dzez balet

Dzez balet isto imas u klubu Viva Dance-one treniraju u pozoristu dadov i svake veceri su treninzi.oni su ti jedni od ozbiljnijih u zemlji.javi se u dadov ili svrati svake veceri do sale na spratu dadova
 
LadyMarmalade:
Dzez balet isto imas u klubu Viva Dance-one treniraju u pozoristu dadov i svake veceri su treninzi.oni su ti jedni od ozbiljnijih u zemlji.javi se u dadov ili svrati svake veceri do sale na spratu dadova
Ja sam bila u Vivi i tamo je tamo terorisanje, više se ništa ne radi.Treninzi su 2 puta nedeljno, smanjilo se, a i više nas niko ne ferma. Nema nastupa, nema ničega,kad su nastupi, onda idu samo dsevojke iz Novog sada, a devojke iz Beograda igraju pred ogledalom a i članarina je 35 eura. Malo mnogo zar ne? :roll: :roll: :roll:
 
mb3:
LadyMarmalade:
Dzez balet isto imas u klubu Viva Dance-one treniraju u pozoristu dadov i svake veceri su treninzi.oni su ti jedni od ozbiljnijih u zemlji.javi se u dadov ili svrati svake veceri do sale na spratu dadova
Ja sam bila u Vivi i tamo je tamo terorisanje, više se ništa ne radi.Treninzi su 2 puta nedeljno, smanjilo se, a i više nas niko ne ferma. Nema nastupa, nema ničega,kad su nastupi, onda idu samo dsevojke iz Novog sada, a devojke iz Beograda igraju pred ogledalom a i članarina je 35 eura. Malo mnogo zar ne? :roll: :roll: :roll:
Ja sam isto bila u Vivi do pre mesec dana, tamo je skroz bezveze, više ništa nije kao pre. Sve se vrti u krug i uopšte nije tako dobro kao što mnogi misle. Sve je gore i gore. To za devojke iz Novog sada je istina, to je i jedan od razloga zašto sam otišla. :? :!:
 
Pa verovala sam da ce ostati iste kao i kad sam ja trenirala a to je bilo do pre godinu dana...
a i clanarina je bila 1200 din!
Znaci propala viva...
Nista ...sestro idi u beti bup... dok se ne pojavi mojca iz slovenije
e vas dve a koje ste godine pocele da trenirate u vivi? mozda vas znam
 
LadyMarmalade:
Pa verovala sam da ce ostati iste kao i kad sam ja trenirala a to je bilo do pre godinu dana...
a i clanarina je bila 1200 din!
Znaci propala viva...
Nista ...sestro idi u beti bup... dok se ne pojavi mojca iz slovenije
e vas dve a koje ste godine pocele da trenirate u vivi? mozda vas znam
Ima nas dosta devojaka koje smo iz Vive došle u Betty boop i veruj mi da je odlično. Stalno idemo ili na nastupe ili na takmičenja, mnogo se više družimo jer je opuštenije, mada mnogo se više i radi. Za mojcu ne verujem da će ikad doći, a i ona ti je fazon ko u Vivi. Ništa ne pruža a traži sve. Ma ovde mi je baš kako treba, radi se profesionalno ne planiram da se mrdam. :D
 
Amsha:
a kolika su ogranichenja u godinama za pochetnike jazz baleta?

pa moja sestra od 30 godina koja ima dvoje dece je isla na tas jedno vreme :) prestala zbog posla :(

...e da a to za vivu sam cuo od bivse devojke...koja je isto isla tamo..da je teror...blah..ovde sve propada
 
Godine nemaju veze, ovde gde sam ja isla bilo je devojaka i preko 20, ali i preko 30 godina! Jazz je super stvar,a narocito zato sto NIJE DOSADAN! Ova skola se nalazi u centru grada, mozete da zovete pa da pitatae sve sto vas zanima 065 66 23 647
p.s. i moja bratanica je isla u tu Vivu i kaze da je katastrofa...:(
 

Back
Top