hajde, iskreno...

He he... neko je prokomentarisao da se muskarci ne javljaju...

Pazi, zasto da ne... Najgora situacija: ona te veze, i dovede grupu pedera da se igraju :twisted: :lol: Najbolja: extra pleasure ... Ako znas devojku dovoljno dobro da racunas na 'dobitnu' kombinaciju, zasto da ne...

A kod vezivanja, 'blindfold' je obavezan...

Dakle, zasto da ne... Sad, doduse, to zavisi od tvog decka... Ako bas nece, predlozi mu da on to tebi uradi prvi, pa da mu ti vratis istom merom... Sve je u ubedjivanju :)

Eksperimenti u seksu su najbolja strana istog, svakome dosadi misionarac posle prvih par puta...

Poz.
 
Incognito:
He he... neko je prokomentarisao da se muskarci ne javljaju...

Pazi, zasto da ne... Najgora situacija: ona te veze, i dovede grupu pedera da se igraju :twisted: :lol: Najbolja: extra pleasure ... Ako znas devojku dovoljno dobro da racunas na 'dobitnu' kombinaciju, zasto da ne...

A kod vezivanja, 'blindfold' je obavezan...

Dakle, zasto da ne... Sad, doduse, to zavisi od tvog decka... Ako bas nece, predlozi mu da on to tebi uradi prvi, pa da mu ti vratis istom merom... Sve je u ubedjivanju :)

Eksperimenti u seksu su najbolja strana istog, svakome dosadi misionarac posle prvih par puta...

Poz.
MNOGO MI SE SVIDJA KAKO RAZMISLJAS
 
LOLITEA:
Incognito:
He he... neko je prokomentarisao da se muskarci ne javljaju...

Pazi, zasto da ne... Najgora situacija: ona te veze, i dovede grupu pedera da se igraju :twisted: :lol: Najbolja: extra pleasure ... Ako znas devojku dovoljno dobro da racunas na 'dobitnu' kombinaciju, zasto da ne...

A kod vezivanja, 'blindfold' je obavezan...

Dakle, zasto da ne... Sad, doduse, to zavisi od tvog decka... Ako bas nece, predlozi mu da on to tebi uradi prvi, pa da mu ti vratis istom merom... Sve je u ubedjivanju :)

Eksperimenti u seksu su najbolja strana istog, svakome dosadi misionarac posle prvih par puta...

Poz.
MNOGO MI SE SVIDJA KAKO RAZMISLJAS

Vidish, i meni...:)
 
Nadya:
Hm... ja takodje volim da sam dominantna, u smislu da volim da vodim celu igru i pokazujem ono sto zelim , sad, ne na najbanalniji nacin, ali onako... spontano super ispadne... ali, volim i da imam kontrolu... :) i da ga mucim malkice... i taman kad misli da je dobio ono sto je zeleo, onda mu dam nesto drugo da zeli... :wink:

mmm mislim da bi se lepo druzili. Naravno, nagrada na kraju je obavezna inace cela igra nema smisla.
 
lolla:
... koliko vam se svidja kada je zena dominantna u krevetu?
ili mozda vishe volite da dominirate?
pitanje vazi i za zene;) (ako ih ima bisex ovde:)

hm ... veoma mi se svidja kada zenka preuzme
dominaciju u krevetu ... :twisted:

manje se zamaram :) ... a i samo se prepustim ...
volish da dominirash :?:
 
Uh yebote,de nadje ovu praistorijsku temu?
Kako je 4um nekad bio smor mesto...a onda je postao dosadan.
Ocu se *****-necu se *****,ocu ga vezem-necu ga vezem.....pa onda smara o tomne na 3 trane..hu givz a fak....
 
pristajem na sve....samo kazi....reci sta hoces i zivot trazi....ma moze bre sve,dok uzivanje traje,nije bitno ko je dominantan.....al ako ce merimo snage u krevet...sigurno dobija batine bre!

salim se......
 

Back
Top