Pollonjene dve zenke Americkog Stafordskog Terijera

slayer

Primećen član
Poruka
626
Ovo su Milica-levo i Bakica-desno (beli nije na poklon ni prodaju) . Imena kojim ih mi zovemo nisu upisana u knjizice, tako da mozete da ih nazovete po vasoj zelji. Vakcinisane su i revakcinisane. Rodjene su 15. 06. 2010. Sada imaju oko 2 ipo meseca. Poklanjam ih samo ljubiteljima i ljudima koji mogu i zele da im posvete paznju i ljubav i neophodne uslove da bi psi ziveli normalno. Milica je miran pas, a Bakica mnogo voli da se igra i prava je mala cuvarkuca. Psi su zdravi i lepi i cisti, trenutno spavaju sa nama u kuci. Navikli su na dvoriste i kucu. Ne grizu namestaj. Da se ne bih ponavljala, samo iskreni ljubitelji. Vec sam odbila da ih prodam neozbiljnim ljudima. Ja imam vremena i uslova da se brinem o njima dok ne naidju pravi ljudi koji bi ih usrecili a i one njih. Nadam se da ce naici brzo, jer kako vreme prolazi sve se vise navikavaju na nas, a mi se sve vise vezujemo za njih.
bakicaimilica.jpg


Edit: Kuce su odavno udomljene. :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
.Pre nego sto se okotila , ocekivala sam najvise 4 steneta koja su trebala da budu poklonjena. Jer sam zelela da znam gde su i kako su stenci. Mejdutim bilo ih je 10, a ne toliko prijatelja i familije koji bi uzeli stenad. Pa su bili i na prodaju. Prodala sam par ljudima koji su mi se cinili ok, medjutim javljali su mi se ljudi koji mi nisu bili OK. I odustala sam od prodaje.Da sam cekala prave ljude da prodam, moglo je da prodje jos 3 meseca i bili bi nama jako tesko da se rastanemo a i njima jako tesko. Ovako sam lepo birala gde cu da ih dam, i obe sam danas tako lepo udomila Bakica je otisla kod divne porodice, a Milica kod divnog decka. Obe ce imati veliko dvoriste, mesto da spavaju unutra kad je hladno, i mnogo mnogo ljubavi. Meni novcani gubitak na njihove vakcine, hranu itd... nije toliko finansijski poklopio, da mi mi to bilo prece od kvaliteta njihovog zivota. To su stenci od moja dva staforda i mnogo ih volim. I danas sam bas srecna sto sam ih sve lepo udomila, i sto sam u kontaktu sa svim tim ljudima. Tako da ova tema vise nije aktuelna.
 

Back
Top