God damn Hall of sesons! Angel of Darkness

Evo, ovako...

Prvo cucnes, i ostani uvek dole jer tad te duh najmanje ostecuje. Puzeci pokupi sacmaru i municiju.
Videces da se na figurama povremeno pojavljuje plavo svetlo. To je peta Obscura slika koju treba da uzmes. Medjutim, kad se priblizis figuri svetlo se premesti na drugu. Nadji mesto najblize figuri sa svetlom tako da se ono ne premesti i pocni da pucas u duha(i dalje u cucecem polozaju). On ce zastati na par sekundi i u tih par sekundi moras da ustanes, sklonis sacmaru i pridjes figuri da pokupis sliku. Ako ne uspes, duh se pokrene, svetlo se premesta i onda sve ispocetka.

Pa, srecno!
 
LPhoklica:
Sanndra:
Nista, nista i drugi put. Ja sam nedavno presla igru po drugi put i sve mi je jos sveze pa ako ti opet zatreba pomoc ti javi.

e da znas da mi treba tvoja pomoc!
uzela sam svih 4 elemenata i poredjala ih u slike, ali sada ne znzm sta da radim, isla sam ^dole^ i odvrnula neke rucice..i sta sad?

Pa, ako si odvrnula sve rucice(a ima ih cetiri), vratis se gore i na sredini sale, tamo gde su one platforme sa kojima se otvaraju vrata pojavljuju se cetiri stuba koji se podizu i spustaju. Razlicite su visine tako da treba postepeno, pazljivim skokovima sa jednog na drugi u pravom trenutku da se popnes na visi nivo te dvorane. A posle toga ces se vec snaci.
 

Back
Top