Predrasuda

Leon bg:
zavodljiva1976:
Asta la vista!:
zavodljiva1976:
:roll: Mislim da gresis....
:roll: Ove se cuvaj :lol: :lol:

:shock: Sta sam ja? Babaroga? Zasto da me se cuva?

samo bez svadje molim :wink:
Ne....zaista, da li iko moze da zamisli lepoticu, negovanu, zenstvenu, sigurnu u sebe na chatu, forumu itd?
:roll: A sta je tu tako cudno? Zasto mislis da ovde takvih nema? Mislis da su sve devojke iz zene koje dolaze ovde isflekane,sa masnom kosom,nepocupanim obrvama,lakom na pola nokta(to ja zovem "propala pevaljka" lak :lol: ),isfrustrirane od strane svojih muzeva,pa dolaze ovde da lece svoje komplekse?
A sto se tice svadje nas dvoje....mi se ne svadjamo(barem ja),to se zove DISKUSIJA :lol: :wink:
 
jok, ja nemam dobru dushu a lak mi nije na polanokta sada. aha bio je pre nedelju dana. mada i ne lakiram nokte. mad alichim na tipa. privlace me i zene i malo kocim svoju lezb stranu. mada svako je bisexualan. pitajte busturu
da li to ides za svojim primerom, da si ti malko nespretan, i dobar u dushi? ili si dobar frajer razocharan sto ovde nema nekog tebi ravnog a ove uzivo zene su ti sve dosadile sad opet izigravam sherloka
 
Leon bg:
Da li je opravdano sto imam osecaj da ovde preko 90% devojaka "ima dobru dusu", sli da ima je fizicki izgled sacuvaj Boze?

pitanje je odakle ti taj osecaj, ili je to pretpostavka. znaci tebi nije cilj naci devojku.
ja te postujem kao muskarca, verovatno samosvesnog i zgodnog. mora da nosish sako i karirane koshulje ali sa stilom. kako kao muskarca, pa posthujem muskarce. a zene. pa nemam pojma
 
Ima i takvih (iskompleksiranih, previse introvertnih, nesamopouznadih), ali bas 90%... :shock: Ne bih rekla.
A sa druge strane... pazi, molim te, tvoje pitanje. Zasto se to odnosi samo na zenski pol? Pa, ja glavu dajem da mnogo vise ima "nesigurnih" muskaraca ovde nego takvih zena, s obzirom na to da je dokazano da veci deo ljudi koji dolaze na forum i chat upravo pripada muskoj populaciji... :roll:
 
smatraj me svojom...:
Ima i takvih (iskompleksiranih, previse introvertnih, nesamopouznadih), ali bas 90%... :shock: Ne bih rekla.
A sa druge strane... pazi, molim te, tvoje pitanje. Zasto se to odnosi samo na zenski pol? Pa, ja glavu dajem da mnogo vise ima "nesigurnih" muskaraca ovde nego takvih zena, s obzirom na to da je dokazano da veci deo ljudi koji dolaze na forum i chat upravo pripada muskoj populaciji... :roll:
Prvo da se slozim da je procenat nesto manji, ali bih rekao nesto na temu ko posecuje forume i chat. Koliko ja znam mnogo vise muskaraca se interesuje za kompjutere od zena pa zar nije onda logicno da je vise muskaraca na forumima, chat-u i internetu uopste?
 
Dovla:
smatraj me svojom...:
Ima i takvih (iskompleksiranih, previse introvertnih, nesamopouznadih), ali bas 90%... :shock: Ne bih rekla.
A sa druge strane... pazi, molim te, tvoje pitanje. Zasto se to odnosi samo na zenski pol? Pa, ja glavu dajem da mnogo vise ima "nesigurnih" muskaraca ovde nego takvih zena, s obzirom na to da je dokazano da veci deo ljudi koji dolaze na forum i chat upravo pripada muskoj populaciji... :roll:
Prvo da se slozim da je procenat nesto manji, ali bih rekao nesto na temu ko posecuje forume i chat. Koliko ja znam mnogo vise muskaraca se interesuje za kompjutere od zena pa zar nije onda logicno da je vise muskaraca na forumima, chat-u i internetu uopste?
...i zar nije onda logicno da ima vise (kako da kazem?) nesamopouzdanih muskaraca ovde i da pitanje treba prvenstveno da se odnosi na muskarce??? Doduse, znam zasto su tu zene u prvom planu. Jasno mi je to i prihvatam. Ipak se od nas ocekuje mnogo vise... I podrzavam to, s jedne strane, ali opet...
 
