Зашто у Србији има све више издајника?

nm_cyber

Ističe se
Poruka
2.808
Зашто у Србији има све више издајника...који величају наше непријатеље (САД, Немачку, Хрватску) који тврде да смо ми геноцидни народ, пљују по свему српском....

Неки од њих тврде чак како се САД боре за слободу за свих нас....Зар је бацање бомби са осиромашеним уранијумом по невиним борба за слободу? Зар је стварање нарко државе у Европи (Косова) борба за слободу ???

Тврда да су наши људи 90тих вршили злочине, да нисмо требали да војно интервенишемо 90тих.....Зар су требали да оставе да наш народ покољу усташе и муџехедини...???

Пљују по Русији и православљу...Јесу ли Руси икада нас убијали?

Пљују по свим нашим домаћим произоводима...Овим се дефинитивно гуши домаћа потрошња и тиме се не отварају нова радна места, затварају старе а увозе се страни скупи произоводи већином из наших "пријатељских држава" Хрватске, Немачке, Мађарске...

Е сада оно што мене занима шта је узрок томе?

1. Сиромаштво, низак животни стандрад, незапосленост, корупција, криминал...
2. Разочараност у Русију и остале наше савезнике који нам ниси притекли у помоћ 90тих у оној мери којој смо ми то очекивали...
3. Медији који испирају константно испирају мозак нашим људима....
4. Многи од њих су из мешовитих бракова...можда зато...
5. Нешто друго....
 
Само чекам оног полуписменог идиота Камија, да се и он пронађе...



Možeš da ne voliš Kamija, ali on nije polupismen. Što se tiče gramatike i pravopisa, mogao bi mnoge ovde da podučava, tako da samo gubiš kredibilitet sa takvim izjavama. Ustvari, koji kredibilitet?:think::mrgreen:
 
Možeš da ne voliš Kamija, ali on nije polupismen. Što se tiče gramatike i pravopisa, mogao bi mnoge ovde da podučava, tako da samo gubiš kredibilitet sa takvim izjavama. Ustvari, koji kredibilitet?:think::mrgreen:

:hahaha::hahaha::hahaha:

У праву си...

Знаш ли да му је поп тражио 200 кинти, да запали свећу на свом гробу?
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

У праву си...

Знаш ли да му је поп тражио 200 кинти, да запали свећу на свом гробу?



Bio sam na toj temi i znam šta je napisao, ali to nema nikakve veze sa pismenošću. Mada, još kad bi ti znala šta znači biti pismen...:sad2: slova su za tebe kvantna fizika...:sad2:
 
Зашто у Србији има све више издајника...који величају наше непријатеље (САД, Немачку, Хрватску) који тврде да смо ми геноцидни народ, пљују по свему српском....

Неки од њих тврде чак како се САД боре за слободу за свих нас....Зар је бацање бомби са осиромашеним уранијумом по невиним борба за слободу? Зар је стварање нарко државе у Европи (Косова) борба за слободу ???

Тврда да су наши људи 90тих вршили злочине, да нисмо требали да војно интервенишемо 90тих.....Зар су требали да оставе да наш народ покољу усташе и муџехедини...???

Пљују по Русији и православљу...Јесу ли Руси икада нас убијали?

Пљују по свим нашим домаћим произоводима...Овим се дефинитивно гуши домаћа потрошња и тиме се не отварају нова радна места, затварају старе а увозе се страни скупи произоводи већином из наших "пријатељских држава" Хрватске, Немачке, Мађарске...

Е сада оно што мене занима шта је узрок томе?

1. Сиромаштво, низак животни стандрад, незапосленост, корупција, криминал...
2. Разочараност у Русију и остале наше савезнике који нам ниси притекли у помоћ 90тих у оној мери којој смо ми то очекивали...
3. Медији који испирају константно испирају мозак нашим људима....
4. Многи од њих су из мешовитих бракова...можда зато...
5. Нешто друго....

Лутају изгубљени између два идентитета,
покушавајући да наметну своју верзију једнакости,
губљењем идентитета једне и друге половине.
;) ;) ;)
 
Зато што је таквима врховно божанство постао - кеш.
Зато што је таквима највећи национални и државни интерес - да су им новчаник и стомак пуни а гоозица у топлом удобном и сигурном.
Зато што кад је њима добро - 'ебе им се за друге.
Зато што кад је њима добро - 'ебе им се за било шта.
Зато што кад је њима добро, ова власт је најбоља.
Зато што кад је њима добро, то је и ЕУ, и НАТО, и евроатлантске интеграције ...
Зато што њихово добро - нема алтернативу !
 
Само чекам оног полуписменог идиота Камија, да се и он пронађе...

Možeš da ne voliš Kamija, ali on nije polupismen. Što se tiče gramatike i pravopisa, mogao bi mnoge ovde da podučava, tako da samo gubiš kredibilitet sa takvim izjavama. Ustvari, koji kredibilitet?:think::mrgreen:


Увке сам гледао суштину а не форму.


