopste mislio o ovome vise od 5 sekundi?

Tebra bre poshalji taj broj dobicesh i procenat neki... :)

pa sta znam...dajes nekome 3 godine zivota za 5 soma....idi bolje radi nesto pa zeni koju hoces...usput...5 000 za 3 godine je zbir bedne plate manje od 150 e mesecno...to je zaista jadno...zato i kazem...to niko osim lezilebovica LDPovca nece zagristi...jedino njima mozes da podvalis pricu kako ce dobiti sve za nista....

Pa ne dajem ja njoj nishta... samo zivimo na istoj gajbi tri godine i to je to... kao da imash cimerku... ono... naravno moze to i bolje jer stvarno to mu dodje 150 jevreja mesechno, al' valjda bi na taj procenat od te prodavnice njihove bilo josh sto... i eto jedne prosechne plate mesechno... samo da stavish svoje ime na papir. Realno, do jaja je to... :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top