Asta la vista!:
Soprano:
zavodljiva1976:
:roll: Mislim da gresis....

Slazem se ti si nasa dika i ponos!!!

PS lave pogledaj njen profil!!!

a pritom imaj na umu da sam takvu fotku i ja mogao da stavim u svoj profil :lol: :lol: :lol:
Ma daj bre Soprano pa riba je do sada napisala 1750 poruka :!: :idea: Sta ti to govori :?: :lol: :lol:

:shock: Da cujem sta to govori? Bas me zanima!
Posto tacno znas koliko sam poruka napisala,da ne znas mozda koje su teme u pitanju?
A sto se tice slike,neces me isprovocirati :!:
 
Leon bg:
Da li je opravdano sto imam osecaj da ovde preko 90% devojaka "ima dobru dusu", sli da ima je fizicki izgled sacuvaj Boze?
Ovaj drugi deo mi nije baš najjasniji... Valjda hoćeš reći da ovde svraća dno dna.
Mislim da nas ima svakakvih.
Mislim, takođe, da uglavnom ima onih sa maaaalo većim IQ, da ne bude da vas hvalim (ili sebe :shock: )
Znam da bar 50% ljudi iz "života" ne bi umelo da sastavi dve rečenice, a da imaju smisla...
A ti zaključi kako izgledamo.
 
zavodljiva1976:
:roll: A sta je tu tako cudno? Zasto mislis da ovde takvih nema? Mislis da su sve devojke iz zene koje dolaze ovde isflekane,sa masnom kosom,nepocupanim obrvama,lakom na pola nokta(to ja zovem "propala pevaljka" lak :lol: ),isfrustrirane od strane svojih muzeva,pa dolaze ovde da lece svoje komplekse?
E bas si mu dobro rekla, mrzim kada ljudi ovako generalizuju! :x
 
smatraj me svojom...:
Ima i takvih (iskompleksiranih, previse introvertnih, nesamopouznadih), ali bas 90%... :shock: Ne bih rekla.
A sa druge strane... pazi, molim te, tvoje pitanje. Zasto se to odnosi samo na zenski pol? Pa, ja glavu dajem da mnogo vise ima "nesigurnih" muskaraca ovde nego takvih zena, s obzirom na to da je dokazano da veci deo ljudi koji dolaze na forum i chat upravo pripada muskoj populaciji... :roll:

Tacno.
 
Asta la vista!:
Soprano:
zavodljiva1976:
:roll: Mislim da gresis....

Slazem se ti si nasa dika i ponos!!!

PS lave pogledaj njen profil!!!

a pritom imaj na umu da sam takvu fotku i ja mogao da stavim u svoj profil :lol: :lol: :lol:
Ma daj bre Soprano pa riba je do sada napisala 1750 poruka :!: :idea: Sta ti to govori :?: :lol: :lol:

To govori da je napisala mnogo poruka. Sada nam lepo objasni sta "to" tebi govori?!

Lepo sad prokomentarisi, a ne k'o seoska baba koja odgovara iza ledja, sto bi rekli: budi musko, makar ovde, niko te ne vidi! :twisted:
 
chokolada:
zavodljiva1976:
:roll: A sta je tu tako cudno? Zasto mislis da ovde takvih nema? Mislis da su sve devojke iz zene koje dolaze ovde isflekane,sa masnom kosom,nepocupanim obrvama,lakom na pola nokta(to ja zovem "propala pevaljka" lak :lol: ),isfrustrirane od strane svojih muzeva,pa dolaze ovde da lece svoje komplekse?
E bas si mu dobro rekla, mrzim kada ljudi ovako generalizuju! :x
Chokoladice.... :wink:
 

Back
Top