nikako kupiti!!!

G

Gari sha

Gost
OK! People!!! Ajd, sad, gledao sam sve zivo, Yamahu, Mission, Denon, Pioneer, Sony. STA???
I sta sam skontao, skupo bre!
Trnutno me je zainteresovalo nesto iz Sony-ja ali nemam pojma gde to da nadjem. Treba mi pojacalo+2 podnostojeca zvucnika.
Na sajtu Sony-ja ima risiver bez cene, ali nema zvucnika, i narovno nemA GDE DA SE KUPI!
Po svetskim sajtovima sam skontao da to skupa izadje oko 300$ sto je 18000 dinara, sto je super cena, ali sta da radim?
Radi se o Sony STR-DE197 Stereo receiver-u i Sony SS-MB350H Bookshelf speakers ili SS-MF550H podnostojeci.
Da li ima neko iskustva sa njima?
Bilo kakva sugestija je pozeljna, jer sam GOTOV!
 
Pogledaj u Sony World-u u Nusicevoj (BGD). Oni su zastupnik Sony-a za Srbiju.
Sto se risivera tice, za mene je nepoznanica kakav je. A, zvucnici? Generalno, imam misljenje (ne samo ja) da su Sony zvucnici cista konfekcija. Ali, ukoliko mislis da za 300$ mozes kupiti i risiver i zvucnike, samo napred.
 
cijena nije loša ,ali nažalost zvuk neće biti nešto posebno za sto do stopedeset evrića može se kupiti bolje pojačalo,ali polovno što nije frka jer se u principu radi o jako dugotrajnim proizvodima koje nije teško servisirati ako za tim uopšte bude potrebe,ja sam nedavno kupio pionira A808,sa fetovima,direktnim izlazom ,daljinskim.sasvim je pristojno u budžet klasi i platio sam ga 75 evra.Inače osnovno pravilo kod kupovine je da se kupuje ušima,a bitno je još gdje ćeš slušati muziku,mala soba isl.,vrsta muzike itd.
 
Znaci ovako,ako je ikako moguce pokusaj da izdvojis barem malo vise para za zvucnike.Po mogucnosti kupi neki ENGLESKI,USA ili EUROPSKI zvucnik pre nego JAPANSKI.Mislim da ces biti puno zadovoljniji sa zvukom. :o
 
Gari sha:
OK! People!!! Ajd, sad, gledao sam sve zivo, Yamahu, Mission, Denon, Pioneer, Sony. STA???
I sta sam skontao, skupo bre!
Trnutno me je zainteresovalo nesto iz Sony-ja ali nemam pojma gde to da nadjem. Treba mi pojacalo+2 podnostojeca zvucnika.
Na sajtu Sony-ja ima risiver bez cene, ali nema zvucnika, i narovno nemA GDE DA SE KUPI!
Po svetskim sajtovima sam skontao da to skupa izadje oko 300$ sto je 18000 dinara, sto je super cena, ali sta da radim?
Radi se o Sony STR-DE197 Stereo receiver-u i Sony SS-MB350H Bookshelf speakers ili SS-MF550H podnostojeci.
Da li ima neko iskustva sa njima?
Bilo kakva sugestija je pozeljna, jer sam GOTOV!
vidi shto se sony-Ja tice to ti je za devojcice lepo izgleda ako hocesh lep zvuk bolje nadji nekog engleza a shto se zvucnika tice sony nipod tackom razno znaci opet englez ili danac za hi-fi danas mozda je bolje uzeti neshto starije korishteno (ali neotvarano)
 
Gari sha:
OK! People!!! Ajd, sad, gledao sam sve zivo, Yamahu, Mission, Denon, Pioneer, Sony. STA???
I sta sam skontao, skupo bre!
Trnutno me je zainteresovalo nesto iz Sony-ja ali nemam pojma gde to da nadjem. Treba mi pojacalo+2 podnostojeca zvucnika.
Na sajtu Sony-ja ima risiver bez cene, ali nema zvucnika, i narovno nemA GDE DA SE KUPI!
Po svetskim sajtovima sam skontao da to skupa izadje oko 300$ sto je 18000 dinara, sto je super cena, ali sta da radim?
Radi se o Sony STR-DE197 Stereo receiver-u i Sony SS-MB350H Bookshelf speakers ili SS-MF550H podnostojeci.
Da li ima neko iskustva sa njima?
Bilo kakva sugestija je pozeljna, jer sam GOTOV!
:D bas sam danas kupio taj sonijev risiver za 15000 i dva pionirova zvucnika za 16.000. zvucnici su 190W. mamara... :D
 
novi pioneer:
Gari sha:
OK! People!!! Ajd, sad, gledao sam sve zivo, Yamahu, Mission, Denon, Pioneer, Sony. STA???
I sta sam skontao, skupo bre!
Trnutno me je zainteresovalo nesto iz Sony-ja ali nemam pojma gde to da nadjem. Treba mi pojacalo+2 podnostojeca zvucnika.
Na sajtu Sony-ja ima risiver bez cene, ali nema zvucnika, i narovno nemA GDE DA SE KUPI!
Po svetskim sajtovima sam skontao da to skupa izadje oko 300$ sto je 18000 dinara, sto je super cena, ali sta da radim?
Radi se o Sony STR-DE197 Stereo receiver-u i Sony SS-MB350H Bookshelf speakers ili SS-MF550H podnostojeci.
Da li ima neko iskustva sa njima?
Bilo kakva sugestija je pozeljna, jer sam GOTOV!
:D bas sam danas kupio taj sonijev risiver za 15000 i dva pionirova zvucnika za 16.000. zvucnici su 190W. mamara... :D
i ja sam imao problema da nadjem. ima ako si u novom sadu u sremskoj ulici neki audio centar, tamo SVE ima. a ima dosta toga i u rodic mega marketu onom najvecem pored autoputa
 

Back
Top