Zaavljhuujći nobniečoj mćoi ljdksuog mgzoa, pemra irtažsiavnjima
nučainka, njie vžano kjoim su roedsljdoem npiasnaa slvoa u ričjei,
jdieno je važno da se pvro i psljdeonje solvo nlaaze na sovm mstjeu.
Otasla solva mgou btii u ptponuom nerdeu i bez ozibra na ovu oloknost,
tkest mžeote čtiati bez pobrelma. Ovo je zobg tg......oa što ljduksi mzoak ne
čtia savko slvoo poebsno, već rčeiji poramrta kao clejniu
 
Bio sam na toj temi i znam šta je napisao, ali to nema nikakve veze sa pismenošću. Mada, još kad bi ti znala šta znači biti pismen...:sad2: slova su za tebe kvantna fizika...:sad2:

И шта је писао?

Смајли, смајли, смајли...Смајли, смајли, смајли... Смајли, смајли, смајли... Смајли, смајли, смајли... Смајли, смајли, смајли... Смајли, смајли, смајли... Смајли, смајли, смајли... Смајли, смајли, смајли... Смајли, смајли, смајли... Смајли, смајли, смајли... ?

Пензионери, Косовски срби...Пензионери, Косовски срби...Пензионери, Косовски срби...Пензионери, Косовски срби...Пензионери, Косовски срби...Пензионери, Косовски срби...Пензионери, Косовски срби...Пензионери, Косовски срби...Пензионери, Косовски срби...

Ако се ти одушевљаваш инфантилним писањем, само се сврштаваш у исту групу са дотичним, о коме је иначе тема...

Квантна физика... :hahaha::hahaha::hahaha: Како би ти знао, шта је то?

:bye:
 
Poslednja izmena:
Зато што је таквима врховно божанство постао - кеш.
Зато што је таквима највећи национални и државни интерес - да су им новчаник и стомак пуни а гоозица у топлом удобном и сигурном.
Зато што кад је њима добро - 'ебе им се за друге.
Зато што кад је њима добро - 'ебе им се за било шта.
Зато што кад је њима добро, ова власт је најбоља.
Зато што кад је њима добро, то је и ЕУ, и НАТО, и евроатлантске интеграције ...
Зато што њихово добро - нема алтернативу !

Потпуно си у праву.
И рођену мајку би продали за новац.
 
Зашто у Србији има све више издајника...који величају наше непријатеље (САД, Немачку, Хрватску) који тврде да смо ми геноцидни народ, пљују по свему српском....

Uopste ne bih rekao da si u pravu, cak ako bi sproveo analizu iznenenadio bi se koliko su pripadnici manjina privrzeni Srbiji (a moguce privrzeniji nego neki Srbi ali i to je normalno).

Mediji, publicitet, javnost to je nesto drugo, treba da razumes ljude, u prirodi je ljudskoj da se priklanjaju onome ko je nadmocniji.

Ovde medjutim je velika papazjanija jer problem i jeste: a ko je nadmocniji, posto se zivi u eri velikih turbulencija i promena u svetu kada jedne sile padaju a druge se uzdizu, otud veliko nesnalazenje ljudi koji zele da se nekom carstvu privole a ne znaju kom.
 
Зашто у Србији има све више издајника...који величају наше непријатеље (САД, Немачку, Хрватску) који тврде да смо ми геноцидни народ, пљују по свему српском....

Неки од њих тврде чак како се САД боре за слободу за свих нас....Зар је бацање бомби са осиромашеним уранијумом по невиним борба за слободу? Зар је стварање нарко државе у Европи (Косова) борба за слободу ???

Тврда да су наши људи 90тих вршили злочине, да нисмо требали да војно интервенишемо 90тих.....Зар су требали да оставе да наш народ покољу усташе и муџехедини...???

Пљују по Русији и православљу...Јесу ли Руси икада нас убијали?

Пљују по свим нашим домаћим произоводима...Овим се дефинитивно гуши домаћа потрошња и тиме се не отварају нова радна места, затварају старе а увозе се страни скупи произоводи већином из наших "пријатељских држава" Хрватске, Немачке, Мађарске...

Е сада оно што мене занима шта је узрок томе?

1. Сиромаштво, низак животни стандрад, незапосленост, корупција, криминал...
2. Разочараност у Русију и остале наше савезнике који нам ниси притекли у помоћ 90тих у оној мери којој смо ми то очекивали...
3. Медији који испирају константно испирају мозак нашим људима....
4. Многи од њих су из мешовитих бракова...можда зато...
5. Нешто друго....

Da li ima vise izdajnika ne znam, ali da ima sve vise i vise nepismenih, u to sam siguran.
 

Back
Top