Potreban partner ili partnerka za tenis u Beogradu

Ne znam da li je ovaj oglas jos uvek aktivan i vazeci?

U svakom sluaju, takodje trazim partnera/ku za tenis, pocetni ili srednji nivo. Skoro bilo koja lokacija u Beogradu mi odgovara, ali bih napomenuo da ovde kod mene na Banjici postoje dva kluba sa vrlo povoljnim cenama.

Sto se ozbiljnosti tice, ozbiljan sam i zainteresovan SAMO za tenis. 42 godine, musko, ozenjen... tako da bilo koje ponude, a narocito one gay.... zaobidjite me. Hvala :-) )))

Da li je ovaj oglas jos uvek aktuelan?
 
Pozdrav svima !
Ako je i dalje neko zainteresovan ovde,trazim partnera/ku za rekreativno igranje tenisom(1-2 puta nedeljno otprilike).
Cisto da kazem da sam totalni amater,pa bih voleo bih da igram sa nekim slicnih kvaliteta( :) ),cisto prebacivanje rekreacija kondicije radi,mogu i neki malkice uigraniji amateri(Profesionalni amateri STOP :D ).
Ako ima neko zivaca/zelje da me istrpi i da malo prebacuje i rekreira se sa mnom,voleo bih da me kontaktira preko mejla filipvukojevic991@gmail.com.
Nadam se da jos ima ljudi koji prate ovu temu :D
 
Ne znam da li je ovaj oglas jos uvek aktivan i vazeci?

U svakom sluaju, takodje trazim partnera/ku za tenis, pocetni ili srednji nivo. Skoro bilo koja lokacija u Beogradu mi odgovara, ali bih napomenuo da ovde kod mene na Banjici postoje dva kluba sa vrlo povoljnim cenama.

Sto se ozbiljnosti tice, ozbiljan sam i zainteresovan SAMO za tenis. 42 godine, musko, ozenjen... tako da bilo koje ponude, a narocito one gay.... zaobidjite me. Hvala :-) )))
Shone ako i dalje trazis nekoga za tenis tu sam. Kad zavrsim sve porodicne obaveze da mogu da i ja malo iskuliram
 

Back
Top